Bir Zamanlar Çukurova 2. Sezon Nerede Çekiliyor, Yeni Çekim Yerleri Neresi?

Atv de ekrana gelen ve ilk sezonu ile oldukça başarılı bir reyting performansı gösteren Bir Zamanlar Çukurova dizisi 2. Sezon Nerede Çekiliyor, Yeni Çekim Yerleri Neresi? Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni sezon çekimlerine Ağustos ayında başlandı. Bir Zamanlar Çukurova dizisi geçtiğimiz sezon perşembe akşamları yayınlanan ve haftanın en çok izlenen dizileri arasına girmişti. Reytinglerde her hafta Atv’nin yüzünü güldüren Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni sezonda da devam edecek. Seyircisi merakla dizinin yeni sezonunu bekliyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisi izleyenler arasında bizde varız…

Bir Zamanlar Çukurova dizisi çekimleri yeni sezonda çok farklı mekanlara taşınmadı. Yeni sezonda yeni çekim yerleri katılacak sete bilgilerini sizlerle resimlerini paylaşacağız.

Bir Zamanlar Çukurova 37. Bölüm Nerede çekildi tarihi yapı neresiBir Zamanlar Çukurova 37. Bölüm Nerede çekildi tarihi yapı neresi?

Sevilerek izlenen Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni sezonda kaldığı yerden devam ediyor. Dizinin 37. Bölüm Nerede çekildi tarihi yapı neresi diye merak edenler olmuştur. Burası Saimbeyli kalesi olarak bilinen ancak kaleden ziyade duvar görünümünde kalan tarihi yapıdır. Dizide Adana ilimizin güzel bir tanıtımı da yapıldığı için gece çekimleri için aydınlatılan Saimbeyli kale duvarlarının bir kısmını görüyorsunuz burada..

Bir Zamanlar Çukurova Varda Köprüsü manzarasıBir Zamanlar Çukurova dizisi 2. sezon çekimlerine başlandı. Senaryo gereği dizinin çekimleri aynı mekanlarda devam edecek. Adana’da devam edecek olan çekimlerin detaylı adresi konumuzun devamına eklenmiştir. Bir Zamanlar Çukurova dizisi sezon finalinde Yılmaz Züleyha’dan gelen mektubu okuyordu. Züleyha’dan gelen mektubu okuyunca muhtemelen soluğu Züleyha’nın yanında alacak. Ancak Züleyha Demir’den olan bebeği aldırmak için doktora gitmişti ancak aldırıp aldırmadığı görülmedi sezon finalinde. Büyük ihtimal aldırmamış diye düşünüyor ve detaylı yorumları bu sayfada sizlere sunuyoruz >>

Bir Zamanlar Çukurova 36. Bölüm Yeni Sezon Özeti Züleyha bebeği aldırdı mı?

Bir Zamanlar Çukurova 2. Sezon Nerede Çekiliyor sorusuna geçmeden evvel Demir’de bebeğin kendinin mi olduğundan emin olmak için doktora gitmiştir. Kendinin bebeği olabileceğini doktordan öğrenince neşeyle eve döner. Ancak Züleyha bebeği aldırdı mı bu soru cevabını bulmadı. Bizce Züleyha bebeği aldırmadı çünkü Demir’den olsa da o Züleyha’nın da canı.. Aldırmadığı halde sırf Demir ve Yaman Hanım’ı öfkelendirmek için aldırdım diyebilir. Yeni sezon buradan başlayacak ve Demirin öfkesine şahit olacağız.

Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni sezon dış çekimler nerede yapılıyorBir Zamanlar Çukurova 2. Sezon Nerede Çekiliyor?

Dizinin yeni sezonunda en merak edilen ve manzaralı sahnelerin çekilmesine imkan tanıyan Yılmaz ve Müjgan kareleri merak ediliyor. Bildiğiniz gibi sezon finalinde olaylar yaşanmış ve Yılmaz Züleyha’nın mektubunu okumuştu. Yılmaz mektuptan sonra ne yapacak? Evliliğin ilk sabahından Müjgan’ı terk edip Züleyha’ya mı gidecek? Yılmaz bunu yaparsa çok tepki alır seyirciden de Fekeli’den de.. Ancak neler olacak yeni sezonda göreceğiz. Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni sezon çekimleri aynı mekanlarda devam edecektir diye tahmin ediyoruz. Özellikle Yamanlar çiftliği en merak edilen yerlerin başında geliyor. Ancak Yamanlar çiftliğine ziyaretçi alınmıyor, dizi haklarının korunması merakın gitmemesi için mekanları uzaktan görebilirsiniz.

