Bir Şansım Olsa Programı Başvuru Formu, Whatsap İletişim Numarası

14 Yorum 620 kez okundu.

Show TV ekranlarında yayınlanmakta üzere yeni bir program başlıyor. Bir Şansım Olsa programına nasıl katılırım, Bir Şansım Olsa programı formatı nedir? Bir Şansım Olsa programı başvuru formu, Bir Şansım Olsa WhatsApp iletişim telefon numaraları bilgilerini konumuzda sizlerle paylaşmak ve programa katılacaklara fikir olsun istedik.

Bir Sansim Olsa programina nasil katilirim

Bir Şansım Olsa Programı Başvuru Formu

Yapımcılığını BBO Yapım’ın, sunuculuğunu ünlü oyuncu Ayşegül Günay’ın üstlendiği Bir Şansım Olsa programı Show TV ekranlarında yayınlanacak. Bir Şansım Olsa programı adından da anlaşılmak üzere hatalarını telafi etmek ve kırdıkları kalpleri onarmak isteyen insanlara ikinci şansların verileceği bir program. Bir Şansım Olsa programı Show TV ekranlarında hafta sonu cumartesi ve pazar günleri saat 13.00’da yayınlanacak. Bir Şansım Olsa programına katılmak için Show TV’yi resmi web sitesinden başvuru yapmalısınız. Programın ana sayfası Show tv web sitesinde yer almaktadır.

Bir Şansım Olsa programı hatasını anlayan sevdiği insanlardan bir şans daha isteyen insanlar için iyi bir fırsat olacaktır. Başarılı ve güzel oyuncu Ayşegül Günay Bir Şansım Olsa programının sunuculuğunu üstleniyor. Güzel oyuncunun ikna kabiliyeti ile şans istenen kişiler bir kez daha düşünecek ve ikinci şansı verecektir.

Bir Sansim Olsa programi basvuru formu

Bir Şansım Olsa Programı WhatsApp İletişim Telefon Numaraları

Show TV ekranlarında cumartesi ve pazar günleri yayınlanacak olan Bir Şansım Olsa programı başvuruları Show TV resmi sitesinden olmakla birlikte whatsApp iletişim numarası ile da olmaktadır. Pandemi sürecinde genel olarak telefon üzerinden başvurular kabul olup görüntülü video görüşmeleri ile başvurular alınabilir. Bir Şansım Olsa programına katılmak için elbette ki koronavirüs testlerinizin yapılmış olup sağlıklı olduğunuzu göstermeniz gerekmektedir. Ayşegül Günay’ın ve başvuran kişilerin yüz yüze görüştüğü programda herkes ikinci bir şans için çaba gösterecek.

Aysegul Gunay kimdir bir sansim olsa

Bir Şansım Olsa Programı Sunucusu Ayşegül Günay Kimdir?

Show TV ekranlarında ikinci bir şans için çaba gösterecek olan insanların katılacağı Bir Şansım Olsa programının sunuculuğunu Ayşegül Günay üstleniyor. Ayşegül Günay kimdir? Daha önce hangi dizi filmlerde yer almıştı? 1969 Eskişehir doğumlu olan Ayşegül Günay Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro mezunudur. Rol aldığı her dizide adeta yıldız gibi parlayan Ayşegül Günay’ın son yıllardaki dizi filmleri; Lale Devri, Yer Gök Aşk, Sümela’nın Şifresi, Moskova’nın Şifresi, Asla Vazgeçmem, Sümela’nın Şifresi 3, Kuruluş Osman, Şuursuz Aşk, Aşk ve Mavi ve Hercai dizi filmleridir. Başarılı oyuncunun ilk sunuculuk performansı Bir Şansım Olsa programı ile olacak. Kendisine sunuculuk hayatında başarılar diliyoruz ve programın reytinglerde başarılı olarak uzun soluklu olmasını temenni ediyoruz.

Bir Sansim olsa programi whatsap iletisim numarasi

Bir Şansım Olsa Programına Başvurdunuz Mu? Katıldınız Mı? İzleyici Yorumları

Bir Şansım Olsa programına başvuru yaptınız mı? Geri dönüş sağlandı mı? Bir Şansım Olsa programına katıldığınızda nasıl tecrübeler yaşadınız? Bu konumuzun yorum kısmında sizlerde Bir Şansım Olsa programı ile ilgili görüşlerinizi tecrübelerinizi yazarsanız diğer başvuru yapacak ziyaretçilerimize yardımcı olmuş fikir vermiş olursunuz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz. Umarız ki bir şansım olursa diyebileceğiniz hiçbir şey yaşamaz ve kimseden ikinci şans istemek zorunda kalmazsınız.

Yorum yaz

14 Yorum

 1. Avatar Çok güzel bir program izliyorum

  Harkulade bir program değişik yaralara merhem oluyor izliyorum ..ben bir halk şairiyim bende lise yıllarmdaki arkadaşımı arıyorum …ingilteredeydi dünya gözüyle kavuşmak görüşmek istiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz duyguların kızı leyla özdemir im youtupta da bir albüm yaptım elenor müzikten leyla özdemir gönül şiirleri adı altında sevgi herşeyin üstesindedir ben duygularımı gözyaşlarımla değil yağan yağmurla yüreğimle ıslattım … Lütfen arkadaşıma ulaşma ihtimali varmı kutay serdar Altınörz İngiltere de olduğu söylenildi …lütfen görmek istiyorum kendisini dünya gözüyle .. Süper bir program olmuş Ayşegül hanıma sevgilerimle Beyoğlu ticaret lisesinden arkadaşımdı .yıl 1987yılı idi o yıllarda beraber aynı sınıftaydık ..
  Leyla özdemir ..MESAM sanatçı üyesi şair söz yazarı …

 2. Avatar Rahmi yildiz

  Selam Bu sadece bayanlar icin bir programmi erkeklere yokmu cok derdim var ararsaniz anlatirim saygilarimla tel 05308598049

 3. Avatar Metin Erturk

  33 yil evvel ikiye boldugumuz 1 dolarin yarisi izini kaybettigim sevdigin kara sevda oldugum sevgilimi bulmanizi istiyorum

Etiketler