Bir Evlilik Hikayesi Dizi Oyuncuları Konusu (Exxen)

28.11.2022
9

Bir Evlilik Hikayesi dizi oyuncuları konusu (Exxen) sizlerle paylaşacağız. Dizi Acun Ilıcalı’nın sahip olduğu Exxen de izleyiciler karşısına çıkacaktır. 2019 yılında evlenen ve bu evliliklerinden Kuzey ile Mete isminde oğulları olan Eser Yenenler ve Berfu Yenenler çifti Bir Evlilik Hikayesi dizisinin hazırlıklarına başlanmıştır. İzleyiciler yönetmen koltuğuna Can Kılcıoğlu’nun oturacağı Bir Evlilik Hikayesi dizisinin oyuncuları ve konusunu da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Bir Evlilik Hikayesi dizi oyuncuları konusu sizlerle paylaşacağız.

Bir Evlilik Hikayesi Dizi Oyuncuları

Bir Evlilik Hikayesi Dizi Oyuncuları KonusuSenaryosunu Berfu Yenenler’in kaleme aldığı Bir Evlilik Hikayesi dizisi 9 bölünden oluşacaktır. Yönetmen koltuğuna Can Kılcıoğlu’nun oturduğu Bir Evlilik Hikayesi dizisine birbirinden ünlü isimler konuk olacaktır. Bizler bu ünlü isimler belli olduğu zaman sizlerle paylaşacağız.
-Eser Yenenler, Berfu Yenenler

Eser Yenenler

14 Şubat 1984 yılında Bursa’da dünyaya gelen Eser Yenenler, Marmara Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun olmuştur. 2006 yılında Yılmaz Erdoğan’ın yönettiği BKM Mutfak’ta yer almıştır. 2004 yılında Aliye dizisiyle oyunculuğa adım atan Eser Yenenler, aynı zamanda seslendirme sanatçısıdır. Aynı zamanda Talk show sunucusu olan Eser Yenenler, 2018- 2020 yılları arasında arkadaşıyla birlikte 3 Adam programını yapmıştır. Eser Yenenler şimdilerde ise Çghb 2’yi sunmaktadır.

Berfu Yenenler

Bir Evlilik Hikayesi dizisinin senaryosunu yazan Berfu Yenenler, 1995 yılında Kocaeli İzmit’te dünyaya gelmiştir. Berfu Yenenler Marmara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği’nden mezun olmuştur. 2015 yılında ailesinin desteğiyle Miss Turkey Güzellik Yarışmasına katılan Berfu Yenenler aynı yıl Miss International Yarışması’nda da Türkiye’yi temsil etmiştir. Berfu Yenenler, şimdilerde sosyal medyada yaptığı komik paylaşımlarla adından söz ettirmektedir.

Bir Evlilik Hikayesi Dizisinin Konusu

Bir Evlilik Hikayesi Dizisi Oyuncu Kadrosuİzleyiciler Bir Evlilik Hikayesi dizisinin konusunu da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Eser Yenenler ve Berfu Yenenler çifti 2019 yılında dünya evine girmiştir. Çiftin bu evliliklerinden Kuzey ile Mete isminde oğulları olmuştur. Dizide de özel hayatları hakkında sosyal medyadan sık sık paylaşımda bulunan Yenenler çiftinin nasıl tanıştıklarından başlayıp oğulları Kuzey’in dünyaya gelmesine kadar geçen süre anlatılacaktır.

Bir Evlilik Hikayesi dizi oyuncuları konusu (Exxen) sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..