Bir Peri Masalı Dizisi Neslihan Köksal (Hazal Filiz Küçükköse) Bilgileri

30.07.2022
1.236
Bir Peri Masalı Dizisi Neslihan Köksal (Hazal Filiz Küçükköse) Bilgileri

Bir Peri Masalı dizisi Neslihan Köksal karakterini yakından tanıtacağız. Senaryosunu Deniz Akçay’ın kaleme aldığı Bir Peri Masalı dizisinin yönetmen koltuğunda Merve Girgin oturmaktadır. Fox Tv’de karşımıza çıkacak olan Bir Peri Masalı dizisinde yer alan Neslihan Köksal karakterini yakından tanıtacağız ve Bir Peri Masalı dizisi Neslihan Köksal karakteri kimdir? Bir Peri Masalı dizisi Neslihan Köksal karakterine hayat verecek olan oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Bir Peri Masalı Dizisi Neslihan Köksal Karakteri Kimdir?

Medyapım imzalı Bir Peri Masalı dizisi Neslihan Köksal karakteri, dizinin başrolünde yer almaktadır. Neslihan Köksal karakteri, aile şirketinde çalışan ve oldukça güçlü bir iş kadınıdır. Aynı zamanda Neslihan Köksal dizide ki tüm dengeleri değiştirecek bir karakterdir.Zengin Kız Dizisi Neslihan Köksal (Hazal Filiz Küçükköse)

Bir Peri Masalı Dizisi Neslihan Köksal Kimdir?

Bir Peri Masalı dizisinin başrolünde yer alan Neslihan Köksal karakterine Hazal Filiz Küçükköse hayat verecektir. Bir Peri Masalı dizisinin başrolünde yer alan Neslihan Köksal karakteri kadar bu karaktere hayat verecek olan popüler oyuncumuz Hazal Filiz Küçükköse’de merak edildi. Bizlerde, Bir Peri Masalı dizisinin başrol oyuncusu Hazal Filiz Küçükköse’yi yakından tanıtacağız.

Hazal Filiz Küçükköse

9 Şubat 1988 yılında Mersin’de dünyaya gelen Hazal Filiz Küçükköse Kırıkkale Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü’nü 3. sınıfta bırakmıştır ve şu an Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya bölümünde lisansına devam etmektedir. Kamera karşısına ilk defa 2009 yılında Deniz Yıldızı dizisiyle geçen oyuncumuz özellikle Kara Sevda dizisinde canlandırdığı Zeynep Soydere karakteriyle tanınır hale gelmiştir. Özel oyunculuk eğitimleri almaya devam eden Hazal Filiz Küçükköse kamera karşısına en son Zemheri dizisiyle geçmiştir.Zengin Kız Neslihan kimdir Hazal Filiz Küçükköse

Hazal Filiz Küçükköse Yer Aldığı Diziler

2009-2010 Deniz Yıldızı – Gözde
2011 Kalbim Seni Seçti – Ada
2012 Ustura Kemal – Kalisto
2012 Uçurum – Konuk oyuncu
2014 Beni Affet – Leyla
2014 Günahkar – Aslıhan Karasu
2017-2018 Kara Sevda – Zeynep Soydere
2017 Rüya – Elif Ardalı
2018 Mehmed: Bir Cihan Fatihi – Melike
2020 Zemheri – Berrak
2022 Bir Peri Masalı – Neslihan Köksal

Hazal Filiz Küçükköse Resmi İnstagram Hesabı

Bir Peri Masalı dizisinin başrol oyuncusu Hazal Filiz Küçükköse sosyal medyayı oldukça aktif kullanan isimlerden biridir ve sık sık paylaşım da bulunmaktadır. İnstagram da 233 gönderisi ve 3 milyon takipçisi bulunan oyuncumuz Hazal Filiz Küçükköse’nin resmi İnstagram hesabı: @hazalfilizkucukkose

Hazal Filiz Küçükköse Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Hazal Filiz Küçükköse’nin hayatında birinin olup olmadığı da merak edildi. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan güzel oyuncumuz Hazal Filiz Küçükköse, 2014 yılında kendi gibi oyuncu olan meslektaşı Tuna Tunalı ile dünya evine girmiştir. Ancak ünlü çifti anlaşamamış ve 2018 yılında boşanmıştır. Geçtiğimiz yıl Alp Güler ile iki yıllık ilişkisini sonlandıran oyuncumuzun şimdilerde hayatında biri yoktur.

Bir Peri Masalı Dizisi Neslihan Köksal- Hazal Filiz Küçükköse Kıyafetleri

Bir dönem modellik yapan oyuncumuz Hazal Filiz Küçükköse kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biridir. Tarzıyla da ilgilerini odağı olan oyuncumuzun kıyafetleri merak edilmekte. Bizlerde, Hazal Filiz Küçükköse’nin Bir Peri Masalı dizisinde giydiği etek, elbise, pantolon, tişört, kazak, mont, ceket, gömlek, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka bilgisi vererek sayfamızdan paylaşacağız.

Bir Peri Masalı dizisi Neslihan Köksal karakterini ve bu karakteri canlandıracak olan oyuncumuz Hazal Filiz Küçükköse’yi yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı, İlk yorumu sen yapar mısın?