Bir Göksu Masalı Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı Tarihi

10.02.2020
401

Fox tv de 2020 yılında başlayacak yeni dizilerden birisi de Bir Göksu Masalı dizisi oldu. Yapım şirketlerinin kanalları hazırlamış olduğu dizilerden 2020 yılında maksimum oranda verim almak amacıyla daha güçlü senaryolu ve ilgi o da olacak yeni dizilerin hazırlanması amacıyla Fabrika yapım ve Fox TV arasındaki anlaşma gereği 2020 yaz aylarına yetişecek dizi hazırlıklarına başlandı. Yeni dizinin adı Bir Göksu Masalı olacak. Belki dizinin adı değişebilir ancak şimdilik kod adı olarak söylenen isim bu şekilde.

Bir Göksu Masalı Dizisi Oyuncuları Kimler?

Bir Göksu masalı dizisinin oyuncu kadrosu ve karakterleri henüz belli olmadı. Ancak önümüzdeki günlerde Bir Göksu Masalı dizisinin başrol oyuncuları ile yan rollerde oynayacak bütün karakterler bir bir belli olacak. Diziye katılacak yeni oyuncuları da burada sizlere sunmaya ve Bir Göksu Masalı dizisinin bütün oyuncularını ve oynayacakları rolleri sizlerle bu sayfada paylaşmak istiyoruz.

Bir Göksu Masalı Konusu HikayesiBir Göksu Masalı Konusu Hikayesi

Göksu Toros dağlarından aşıp Silifke ilçemizden Akdeniz’e dökülen bir ırmak. Bir Göksu Masalı da Mersin’in Silifke ilçesinde yaşanmış bir gerçek hikayeden, bir aşk masalından yola çıkarak senaryolaştırılmış güzel bir hikayeyi konu alıyor. Daha okul çağlarında birbirine aşık olmuş iki gencin zorlu hayat mücadelesinde başlarından geçen olmadık işlerle mücadele edişinin konu edineceği bir Göksu masalı aslında Adana dizilerine bir rakip olarak ortaya çıkacak. Bildiğiniz üzere son dönemde Adana’da Sıfır bir ve Ramo gibi diziler oldukça popüler hale gelmiş ve sokağın çocukları isimli dizi ile Adana dizileri zirve yapmıştı. Bakalım Bir Göksu Masalı bir Mersin dizisi olabilecek mi.

Bir Göksu Masalı Dizisi Hangi KanaldaBir Göksu Masalı Dizisi Oyuncuları

Bir Göksu Masalı dizisinin 2020 yaz aylarından itibaren Fox TV ekranlarında yayınlanması bekleniyor. Bildiğiniz gibi yaz aylarında birçok dizi final yaparak ekranlara veda ettiği gibi birçok dizide gelecek sezonlarda yayınlanmak üzere ekrana ara veriyor yani sezon finali yapıyor. Fox TV ekranlarında geçtiğimiz yaz aylarında başlayan her yerde sen isimli Yaz dizisi çok sevilmiş çok beğenilmişti. Aybüke Pusat ve Furkan Andıç’ın başrolde oynamış olduğu bu dizinin ardından Bir Göksu Masalı dizisi de bakalım FOX TV’de tutacak mı izlenecek mi zamanla göreceğiz.

Bir Göksu Masalı Ne Zaman Başlayacak Tarihi

FOX TV’de ekrana gelecek olan Bir Göksu Masalı dizisinin başlama tarihi kesin olmasa da büyük ihtimalle Ramazan Bayramı sonrasında başlayacak. 2020 yılında Haziran ayının ilk haftalarında başlamasını beklediğimiz Bir Göksu Masalı dizisinin kesin tarihi açıklanınca ve fragman ekrana gelince buraya yazacağız.

Bir Göksu Masalı dizisi Fox tv de başlayacakBir Göksu Masalı Nerede Çekiliyor?

Bir Göksu masalı dizisi hikayenin gerçekliğini gözler önüne sermek amacıyla Mersin ilimizin Silifke ilçesinde çekilecek. Silifke ilçemizde yer alan Göksu ırmağının güzel manzaraları eşliğinde oldukça güzel bir görsel show izletecek olan Bir Göksu masalı dizisinin hem gözlerimize hem de kalbimize hitap edecek duygusal bir dizi olacağı bize gelen bilgiler arasında. Umarız izleyenlerde diziyi sever ve uzun süreli yaz dizilerinden birisi olur.

YORUMLAR (Sen de YAZ)

 1. Rıfat dedi ki:

  Aybüke Pusat Furkan tam kendisi.

 2. hilal dedi ki:

  Erkan Meriç oynasın

  1. sarah dedi ki:

   Erkan ola bilir.GÜZel bir kızla.