Bir Küçük Günışığı Alper (Fırat’ın Arkadaşı) Beran Kotan Bilgileri

Bir Küçük Günışığı dizisi Alper karakterini yakından tanıtacağız. Yapımcılığını NG Medya’nın üstlendiği Bir Küçük Günışığı dizisinin senaryosunu Özgür Evren Heptürk kaleme almaktadır. Bir Küçük Günışığı dizisinde yer alan Alper karakteride merak edildi. Bizlerde Bir Küçük Günışığı dizisi Alper karakterini yakından tanıtacağız ve Bir Küçük Günışığı dizisi Alper karakteri kimdir? Bir Küçük Günışığı dizisi Alper karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Bir Küçük Günışığı Dizisi Alper Karakteri Kimdir?

Yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak’ın oturduğu Bir Küçük Günışığı dizisinde yer alan Alper karakteri, dizinin başrolünde yer alan Fırat’ın yakın arkadaşıdır. Alper karakterinin nasıl biri olduğu hakkında bilgiler buldukça buraya ekleyeceğiz.Bir Küçük Günışığı Alper (Fırat'ın Arkadaşı) Beran Kotan Bilgileri

Bir Küçük Günışığı Dizisi Alper Kimdir?

Fırat’ın yakın arkadaşı Alper karakterine oyuncumuz Beran Kotan hayat verecektir. Bizlerde oyuncumuz Beran Kotan’ı yakından tanıtacağız ve Beran Kotan kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Resmi İnstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Beran Kotan Kimdir?

30 yaşının içinde olan oyuncumuz Beran Kotan, 18 Ocak 1992 yılında dünyaya gelmiştir. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel  Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümünden 2018 yılında birinlikle mezun olan Beran Kotan, eskrim, kayak, yüzme, basket ve latin danslarıyla da yakından ilgilenmektedir. Kamera karşısına ilk defa 2018 yılında Abdülhamit isimli belgesel filmle geçen oyuncumuz özellikle Menajerimi Ara dizisinde canlandırdığı Aydın Havas karakteri ile tanınmıştır.

Beran Kotan Yer Aldığı Diziler

Bir Küçük Günışığı (Alper, 2022)
Menajerimi Ara (Aydın Havas, 2020-2021)

Beran Kotan Resmi İnstagram Hesabı

Bir Küçük Günışığı dizisiyle anlaşma sağlayan oyuncumuz Beran Kotan sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi İnstagram hesabından sık sık paylaşım da bulunan oyuncumuzun Instagram da 65 gönderisi ve 22 binden fazla takipçisi vardır. Beran Kotan’ın resmi İnstagram hesabı: @berankotan

Beran Kotan Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Beran Kotan’ın hayatında birinin olup olmadığı da merak edildi. Beran Kotan evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuz Beran Kotan sektörde yeni olduğu için daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Bundan dolayı oyuncumuzun hayatında bilinen biri yoktur.

Bir Küçük Günışığı Dizisi Alper – Beran Kotan

Yeteneğinin yanı sıra yakışıklılığıyla da dikkatleri üzerine çeken ve sektörde kısa sürede yükselen oyuncumuz Beran Kotan tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Oyuncumuzun kıyafetleri sevenleri tarafından merak edilmekte. Bizlerde, Beran Kotan’ın Bir Küçük Günışığı dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini sayfamızdan paylaşacağız.

Bir Küçük Günışığı dizisi Alper karakterini ve Alper karakterini canlandıracak olan oyuncumuz Beran Kotan’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 2 Temmuz 2022

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın: