Bir Küçük Gün Işığı Yasemin Kimdir? Melis Gürhan

18.01.2023
1.670

Bir Küçük Gün Işığı Yasemin kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Her pazartesi ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Bir Küçük Gün Işığı dizisinin senaryosunu Özgür Evren Heptürk kaleme almaktadır. İzleyiciler Yasemin karakterini de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Yasemin karakterine oyuncumuz Melis Gürhan hayat verecektir. Bir Küçük Gün Işığı Yasemin kimdir? Yasemin karakterini canlandıran oyuncumuz Melis Gürhan’ı yakından tanıtacağız.

Bir Küçük Gün Işığı Yasemin Karakteri Kimdir?

Melis Gürhan Bir Küçük Gün Işığı dizisi YaseminYapımcılığını NG Medya’nın üstlendiği Bir Küçük Gün Işığı Yasemin karakteri diziye yeni katılmıştır. Diziye sonradan dahil olmasına rağmen önemli bir karakter olan Yasemin ilerleyen bölümlerde diziye yeni katılan Nail Kırmızıgül ile yakınlaşacaktır.

Bir Küçük Gün Işığı Yasemin Kimdir?

Diziye yeni katılan Yasemin karakterini güzel oyuncumuz Melis Gürhan canlandıracaktır. Geniş izleyici kitlesine sahip olan Bir Küçük Gün Işığı izleyicileri oyuncumuz Melis Gürhan’ı da merak etti. Bizlerde bu sebeple oyuncumuzu araştırdık. Bundan dolayı da Yasemin karakterine hayat veren Melis Gürhan’ı yakından tanıtacağız ve oyuncumuz hakkında ki bilgileri sayfamıza ekleyeceğiz.Bir Küçük Gün Işığı Yasemin Kimdir Melis Gürhan

Melis Gürhan

30 Temmuz 1994 tarihinde Adana’da dünyaya gelen Melis Gürhan, lise eğitimini Adana’da almıştır. Melis Gürhan Akdeniz Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Tiyatro oyunlarında sahne alarak oyunculuğa adım atan Melis Gürhan kamera karşısına ilk defa 2012 yılında Dila Hanım dizisi ile geçmiş bu dizide Azime karakterini canlandırmıştır. Özellikle Avlu dizisinde canlandırdığı Özge karakteri ile tanınan oyuncumuz kamera karşısına en son Kuruluş Osman dizisiyle geçmiştir.

Melis Gürhan Yer Aldığı Diziler

Bir Küçük Gün Işığı (Yasemin, 2023)
Kuruluş: Osman (Cornellia, 2022)
Mucize Doktor (Duygu, 2020)
Avlu (Özge, 2018-2019)
Dila Hanım (Azime, 2012)

Melis Gürhan Resmi İnstagram Hesabı

Sektörün yeni yüzlerinden olan oyuncumuz resmi Instagram hesabından sık sık paylaşım da bulunmaktadır. Instagram da 169 gönderisi ve yaklaşık olarak 30 bin takipçisi bulunan oyuncumuz Melis Gürhan’ın resmi Instagram hesabı: @melisgurhan

Melis Gürhan Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuzun sevenleri onun hayatında birinin olup olmadığını da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Ancak Melis Gürhan sektörde yeni olduğu için daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Bundan dolayı da oyuncumuz Melis Gürhan’ın hayatında bilinen biri yoktur.

Bir Küçük Gün Işığı Yasemin – Melis Gürhan Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz oldukça şık parçalar seçmektedir. Modayı yakından takip eden Melis Gürhan’ın sevenleri onun giydiği kıyafetleri de merak etti. Bizlerde bundan dolayı önümüzdeki günlerde Melis Gürhan’ın Bir Küçük Gün Işığı dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini ve elbiselerini markalarıyla birlikte sayfamızdan paylaşacağız.

Bir Küçük Gün Işığı Yasemin kimdir? Yasemin karakterini canlandıran oyuncumuz Melis Gürhan’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.