Bir Küçük Gün Işığı Mine Kim? Alper’in Annesi Binnur Şerbetçioğlu

15.05.2023
790

ATV ekranlarında pazartesi günleri yayınlanan ve Haziran ayında final yapacak olan bir küçük Gün Işığı dizisine yeni katılan Mine karakteri kimdir? Gerçek adı soyadı nedir burada sizlerle paylaşacağız. Pazartesi günleri yayınlanan ve final yapacağı açıklanan diziye Binnur Şerbetçioğlu katıldı. Bir Küçük Gün Işığı’na gelen oyuncu dizide Mine karakterine hayat verecek.

Bir Küçük Gün Işığı Mine Kimdir? Alper’in Annesi

Bir Küçük Gün Işığı Mine Alper'in Annesi Binnur ŞerbetçioğluYönetmen koltuğuna Emre Kabakuşak’ın oturduğu Bir Küçük Gün Işığının hikayesi ve senaryosu Özgür Evren Heptürk’e ait. Dizinin başrollerini Seray Kaya ile Berk Oktay’ın paylaştığı yapımın oyuncu kadrosuna başarılı tiyatro oyuncusu olan Binnur Şerbetçioğlu Mine rolüyle dahil oldu.

Binnur Şerbetçioğlu Bir Küçük Gün Işığı dizisinde İdeal Beran Kotan’ın hayat verdiği Alper karakterinin annesi Mine rolüyle izleyici karşısına çıkacak. Atv de yayınlanan Bir Küçük Gün Işığı, yeni bölümüyle pazartesi akşamı izleyicisiyle buluşacak. Bir Küçük Gün Işığı Haziran ayının ortasında final yapacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.