Bir Derdim Var Dizisi Sibel Kimdir? Dizileri, Sevgilisi (Başak Gümülcinelioğlu)

30.08.2023
308

Bir Derdim Var dizisi Sibel kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Burak Müjdeci‘nin yöneteceği Bir Derdim Var dizisinin yapımcılığını Tay Yapım üstlenmiştir. Psikodrama türündeki Bir Derdim Var dizisi Sibel karakterini Başak Gümülcinelioğlu canlandıracaktır. Bizlerde Bir Derdim Var dizisi Sibel karakterini ve Sibel karakterini canlandıran oyuncumuz Başak Gümülcinelioğlu’nu yakından tanıtacağız.

Bir Derdim Var Dizisi Sibel Karakteri Kimdir?

Eşiğin Ötesinde Dizisi Sibel kimdir Başak GümülcinelioğluKanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Bir Derdim Var dizisi Sibel karakteri, Birce Akalay’ın oynadığı psikiyatristin yakın arkadaşıdır. Dizinin ana karakterlerinden biri olan Sibel karakteri, sosyal hizmetler uzmanıdır. Sibel, diziye renk verecek önemli bir karakterdir. Bir Derdim Var dizisi oyuncuları ve konusu:

Bir Derdim Var Dizisi Sibel Kimdir?

Dizinin önemli karakterinden olan Sibel’i oyuncumuz Başak Gümülcinelioğlu canlandıracaktır. Bizlerde oyuncumuz Başak Gümülcinelioğlu’nu yakından tanıtacağız. Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına en son ne zaman geçmiştir? Özellikle hangi proje ile tanınmıştır? Evli mi, sevgilisi var mı? Sorularını en iyi şekilde cevaplayacağız.Eşiğin Ötesinde Dizisi Sibel Başak Gümülcinelioğlu

Başak Gümülcinelioğlu

22 Ekim 1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Başak Gümülcinelioğlu, Bahçeşehir Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesinden mezun olmuştur. Daha sonra ise İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesinde yüksek lisansını tamamlamıştır. Başak Gümülcinelioğlu, önce Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde daha sonra ise Londra’daki LAMDA Oyunculuk Okulu’da oyunculuk eğitimi almıştır. Özellikle Sen Çal Kapımı dizisinde ki performansıyla tanınan oyuncumuz en son Sipahi dizisinde rol almıştır.

Başak Gümülcinelioğlu Yer Aldığı Diziler

2016 Kalbim Yangın Yeri – Belkıs (gençliği)
2017 Aşk Laftan Anlamaz – Eda
2018 8. Gün – Şehnaz Yüksel (gençliği)
2019 Erkenci Kuş – Deniz Keskin
2020 Yarım Kalan Aşklar – Çağla
2020-2021 Sen Çal Kapımı – Pırıl Baytekin Sezgin
2021-2022 Yargı – Neva Seçkin
2022-2023 Sipahi – Ezgi Sancaklı
2023 Sen, Ben, O! – Aylin

Başak Gümülcinelioğlu Resmi İnstagram Hesabı

Popüler oyuncumuz Başak Gümülcinelioğlu, resmi Instagram hesabından özel hayatını ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunmaktadır. Instagram‘da 512 gönderisi ve 2.2 milyon takipçisi bulunan Başak Gümülcinelioğlu’nun resmi instagram hesabı: @basakgumulcinoglu

Başak Gümülcinelioğlu Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuzun hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. Başak Gümülcinelioğlu, Sen Çal Kapımı dizisinde tanıştığı meslektaşı Çağrı Çıtanak ile 2022 yılının Ekim ayında evlenmiştir. Ünlü çift yakın çevresinin katıldığı bir düğünle dünya evine girmiştir.

Bir Derdim Var Dizisi Sibel – Başak Gümülcinelioğlu Kıyafetleri

Modayı yakından takip eden oyunumuz güzelliğiyle de dikkat çekmektedir. Trendlere uygun giyinen Başak Gümülcinelioğlu, tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizlerde güzel oyuncumuz Başak Gümülcinelioğlu’nun Bir Derdim Var dizisinde tercih ettiği kıyafetlerini, elbiselerini markalarıyla beraber sayfamıza ekleyeceğiz.

Bir Derdim Var dizisi Sibel kimdir? Sibel karakterini canlandıran Başak Gümülcinelioğlu’nu yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yazar mısın?