Bir Küçük Gün Işığı Sinan Kimdir? Armağan Oğuz

22.03.2023
616

Bir Küçük Gün Işığı Sinan Kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını NG Medya’nın üstlendiği Bir Küçük Gün Işığı dizisinin senaryosunu Özgür Evren Heptürk kaleme almaktadır. Emre Kabakuşak yönetmenliğinde çekilen Bir Küçük Gün Işığı dizisi Sinan karakterine oyuncumuz Armağan Oğuz hayat verecektir. Bizlerde Bir Küçük Gün Işığı Sinan Kimdir? Sinan karakterini canlandıran oyuncumuz Armağan Oğuz’u yakından tanıtacağız.

Bir Küçük Gün Işığı Sinan Karakteri Kimdir?

Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkan Bir Küçük Gün Işığı dizisi Sinan karakteri, diziye yeni katılmıştır. NG Medya imzalı Bir Küçük Gün Işığı dizisine yeni dahil olmasına rağmen dizinin ana karakterlerinden biri olan Sinan karakterine oyuncumuz Armağan Oğuz hayat verecektir.Bir Küçük Gün Işığı Sinan Kimdir Armağan Oğuz

Bir Küçük Gün Işığı Sinan Kimdir?

Diziye yeni katılan Sinan karakterini Armağan Oğuz canlandıracaktır. Bizlerde Bir Küçük Gün Işığı dizisine yeni dahil olan oyuncumuz Armağan Oğuz’u yakından tanıtacağız ve Armağan Oğuz kimdir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi Instagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Armağan Oğuz Kimdir?

11 şubat 1984 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Armağan Oğuz, Mimar Sinan Üniversitesi İstatistik bölümünden mezun olmuştur. 2008 Best Model of Türkiye” ödülünü alan Armağan Oğuz, aynı yıl “Best Model of the World” yarışmasında Türkiye’ ye ikincilik ödülünü getirmiştir. New York Film Academy’de sinema oyunculuğu eğitimi almıştır. Bir süre Amerika’da oyunculuk yapan Armağan Oğuz’un ülkemizde yer aldığı projesi ise 2014 yılında yayınlanan Ah Neriman dizisi olmuştur. Oyuncumuz özellike Börü dizisinde ki performansıyla tanınmıştır.

Armağan Oğuz Yer Aldığı Diziler

2023 Bir Küçük Gün Işığı – Sinan
2021/2022 Masumlar Apartmanı – Mazo
2021 Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı – Radko
2020 Kuzey Yıldızı – Bulut
2018 Diriliş Ertuğrul – Aytaç Bey
2018 Börü – Ayı Murat
2017/2018 Fi – Göksel
2014 Ah Neriman – Selim

Armağan Oğuz Resmi Instagram Hesabı

Sosyal medyayı aktif kullan oyuncumuz resmi Instagram hesabından sık sık paylaşımda bulunmaktadır. İnstagram da 387 ve yaklaşık olarak 30 bin takipçisi bulunan oyuncumuz Armağan Oğuz’un resmi instagram hesabı: @armaganoguz

Armağan Oğuz Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuzun sevenleri onun hayatında birinin olup olmadığını merak etti. Yakışıklı oyuncumuz Armağan Oğuz henüz evli değildir. Özel hayatı ile gündeme gelmekten hoşlanmayan Armağan Oğuz, daha önce kendi gibi oyuncu olan meslektaşı Yasemin Allen ile birlikteydi. Ünlü çift geçtiğimiz aylarda tekrar bir arada görüntülenmiş olsa da çiftin ilişkisi yeniden başlamamıştır. Yani, Armağan Oğuz’un şimdilerde hayatında bilinen biri yoktur.

Bir Küçük Gün Işığı Sinan – Armağan Oğuz Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra yakışıklılığıyla da dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Armağan Oğuz, daha önce profesyonel olarak modellik de yapmıştır. Yakışıklılığını herkese kanıtlayan oyuncumuz kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biridir. Bizler ilerleyen günler yakışıklı oyuncumuz Armağan Oğuz’un Bir Küçük Gün Işığı dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi vererek sayfamızdan paylaşacağız.

Bir Küçük Gün Işığı Sinan karakterini ve Sinan karakterini canlandıran oyuncumuz Armağan Oğuz’u yakından tanıttık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.