Bir Zamanlar Çukurova Gaffur Saniye çekimleri nerede yapılıyorBir Zamanlar Çukurova dizisi yeni 2. sezon çekimleri İstanbul’da mı olacak? Dizinin İstanbul gibi farklı bir mekana taşınması için Müjgan’ın Yılmaz’ı terketmesi ve İstanbul’a dönmesi gerekir. Zaten son yaşanan olaylara baktığımızda Müjgan ile Yılmaz arasındaki aşkın çok ilerlemeyeceği ve Yılmaz ile Züleyhanın yeniden bir araya geleceğini tahmin ediyoruz. Ya da Yılmaz Züleyha’yı alıp uzak yerlere gider mi dersiniz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Atv de 2019-2020 yeni sezona yeni diziler hazırlanırken son tanıtım fragmanı çıkan dizi ise Bir Zamanlar Çukurova dizisi oldu. 2. sezonu ile ekrana gelecek dizi elbette adında Çukurova geçinde Adana dediğinizi duyar gibiyim ama yine de merak edip Bir Zamanlar Çukurova Nerede Çekiliyor, yada Bir Zamanlar Çukurova 2. sezon çekim yerleri neresi mekanlar nerede nasıl gidilir? diye soranlar için detaylıca cevap vermek istiyoruz.

Bir Zamanlar Çukurova Yamanlar Konağı neredeBir Zamanlar Çukurova Dizisi Yamanlar Konağı Çiftliği Nerede?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde ilk sezonda olduğu gibi 2. sezonda da en çok göreceğimiz mekanların başında sürekli gördüğümüz Yamanlar ailesinin oturduğu bir kısmı da Şermin’e ait olan daha doğrusu Yılmaz’ın satın aldığı konak bulunuyor. Yamanlar çiftliği dizide en çok konuşulan çekimleri yapılan ve izleyicinin de en çok merak ettiği yer durumunda. Bir Zamanlar Çukurova Nerede çekiliyor diye merak edip oyuncuları görmek için bu çiftliğe konağa gitmek istiyor ziyaretçiler. Bir Zamanlar Çukurova dizisi Yamanların konağı ve çiftlik arazisi dizi için özel olarak inşa edilmiş sunni bir çiftlik konağıdır. Gerçekte yaşam yok yani. Ama o kadar güzel bir çiftlik yapıldı ki görenler gerçek bir konak zannediyor. Çiftliğin yerini merak edenler için hemen yazalım: Adana’nın Karahmetli köyü. Yolu düşenleri yamanlar çiftliğine Adana’nın Karahmetli köyü’ne gelebilirler, Karataş yolunda Havutlu’yu geçince sağa dönüp dümdüz devam edin, bekliyoruz..

Bir Zamanlar Çukurova Varda Köprüsü manzarası yer neredeBir Zamanlar Çukurova 2. Sezon Tren Köprüsü Nerede? Varda Köprüsü

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin en güzel manzaralı yerlerinden birisi de bir köprü manzarası. Fekeli ile hanım ağa otururken çok güzel bir manzara vardı diziyi izleyenler bilir, çok güzel bu köprü manzarası neresi Bir Zamanlar Çukurova dizisindeki köprü nerede? Hemen yazalım, bu köprü Varda köprüsü oldukça tarihi ve oldukça bakımlı güzel bir köprü olarak dizimizde sürekli ekrana geliyor. Kullanılmaya devam edilen bir demiryolu köprüsü olan Varda Köprüsü Bir Zamanlar Çukurova dizisine ayrı bir hava veriyor. Muhteşem bir manzaraya ev sahipliği yapan Varda Köprüsü nerede hemen yazalım. Bir Zamanlar Çukurova dizisindeki Varda Köprüsü, Adana ili Karaisalı ilçesi Hacıkırı köyünde mahallesinde bulunuyor. Muhakkak görülecek yerlerden birisi Adanada..

