Bir Sevdadır Dizisi Aliço Kimdir? Bilgileri (Sidar Tublek)

07.11.2023
34

Bir Sevdadır dizisi Aliço kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Senaryosunu Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem’in kaleme aldığı Bir Sevdadır dizisinin yapımcılığını Bozdağ Film üstlenmiştir. Bir Sevdadır dizisi Aliço’yu başarılı oyuncumuz Sidar Tublek hayat verecektir. Bizlerde Bir Sevdadır dizisi Aliço karakterini ve Aliço’yu canlandıran oyuncumuz Sidar Tublek’i yakından tanıtacağız. Bir Sevdadır Dizisi Oyuncuları ve Konusu:

Bir Sevdadır Dizisi Aliço Karakteri Kimdir?

TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Bir Sevdadır dizisi Aliço karakteri, ana karakterler arasındadır. Ancak dizi hakkında yapılan çalışmalar devam ettiği için Aliço karakteri hakkında net bilgi yoktur. Bizler, Aliço karakterinin nasıl biri olduğu hakkında detaylı bilgilere ulaştığımız zaman konumuzu güncellemeye devam edeceğiz.

Bir Sevdadır Dizisi Aliço Kimdir?

Önemli karakterlerin başında gelen Aliço’yu oyuncumuz Sidar Tublek canlandıracaktır. İzleyiciler tarafından Aliço karakterine hayat veren oyuncumuz da merak edilmiştir. Bu içeriğimizde Aliço’yu canlandıran oyuncumuz Sidar Tublek’i yakından tanıtacağız. Sidar Tublek kimdir? Daha önce hangi projelerde rol almıştır? Kamera karşısına ilk defa ne zaman geçmiştir? Instagram kullanıcı adı nedir? Sorularının sizler için cevaplamaya çalışacağız.

Sidar Tublek Kimdir?

2002 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Sidar Tublek, Cengiz Küçükayvaz Tiyatrosu’da aktif olarak sahne almaktadır. İstanbul Aydın Üniversitesi tiyatro bölümünde eğitime devam eden genç oyuncumuz Sidar Tublek, Sirius menejerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır. 21 yaşının içinde olan genç oyuncumuz kamera karşısına ilk defa 2020 yılında Masumlar Apartmanı dizisiyle geçmiştir. Oyuncumuz ilk dizisi olmasına rağmen özellikle bu projede canlandırdığı Genç Naci ile tanınmıştır.

Sidar Tublek’in Rol Aldığı Diziler ve Filmler

Bir Sevdadır (Aliço, TV Dizisi 2023)
Masumlar Apartmanı (Naci’nin Gençliği ,TV Dizisi 2020-2022)ağlayan gelin dizisi aliço kimdir

Sidar Tublek İnstagram Kullanıcı Adı

Sektörün yeni yüzlerinden olan oyuncumuz Sidar Tublek’in Instagram kullanıcı adı da merak edilmiştir. Instagram’da 5 gönderisi ve 8 binden fazla takipçisi bulunan oyuncumuz Sidar Tublek’in Instagram kullanıcı adı: @sidartublek_’tir.

Sidar Tublek Evli Mi, Sevgilisi Kim?

Oyuncumuzun özel yaşamı da merak edilmektedir. Henüz 21 yaşında ki genç oyuncumuz Sidar Tublek evli değildir. Sidar Tublek sektörde yeni olduğu için daha önce basına yansıyan sevgilisi olmamıştır. Özel yaşamıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuz Sidar Tublek’in hayatında bilinen biri yoktur. ağlayan gelin dizisi aliço

Sidar Tublek Kıyafetleri (Bir Sevdadır Dizisi Aliço)

Sektörde yeni olmasına rağmen dikkat çeken oyuncumuz Sidar Tublek’in kıyafetleri de merak edilmektedir. Bizlerde merak eden izleyiciler için önümüzdeki günlerde yakışıklı oyuncumuz Sidar Tublek’in Bir Sevdadır dizisinde tercih ettiği tüm kıyafetlerini, kombinlerini marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Bir Sevdadır dizisi Aliço kimdir? Aliço karakterini canlandıran oyuncumuz Sidar Tublek’i yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğin şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..