Bir Sevdadır Dizisi Araba ve Telefon Markaları Oyuncu Maaşları

11.01.2024
1.437

Bir Sevdadır dizisi araba ve telefon markaları, oyuncu maaşlarını sizlerle paylaşacağız. Feyyaz Şerifoğlu, Sude Zülal Güler, Ekin Mert Daymaz, Ekin Aksoy, Sinan Tuzcu, Sinem Uslu, Merve Şeyma Zengin, Doğukan Polat gibi başarılı isimler yer aldığı Bir Sevdadır dizisinin senaryosunu Ayşe Ferda Eryılmaz yazmaktadır. Bizler Bir Sevdadır dizisinde kullanılan araba ve telefon markalarını, oyuncuların maaşlarını sizlerle paylaşacağız. Bir Sevdadır Dizi Tekrarları Ne Zaman? Gün ve Saat Bilgileri:

Bir Sevdadır Dizisi Araba ve Telefon Markaları Oyuncu Maaşları

TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Bir Sevdadır dizisi Kapadokya ve Kayseri’nin Soğanlı Vadisi’nde çekilmektedir. Yönetmen koltuğunda Yıldız Aşanboğa oturmaktadır. Bir Sevdadır dizisinde tercih edilen telefon, araba ve oyuncuların aldığı ücretler de merak edilmiştir. Merak eden okuyucularımız için Bir Sevdadır dizisinin oyuncularının tercih ettiği araba ve telefonların markasını, bölüm başına aldığı maaşları sizlerle paylaşacağız.Bir Sevdadır Dizisinde kullanılan araba spor otomobil

Bir Sevdadır Dizisi Feyyaz Şerifoğlu (Yasin) Arabası, Telefonu ve Maaşı

Yakışıklı oyuncumuz Feyyaz Şerifoğlu Bir Sevdadır dizisinin başrolünde yer almaktadır. Feyyaz Şerifoğlu’nun canlandırdığı Yasin rolünün arabasının markası: BMW İ8’dir. Bizler Yasin’in telefonunun da son model olduğunu düşünüyoruz. Feyyaz Şerifoğlu, Bir Sevdadır dizisinde bölüm başına ise yaklaşık 300-350 bin TL arasında bir maaş alacaktır.

Bir Sevdadır Dizisi Sude Zülal Güler (Yeşil) Arabası, Telefonu ve Maaşı

Bir Sevdadır dizisinin kadın başrol oyuncusu Sude Zülal Güler’in canlandırdığı Yeşil karakterinin arabası yoktur. Yeşil’in telefon markası da merak edilmiştir. Fakat Yeşil karakterinin telefon markası bilinmemektedir. Bizler, Sude Zülal Güler’in Bir Sevdadır dizisinde bölüm başına yaklaşık 300 bin TL gibi bir ücret alacağını düşünüyoruz.

Bir Sevdadır Dizisi Ekin Mert Daymaz (Tufan) Arabası, Telefonu ve Maaşı

Bir Sevdadır dizisinin önemli oyuncularından biri de Ekin Mert Daymaz’dır. Yakışıklı oyuncumuzun sevenleri onun dizide kullandığı, araba ve telefonu, bölüm başına aldığı ücreti de merak etmiştir. Fakat Ekin Mert Daymaz’ın Bir Sevdadır dizisinde kullandığı telefon ile arabanın markası belli değildir. Oyuncumuz dizide bölüm başına ise 250-300 TL arasında maaş alacaktır.

Bir Sevdadır Dizisi Sinem Uslu (Gülender) Arabası, Telefonu ve Maaşı

Gülender rolünü canlandıran Sinem Uslu’nun Bir Sevdadır dizisinde kullandığı telefon ve arabanın markası merak edilmiştir. Fakat oyuncumuzun dizide ki telefon ve arabası bilinmiyor. Bizler ilerleyen günlerde Sinem Uslu’nun Bir Sevdadır dizisinde ki araba ile telefonunun markasını sizlerle paylaşacağız. Sinem Uslu, Bir Sevdadır dizisinde yaklaşık 150 bin TL gibi bir maaş alacaktır.

Bir Sevdadır dizisi araba ve telefon markaları, oyuncu maaşlarını sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Not: İlerleyen günlerde konumuzu güncelleyeceğiz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..