Bir Küçük Gün Işığı Dizisindeki Telefonlar Arabalar Oyuncu Maaşları

18.12.2022
1.436

Bir Küçük Gün Işığı dizisindeki telefonlar, arabalar ve oyuncu maaşlarını sizlerle paylaşacağız. Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkan Bir Küçük Gün Işığı dizisinin senaryosunu Özgür Evren Heptürk kaleme almaktadır. Yapımcılığını NG Medya’nın üstlendiği Bir Küçük Gün Işığı dizisi oyuncuları ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çekmiştir. İzleyiciler dizide kullanılan telefon ile arabaları da merak etti. Bizlerde bu sebeple araştırdık. Bundan dolayı da Bir Küçük Gün Işığı dizisindeki telefonlar, arabalar ve oyuncu maaşlarını sizlerle paylaşacağız.

Bir Küçük Gün Işığı Dizisindeki Telefon, Araba ve Oyuncu Maaşları

Yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak’ın oturduğu Bir Küçük Gün Işığı dizisinin başrolünde Seray Kaya ve Berk Oktay yer almaktadır. Dizi Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. Bir Küçük Gün Işığı’nın sevenleri dizide kullanılan telefon, araba ve oyuncu maaşlarını da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Bundan dolayı Bir Küçük Gün Işığı dizisi oyuncu maaşlarını, dizide kullanılan telefonlar ve arabaların markasını sayfamızdan paylaşacağız.Bir Küçük Gün Işığı Elif'in arabası telefon markası maaşı

Bir Küçük Gün Işığı Fırat (Berk Oktay) Maaşı, Telefon Ve Arabası

Bir Küçük Gün Işığı dizisinin başrolünde yer alan oyuncumuz Berk Oktay, Fırat karakterini canlandırmaktadır. Berk Oktay dizide bölüm başına 45 ile 50 bin tl arasında maaş almaktadır. Berk Oktay’ın canlandırdığı Fırat karakterinin telefonu ise: İphone 13 Pro Max’tır. Fırat’ın arabasının markası: Mercedes’tir.

Bir Küçük Gün Işığı Elif (Seray Kaya) Maaşı, Telefon Ve Arabası

Bir Küçük Gün Işığı dizisinin başrolünde yer alan oyuncumuz Seray Kaya’nın sevenleri onun maaşını da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Seray Kaya dizide bölüm başına yaklaşık 45 bin tl maaş almaktadır. Elif karakterinin telefonu: İPhone 13 Pro’dur. Arabası ise: Volkswagen Golf’tür.Bir Küçük Gün Işığı Fırat (Berk Oktay) Maaşı, Telefon Ve Arabası

Bir Küçük Gün Işığı Ümran (Esra Dermancıoğlu) Maaşı, Telefon Ve Arabası

Dizinin ana karakterlerinden biri olan Ümran’ı oyuncumuz Esra Dermancıoğlu canlandırmaktadır. Ümran karakterinin telefonun markası bilinmektedir. Ümran’ın arabası ise: BMW’dir. Oyuncumuz Esra Dermancıoğlu dizide bölüm başına 25 ile 30 bin tl arasında bir maaş almaktadır.

Bir Küçük Gün Işığı dizisinde ki telefonlar, arabalar ve oyuncu maaşlarını sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.