Bir Derdim Var Nerede Çekiliyor? Mekanları Çekim Yerleri

28.09.2023
34

Bir Derdim Var nerede çekiliyor? Mekanları ve çekim yerlerini sizlerle paylaşacağız. Yönetmen koltuğuna Burak Müjdeci’nin oturduğu Bir Derdim Var dizisinin oyuncu kadrosunda Birce Akalay, Mert Fırat, Engin Hepileri, Başak Gümilcinelioğlu, Ata Artman, Neslihan Arslan, Ataberk Mutlu gibi başarılı isimler yer almaktadır. Bir Derdim Var dizisinin nerede, hangi il ve ilçede çekildiği de merak edilmiştir. Bizler de, Bir Derdim Var dizisin hangi il ve ilçede çekildiğini, çekim mekanlarını sizlerle paylaşacağız.

Bir Derdim Var Nerede Çekiliyor?

Kanal D’nin merakla beklenen dizilerinin başında Bir Derdim Var gelmektedir. Dolayısıyla oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çeken Bir Derdim Var’ın nerede çekildiği de merak edilmiştir. Bir Derdim Var dizisi İstanbul’da çekilmektedir. İstanbul’da yapılan çekimlerin maliyetinin daha düşük olması, İstanbul’un kültürel ve tarihsel zenginliği gibi bir çok sebepten dolayı diğer dizilerde olduğu gibi Bir Derdim Var dizisinin çekimlerinde de İstanbul ilimiz tercih edilmiştir. Bir Derdim var dizisinin konusu, hikayesi nedir?

Bir Derdim Var Nerede, Hangi İl Ve İlçede Çekiliyor?

Bir Derdim Var Nerede Çekiliyor mekanlar mahalle ev neresiYönetmen koltuğuna Burak Müjdeci oturmaktadır. Bir Derdim Var dizisinin çekimleri yukarıda da belirttiğimiz gibi İstanbul’da devam etmektedir. Ancak izleyiciler dizinin İstanbul’un hangi semtinde çekildiğini de merak etmiştir. Fakat Bir Derdim Var  yayın hayatına başlamadığı için bu konu hakkında net bir bilgi yoktur. Bizler, çekimleri İstanbul’un bir çok farklı semt ve sokağında gerçekleşen Bir Derdim Var dizisi yayın hayatına başladığı zaman dizinin özellikle İstanbul’un hangi ilçesinde çekildiğini sayfamıza ekleyeceğiz.

Bir Derdim Var Çekim Yerleri ve Mekanları Neresi

Senaryosunu Yekta Torun’un kaleme aldığı Bir Derdim Var dizisinin çekimleri İstanbul’da devam etmektedir. Yakında Kanal D ekranlarında göreceğimiz Bir Derdim Var dizisinin başrolünde Birce Akalay ve Mert Fırat yer almaktadır. İstanbul’un bir çok farklı semtinde çekilecek olan Bir Derdim Var’ın çekim yerleri de merak edilmiştir. Beşiktaş, Beykoz, Galata gibi semtlerde bulunan mekanlarda çekilecek olan Bir Derdim Var, başladığında daha detaylı şekilde konumuzu güncelliyeceğiz.

Bir Derdim Var nerede çekiliyor? Çekim yerlerini sizlerle paylaştık ve paylaşmaya devam edeceğiz. Sizler konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Nevdar dedi ki:

    Dizide geçen Pera Vakıf Hastahanesi’ nin gerçekteki adı nedir; bilen var mı?