Bir Zamanlar Çukurova 3. Sezon Başlama Tarihi (2020-2021)

30.04.2020
168

ATV ekranlarında perşembe akşamları yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 3. Sezonu merak ediliyor. Özellikle ikinci sezonda dizinin yarıda kalması ve gittikçe artan reyting oranları izleyicilerin diziyi daha da çok merak etmesine neden oluyor. Perşembe akşamları yayınlanan dizi, Mucize Doktor ile amansız bir reyting yarışına girmişti.

Bir Zamanlar Çukurova 3. Sezon Başlama Tarihi (2020-2021)

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 3. Sezon başlama tarihi ne zaman? Yeni bölümleri yaz aylarında çekilecek mi çok merak ediliyor. Ancak dizinin çekimlerinin Adana’da yapılması ve İstanbul’dan Adana’ya uçuşların uzun bir süre yapılmamasından dolayı bir zamanlar Çukurova bu sezonu kapattı diyebiliriz. 2020-2021 sezonunda Bir Zamanlar Çukurova dizisinin kesin olarak başlama tarihi henüz belli olmadı.

Bir Zamanlar Çukurova 3. Sezon 2020-2021 Yeni Sezon TarihiBir Zamanlar Çukurova 3. Sezona 2020-2021 Başlama Tarihi

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 3. Sezon tarihi kesin olarak belli olmasa bile tahmini olarak Eylül ayının ilk haftası başlayacak diyebiliriz. Genellikle ülkemizde diziler okulların açılması ile birlikte yeni sezona merhaba diyor. 2. Sezonu erken bitirmek zorunda kalan Bir Zamanlar Çukurova dizisi de muhtemelen 10 Eylül 2020 Perşembe günü yeni sezona başlayabilir.

ATV ekranlarında Ağustos ayında yayınlanacak olan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni sezon fragmanı sonrasında yeni sezon tarihi kesin olarak sizlere sunulacaktır. Son iki sezona damga vuran ve almış olduğu reytingler ile çok yüksek oranlara ulaşan bir zamanlar Çukurova dizisinin kendine özel hazırladığı Yamanlar konağı ve Çiftlik ile hem Adana ilimizde turizmi canlandırdı, hem de bir dizi için kurulabilecek ve yapılabilecek tüm masrafları yapmış oldu.

Bir Zamanlar Çukurova 3. Sezon olacak mı ne zamanBir Zamanlar Çukurova 2020-2021 Yıllarında 3. Sezonda Atv’de

Bir zamanlar Çukurova dizisi emeklerinin karşılığını aldı ve ilk sezon çok yüksek oranda reytinglere imza atarken ikinci sezonda da başarısını devam ettirdi. Fox TV ekranlarında yayınlanan Mucize Doktor dizisi ile reytinglerde yarışan Bir Zamanlar Çukurova son haftalarda onu da geride bırakmayı başardı. Ortalama olarak 12-15 arasında Total reyting alan Bir Zamanlar Çukurova dizisi 3. sezonda daha başarılı bir şekilde yoluna devam edecek görünüyor.

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 2020-2021 Yeni Sezon ne zaman tarihi

Bir zamanlar Çukurova dizisi ile ilgili 3. sezon 2020-2021 de kaldığı yerden devam edecek. Yeni oyuncuların da katılması ile birlikte çok daha güçlü bir 3. sezon izleyecek olan seyirciler meraklı bekleyişini sürdürüyor. Siz de Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 3. Sezonu hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen. Merak edenler Bir Zamanlar Çukurova 3. Sezon nerede çekiliyor konumuza göz atabilir.

YORUMLAR

  1. Anonim dedi ki:

    Uğur Güneş’i çıkarın bu ahlaksız diziden. Yakışmıyor ona böyle diziler. Ayrıca da, çok iğrenç dizi. Çabuk bitirin!