Bir Sevdadır Dizisi Orhan Kimdir? Yasin’in Takım Kaptanı (Ali Berk Reşitoğlu)

30.11.2023
770

Bir Sevdadır dizisi Orhan kimdir? Sizlerle paylaşacağız. TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Bir Sevdadır dizisinin yapımcılığını Bozdağ Film üstlenmiştir. Senaryosunu ise Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem kaleme almaktadır. Bir Sevdadır dizisi Orhan karakterini Ali Berk Reşitoğlu canlandıracaktır. Bizlerde Bir Sevdadır dizisi Orhan karakterini ve Orhan’ı canlandıran oyuncumuz Ali Berk Reşitoğlu’nu yakından tanıtacağız.

Bir Sevdadır Dizisi Orhan Karakteri Kimdir?

Bozdağ Film imzalı Bir Sevdadır dizisi Orhan karakteri düzgün erkek başvuru oyuncusu Feyyaz Şerifoğlu’nun hayat verece Yasin karakterinin takım kaptanıdır. Futbol takımının kaptanı aynı zamanda da Yasin’in yakın arkadaşı olan Orhan, dizinin ana karakterleri arasındadır.ali berk reşitoğlu ağlayan gelin dizisi orhan kim

Bir Sevdadır Dizisi Orhan Kimdir?

Yasin’in takım kaptanı Orhan karakterine genç oyuncumuz Ali Berk Reşitoğlu hayat verecektir. İzleyiciler genç oyuncumuzu da merak etmiştir. Bizlerde sektörde yeni olan oyuncumuz Ali Berk Reşitoğlu’nu yakından tanıtacağız. Ali Berk Reşitoğlu’nun daha önce rol aldığı projeleri, Instagram kullanıcı adını, sevgilisi ve kıyafetlerini sizlerle paylaşacağız.

Ali Berk Reşitoğlu Kimdir?

Sektörün yeni yüzlerinden olan genç oyuncumuz Ali Berk Reşitoğlu, 2014 yılında Mr Model Of Turkey yarışmasına katılmıştır. Bu yarışmada birinci seçilerek sektöre adım atmıştır. Kamera karşısına ise ilk defa 2018 yılında konuk oyuncu olarak yer aldığı Vatanım Sensin dizisiyle geçmiştir. Ali Berk Reşitoğlu, yapımcıların dikkatini çekmeyi başarmış ve ertesi yıl Gece Sürüsü isimli projede rol almıştır. Daha önce Akbank, Ds Damat, Levis gibi markaların reklam filmlerinde de rol alan oyuncumuz Emir Gündüz menejerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır.

Ali Berk Reşitoğlu’nun Rol Aldığı Diziler ve Filmler

2024 Bir Sevdadır, Orhan – TV Dizisi
2018 Vatanım Sensin – TV Dizisi

Ali Berk Reşitoğlu İnstagram Kullanıcı Adı

Oyuncumuzun Instagram kullanıcı adı da merak etmiştir. Fakat Ali Berk Reşitoğlu, sosyal medyayı çok da aktif kullanmamaktadır. Instagram’da iliş gönderisi ve 3000’den fazla takipçisi bulunan oyuncumuz Ali Berk Reşitoğlu’nun Instagram kullanıcı adı: @aliberkresitoglu’dur.

Ali Berk Reşitoğlu Evli Mi, Kiminle Sevgili?

Ali Berk Reşitoğlu hakkında en çok merak edilen konulardan biri de sevgilisidir. Fakat yukarıda belirttiğimiz gibi oyuncumuz sektör de yenidir. Bu sebeple da hakkında fazla bir bilgi yoktur. Yani oyuncumuzun daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Kısacası oyuncumuz Ali Berk Reşitoğlu’nun bilinen bir sevgilisi yoktur. ağlayan gelin dizisi orhan kimdir

Ali Berk Reşitoğlu Kıyafetleri

Daha önce Mr Model Of Turkey’de 1. Olan Ali Berk Reşitoğlu, 2014 yılı için kral ünvanı almıştır. Daha sonra ise modellik yapmaya başlamıştır. Yakışıklılığını herkese kanıtlayan oyuncumuz aynı zamanda da mankenlik yapmaktadır. Bizler yakışıklı oyuncumuz Ali Berk Reşitoğlu’nun Bir Sevdadır dizisinde giydiği kıyafetlerin markaları ile beraber sayfamızdan paylaşacağız.

Bir Sevdadır dizisi Orhan kimdir? Orhan karakterini canlandıran oyuncumuz Ali Berk Reşitoğlu’nu yakından tanıttık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..