Bir Küçük Gün Işığı Elif Ölecek mi Diziden Çıkacak mı?

15.03.2023
458

20 Mart Pazartesi günü yayınlanacak olan Bir Küçük Gün Işığı dizisinin yeni bölümünde Elif Ölecek mi Diziden Çıkacak mı? sorusu merak edildi. Hemen yanıt verelim. Elif ölmeyecek diziden de çıkmayacak.

Bir Küçük Gün Işığı Elif Ölecek mi Diziden Çıkacak mı?

Bir Küçük Gün Işığı Elif Ölecek mi Diziden Çıkacak mı

Bir Küçük Gün Işığı Dizisi Elif Öldü mü Yorumları:

Aslında Dila karakteri gerçekte çoğu kişinin asla iyilikten anlamadığını ne yaparsan yap ders çıkarmadığını anlatan. Bir karakter var maalesef bundan sadece toplum içinde kendini çok dışa vurmayan ama dizideki açık açık gösteren bir kişilik Elif olse bile o kanı vermeyecek gibi görünüyor çünkü kötü düzelmez Elif öldü mü başkasıyla uğraşır kalbi körelmiş.Bir Kucuk Gun Isigi dizisinde Elif Oldu mu

Sude denilen karakter her nedense sürekli ya kapı dinliyor ya birilerinin konuşmalarını duyuyor ama gariptir ki kimse onu fark etmiyor. Sürekli aynı tema işlenmesi artık bıkkınlık verdi. Bu dizinin yönetmeni soruyorum size Sude bundan böyle de aynı modda mı olacak? Diziye tam konsantre oluyorum bir de bakıyorum ki Sude ortaya çıkıp her şeye kulak misafiri oluyor. Yeter ama lütfen farklı kompozisyonlara odaklanın. Bu güzel diziye yakışmıyor.

YORUMLAR (Sen de YAZ)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapar mısın?