Bir Küçük Gün Işığı Dizisi Ümran Neden Çıktı Ayrıldı? Esra Dermancıoğlu

09.04.2023
3.342

Bir Küçük Gün Işığı Dizisi Ümran Neden Çıktı Ayrıldı? sorusunun cevabını vermek üzere konumuzu açtık. Esra Dermancıoğlu Bir Küçük Gün Işığı dizisi ilk gününden itibaren başrol oyuncularından biriydi. Ancak diziden ayrılma kararı aldı. Ümran Bir Küçük Gün Işığı dizisinden neden çıktı?

Bir Küçük Gün Işığı Dizisi Ümran Neden Çıktı Ayrıldı?

Ümran Dila ve Fırat’ın annesidir. Ailesi bağlı olan Ümran herkesin kontrolünü elinde tutmak istemektedir Dila’nın zorlu kişiliği ile mücadele ederken  güvendiği  Fırat onu şaşırtacaktır. Ümran’ı dizi de sert mizacı kuralları ile biliyorduk. Yine de dizideki rolü yadsınamaz. Diziden ayrılık kararı seyirciyi üzdü.  esra dermancioglu umran diziden cikti ayrildi

Bir Küçük Işığı dizisinin Ümran’ı Esra Dermancıoğlu ekibe veda edecek. Esra Dermancıoğlu Bir Küçük Gün Işığı dizisi 31. bölümde ekipten ayrılıyor. Esra Dermancıoğlu diziden kendi isteği ile ayrılıyor. Oyuncunun senaryodaki rolünün öneminin azalması sebebi ile ayrılma kararı aldı. Bir Küçük Gün Işığı genel olarak Güneş, Fırat Elif ve Dila çevresinde dönüyor. Çünkü dizinin konusu Elif Fırat aşkı olsa da Güneş’in annesi Dila’ya olan davranışları da seyircinin merak konusu.

Esra Dermancıoğlu Bir Küçük Gün Işığı Dizisine Geri Dönecek Mi?

Bir Küçük Gün Işığı dizisinin yurt dışı satışları çok iyi. Ancak senaryonun tekrara binmeye başlaması sebebiyle sezon sonunda final yapacak. Bu yüzden de Esra Dermancıoğlu’nun diziye dönmeyecek. Bir Küçük Gün Işığı dizisinden ayrılan Ümran rolünü canlandıran oyuncu Esra Dermancıoğlu diziye dönmeyecek. Yeni projeleri değerlendirecektir. bir kucuk gun isigi dizisi umren ayrildi cikti

Başarılı senarist Özgür Evren Heptürk kaleme aldığı Bir Küçük Gün Işığı dizisi seyircisi tarafından sevilerek izleniyor. Bu yüzden de devam etmesini istiyorlar. Sezon sonuna doğru reytingleri kontrol edilir. Buna göre dizinin final mi yoksa sezon finali mi yapacağına karar verilir.

Bir Küçük Gün Işığı dizisini siz izliyor musunuz? Esra Dermancıoğlu’nun diziden ayrılık kararı izlenme oranlarını nasıl etkiler? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

YAZAR BİLGİSİ
1991 Kırıkkale doğumluyum. Kırıkkale Üniversitesi Sınıf Öğretmeni mezunuyum. www.dizioyuncu.com sitesinde yıllardır yazarlık yapıyorum. Güncel dizi film haberlerini dizioyuncu.com sitemizde ziyaretçilerimize sunuyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. Aytün Yuncu dedi ki:

  İzlenmesi azalır.Esra Dermancıoğlu baya başarılı idi.

 2. Anonim dedi ki:

  Final olsun içim bayıldı Elif’in hallerinden

 3. Bengü dedi ki:

  Ben de sıkı takipteyim ama Ümran cikdi heyacan kalamadı ama konu uzadı sıkıcı oldu artık

 4. MERCAN dedi ki:

  FİNAL YAPSIN ARTIK KONU KALMADI

 5. Gülnihal Yetik dedi ki:

  Devamlı izliyorum

 6. Oya borak dedi ki:

  Başından bu yana izliyorum…dizi çok güzel..lütfen final yapmasın

  1. Anonim dedi ki:

   Final olsun içim bayıldı Elif’in hallerinden

 7. Güneş dedi ki:

  iyi yaliyosun umran ayaz ayril diziden Merakla bekliyorum…👍🏻👍🏻