Bir Peri Masalı Bige (Onur’un Sevgilisi) Kimdir?

07.10.2022
1.579

Bir Peri Masalı dizisi Fox TV ekranlarında yayın hayatına başladı. Bir Peri Masalı dizisinde rol alan Bige rolünü canlandıran oyuncu kimdir? Bir Peri Masalı Bige gerçek adı bilgileri konumuzun devamında sizlerle.

Bir Peri Masalı dizisi Bige kimdir?

28 Eylül’de Fox TV ekranlarında yayın hayatına başlayan Bir Peri Masalı dizisi Medyapım imzalı olarak yayınlanmaktadır. Bir Peri Masalı dizisi yönetmenliğini Merve Çolak ile Çağıl Bocut üstlenmektedir. Deniz Akçay’ın senaryosunu yazdığı Bir Peri Masalı dizisi başrollerinde Alina Boz, Taro Emir Tekin, Hazal Filiz Küçükköse ve Nazan Kesal yer alıyor. Bir Peri Masalı dizisinde Onur’un sevgilisi rolü ile Bige karakteri yer alıyor. Bige rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Bilgi Aydoğmuş. bir peri masali bige kimdir gercek adi

Bige Onur’un daha önceden ayrıldığı barıştığı sevgilisi. Dizinin ilk bölümünde Onur Bige’ye evlilik teklifi etti. Bige kabul etti bu yüzden yakın zamanda evlilik hazırlıklarına başlayabilirler. Bige ve Onur arasında sorunlar hiç bitmeyecek. Bige Melis’i ilk gördüğü andan itibaren Onur’dan kıskanıyor. Bu yüzden Melis’e sürekli laf sokmaya çalışıyor ve Onur’a olan sevgisini abartılı şekilde gösteriyor.

Bir Peri Masalı Bige Bilgi Aydoğmuş Kimdir?

Onur’un sevgilisi ve artık evlenme teklif ettiği için nişanlısı sayılan Bige karakterini Bir Peri Masalı dizisinde Bilgi Aydoğmuş canlandırıyor. Bilge Aydoğmuş 1996 İstanbul doğumludur. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. 2019 Miss Turkey yarışmasına katılmış ve 2. olmuştur. Bilgi Aydoğmuş Craft Atölye ve Ayşegül Ünsal’dan oyunculuk dersleri almıştır. Önceki sezonlarda Atv’de yayınlanan Akıncı dizisinde ve Destan dizisinde rol almıştır. Bilgi Aydoğmuş İcon Talent Menajerlik bünyesinde çalışmalarına devam etmektedir. Bilgi Aydoğmuş şimdi Bir Peri Masalı dizisinde Onur’un nişanlısı Bige karakterini canlandırmaktadır. bir peri masali bige

Bir Peri Masalı dizisinde Bige ile Onur’u yakıştırıyor musunuz? Bir Peri Masalı dizisinde Bige rolünü canlandıran Bilgi Aydoğmuş oyunculuğunu beğendiniz mi, yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
1991 Kırıkkale doğumluyum. Kırıkkale Üniversitesi Sınıf Öğretmeni mezunuyum. www.dizioyuncu.com sitesinde yıllardır yazarlık yapıyorum. Güncel dizi film haberlerini dizioyuncu.com sitemizde ziyaretçilerimize sunuyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.