Bir Peri Masalı Filiz Kimdir? Canan Atalay

12.09.2022
1.175

Bir Peri Masalı dizisi Filiz karakterini yakından tanıtacağız. Yönetmen koltuğuna Merve Çolak ile Çağıl Bocut’un oturduğu Bir Peri Masalı dizisi Filiz karakteri de merak edildi. Bizlerde merak eden izleyicilerimiz için araştırdık. Bir Peri Masalı dizisi Filiz karakterini yakından tanıtacağız ve Bir Peri Masalı dizisi Filiz karakteri kimdir? Filiz karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Bir Peri Masalı Dizisi Filiz Karakteri Kimdir?

Bir Peri Masalı Filiz Kimdir Canan AtalayFox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Bir Peri Masalı dizisinde yer alan Filiz karakteri dizinin ana karakterlerinden biridir. Filiz karakterine ise en son Üç Kuruş dizisinde yer alan oyuncumuz Canan Atalay hayat verecektir.

Bir Peri Masalı Dizisi Filiz Kimdir?

Bir Peri Masalı dizisi Filiz karakterini Canan Atalay canlandıracaktır. Büyük ilgi görmesi beklenilen Bir Peri Masalı dizisinin ana karakterlerinden biri olan Filiz karakteri kadar bu karakteri canlandıracak olan oyuncumuz Canan Atalay da merak edildi. Bizlerde Bir Peri Masalı dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan Canan Atalay’ı yakından tanıtacağız.Bir Peri Masalı Filiz Kimdir

Canan Atalay Kimdir?

1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Canan Atalay, 22. Afife Tiyatro Ödülleri’nde Mutluyduk Belki Bugüne Kadar oyunu ile En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Ödülü ve 57. Antalya Altın Portakal Film Festivali‘nde Çatlak filmiyle En İyi Kadın Oyuncu ödülü almıştır. Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olan Canan Atalay 2011 yılında vizyona giren Tanrının Gölgeleri filmiyle profesyonel oyunculuğa adım atmıştır ve bu sezon Bir Peri Masalı dizisiyle ekranlarda olacaktır

Canan Atalay Yer Aldığı Diziler

2022 Bir Peri Masalı – Filiz
2021-2022 Üç Kuruş – Yeşim
2020 Maria İle Mustafa – Eda
2015 Maral En Güzel Hikayem – Ece

Canan Atalay Resmi İnstagram Hesabı

Sosyal medyayı aktif kullanan Canan Atalay resmi İnstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunmaktadır. İnstagram da 363 gönderisi ve yaklaşık 8 bin takipçisi bulunan oyuncumuz Canan Atalay’ın resmi İnstagram hesabı: @cananatalay_

Canan Atalay Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Sektörde yeni olan oyuncumuz Canan Atalay’ın hayatında birinin olup olmadığı da merak edildi. Canan Atalay evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuz Canan Atalay bir süredir kendi gibi oyuncu olan meslektaşı Deniz Karaoğlu ile birliktedir.

Bir Peri Masalı Dizisi Filiz – Canan Atalay Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Canan Atalay sektörde kısa sürede yükselmiştir. Oyuncumuz oldukça şık parçalar seçmektedir. Bizlerde oyuncumuz Canan Atalay’ın Bir Peri Masalı dizisinde giydiği tüm kıyafetleri ile elbiselerini marka- fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Bir Peri Masalı Filiz karakterini ve Filiz karakterini canlandıran oyuncumuz Canan Atalay’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.