Bir Zamanlar Çukurova yeni sezon iç çekimler nerede yapılıyorBir Zamanlar Çukurova dizisinin nerede çekildiği ve dizinin çekim setinin kurulu olduğu mekanlar mahalleler ve beldelerin nereler olduğu nasıl gidileceğini kısa kısa sizlere yazmak istiyoruz. Bir Zamanlar Çukurova 2. sezonda da Adana’nın eski halini izlemeye devam edeceğiz. Dönem dizisi olduğu için sadece zaman atlaması olabilir ama günümüze gelinmeyeceği için eski mekanlar kullanılmaya devam edecek. Bir Zamanlar Çukurova dizisinde gerçekten de Adana’nın eski yaşamından müthiş manzaralar dizide bizleri bekliyor..

Bir Zamanlar Çukurova dizisi için hummalı bir set çalışma çalışması başlatılmış ve inşaatı yaklaşık 8 ay süren büyük çiftlikte tam 450 kişilik profesyonel bir ekip çalışarak inşaatı tamamlamışlardır. Yani dizide izlemiş olduğunuz Yamanlar Çiftliği yüzlerce kişinin emeği ile uzun süre uğraşılarak inşa edilmiş bir yapıdır. Dizinin kalitesi ve 2. sezonda da devam edecek olması verilen emeklerin boşa gitmediğini gösteriyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Yamanlar Çiftliği oldukça maliyetli olsa da Demir ve Yılmaz sahnelerinin ölümsüz görüntüleri en güzel çiftlik mekanlarında izleyiciye aktarılıyor. Yamanlar Çiftliği gerçekten de görkemli ve izleyenlerin oldukça merak edeceği bir çiftlik olduğunu söyleyebiliriz. Bir Zamanlar Çukurova Yamanlar Çiftliği nerede nasıl gidilir sorusuna Adana’nın Karahmetli köyü’ne geldikten sonra, Karataş yolunda Havutlu’yu geçince sağa dönüp dümdüz 18 km devam edince işte size dizinin çekildiği Yamanlar Çiftliği..

Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz Züleyha sahneleri çekim yeriBir Zamanlar Çukurova 2. Sezon Nerede Çekiliyor Mekanlar Neresi Aladağ Çiftliğine Nasıl Gidilir?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi geçmişte Adana ilimizde geçen olayları ekrana taşıyor. Oldukça gerçekçi görüntülerle birlikte 1970’lerin Türkiyesi’nde geçen dizinin baş döndüren olaylarıyla izleyenleri mest ediyor. Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli de geçtiğimiz sezon yapmış olduğu bir açıklama ile Bir Zamanlar Çukurova dizisini sürekli izlediğini ve hiç kaçırmadığını söylemişti. Dizinin baş rollerinde Vahide Perçin, Uğur Güneş, Hilal Altınbilek ve Murat Ünalmış gibi herkesin tanıdığı ünlü oyuncular var ve rollerini gerçekten çok iyi oynuyorlar. Adana’da yapılan çekimlere sizlerde katılabilir, oyuncuları set ortamında izleyebilir hatta yardımcı rollerde ve ihtiyaç halinde figüranlık bile yapabilirsiniz. Bir Zamanlar Çukurova dizisinde oyuncu olmak için Tims-B yetkilileri ile görüşme yapabilirsiniz. Dizide oynayan veya oynamak isteyenler aşağıya yorum yazabilirler..

Bir Zamanlar Çukurova hamine ve Zülayha çekimleri neredeSizlerde Züleyha ile Yılmaz’ın dillere destan büyük aşk öyküsüyle başlayan ancak daha sonra işlerin karıştığı Yılmaz ile Züleyha’dan sonra Züleyha ile Demir’e uzanan yeni bir öykünün içinde buldu izleyiciler kendisini. Yeni Sezonda da Müjgan ile Yılmaz’ın neler yaşayacağını, Yılmazın Züleyha’ya dönüp dönmeyeceğini işleyecek dizi senaryosu.  Bir çok açıdan eski Adana hikayesinin anlatıldığı dizi Bir Zamanlar Çukurova 2. sezon bölümleri ile Eylül 2019 da kaldığı yerden 36. bölümü ile devam edecek. Atv’de ekrana gelen Bir Zamanlar Çukurova dizisi 19 Eylül 2019 Perşembe akşamı Saat 20.00 da yeni sezona başlayacak.

Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni Sezon Nerede ÇekiliyorBir Zamanlar Çukurova 2. Sezon Nerede Çekiliyor, 2019-2020 Bir Zamanlar Çukurova Yeni Çekim Yerleri Neresi?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni sezonda nerelerde çekildiğini ve Yamanlar Çiftliği ve diziye yeni dahil olacak oyunculardan özellikle Şermin’in Fransa’daki kızı Betül’ün gelişi ile dizi mekanları ve oyuncuları bir kez daha merak edilmeye başlanacak. Bir Zamanlar Çukurova 2. sezon hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Dizideki mekanları ve Yamanlar Çiftliği hakkında gidip görenler özellikle aşağıya yorum yazarlarsa seviniriz. Kurulan setin oldukça görkemli ve çok maliyetli olduğu söyleniyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisi 2. sezonda çekim yapılan mekanları ve seti gezip görenler aşağı yorum yazarsa seviniriz. Bekliyoruz..

Bir Zamanlar Çukurova Gaffur Saniye çekimleri nerede yapılıyor, Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz Müjgan iç dış çekimleri nerede yapılıyor, Bir Zamanlar Çukurova Demir Züleyha çekimleri nerelerde çekiliyor, Bir Zamanlar Çukurova Hanım Ağa Hamine iç çekimleri nerede yapılıyor sorularına yanıt bekleniyor:

Yorum yaz

13 Yorum

 1. Seti görmeye gittik ama içeri alınmadık kapısından geri döndük oyuncuları görmeyi çok isterdik

 2. Ben Bulgaristandan sizin icin oraya gelmeyi dusunuyorum bu ayin son gunlerinde acaba size ulasabilirmiyim? Ordaki herkezi ve herseyi canli olarak gormek isterim gerekirse rolde alirim oynarim dizinizde neolur bana donus yapin yalvaririm binlerce kilometreyi sizin set icin gelicem!

 3. Slm gunaydin lar hayırlı sabahlar diliyorum ben size nasılsınız siz ben size bir şey sorabilir miyim dün oglenden sonra bizim Kartal yunus mahallesine gelmişsiniz acaba siz nerede hangi sokaginda cekim yaptıgınız ben bir de bir şey daha sorabilirmiyim hangi eve giripde cekim yaptidiniz siz ben cok merak ediyorum da ondan sordum ben size birde dun ben oraya geldim ve beni almadılar bende cok gücendim ben yani cok üzüldüm eve varınca ben cok agladim bn dun

 4. Avatar Hazim ünlü

  Dizi mükemmel çok beğeniyorum kaçırmadan izliyorum Yamanlar konağına gittim içeriye almadılar çok üzgünüm

 5. Avatar Sayit ÇETİNKAYA

  Bu dizinin hastası olan hanımla 12kasim günü adana ya gittik çiftliği bulduk ama çiftlikte bekçi bizi içeri almadı dizide oynayanlar yok dedi dedeman otelde olurlar dedi hanimlan dedeman otele gittik ordada goremeyecegimizi soylediler adana da aramadigimiz yerkalmadi ulaşamadık 2gun daha adana da kaldık hanım çok üzüldü bursa ya döndük ne olur hanımın buistegini yerine nasıl getiririm beni bu işkenceden kurtarın biz bursa da oturuyoruz saygılar selamlar sizden haber bekliyorum

 6. Avatar Ayhan köreken

  Figüran oyuncu olarak olabilirim çukurova devlet hastanesinde veya çiflikte añı olsun diye ailecek severek izlIyoruz.

 7. Avatar mihriban tokal

  Evet dizide oynamayi cok isterim kozanda oturuyorum dizinin cekildigi yerdeyim geri dönüş yaparsaniz sevinirim

 8. Avatar Tayfun Kaynar 24 yas, amsterdam

  cok guzel bir dizi, ailece hic kacirmiyoruz takipcisiyiz bir zamanlar cukurova
  dizisinin, ve hatta dizide rol almak unlu bir film stari olmak hayalim, yakisikliyim,
  yuksekokul ekonomi bolum okuyorum,
  Kickbox yapiyorum 6 yasimdan bari, ben bir yumurta ikiziyim,
  ikizimle birbirimize cok ama cok benziyoruz,
  Hollanda Amsterdam dogumluyum ve Amsterdamda ikamet ediyorum

 9. Avatar Tayfun Kaynar 24 yas, amsterdam

  diziyi cok begeniyor ve takip ediyorum, hatta dizide bile kendimi gormek istiyorum
  24 yasindayim, yuksek okul ekonomi okuyorum, Amsterdamda dogdum ve yasiyorum,
  yakisikliyim hayalim Turkiyede unlu bir aktor olmak ve basrollerde oynamak istiyorum
  Turkiyemi cok seviyorum

Etiketler