Bir Derdim Var Dizisi Ne Anlatıyor Konusu Hikayesi Özeti

23.09.2023
41

Bir Derdim Var dizisi ne anlatıyor? Konusu ve hikayesi ne? Özetini Sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını AyNA Yapım’ın üstlendiği Bir Derdim Var dizisinin yönetmen koltuğuna Burak Müjdeci oturmaktadır. İzleyiciler başrolünde Birce Akalay ve Mert Fırat’ın yer aldığı Bir Derdim Var dizisinde anlatılan hikayeyi ve konusu merak etmiştir. Bizlerde merak eden izleyiciler için Bir Derdim Var dizisinde anlatılan hikayeyi, Bir Derdim Var dizisinin konusu ve özetini sizlerle paylaşacağız. Bir Derdim Var Dizisi Oyuncu Kadrosu:

Bir Derdim Var Dizisi Ne Anlatıyor?

Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Bir Derdim Var dizisinin kadın başrol oyuncusu Birce Akalay, Doktor Nilüfer Toska karakterini canlandıracaktır. Mert Fırat ise Savcı Ömer karakterine hayat verecektir. Oldukça başarılı bir doktor olan Nilüfer, insan zihninin sırlarını keşfedecektir. Mesleğini tehlikeye sokacak bu sırrı saklamaya çalışmaktadır. Ancak bu sır sürekli karşısına çıkacaktır. Dr. Nilüfer ile savcı Ömer arasında da büyük bir gerilim yaşanacaktır. İkili arasında ki çatışma büyük bir yangına sebep olacaktır.Bir Derdim Var Dizisi Ne Anlatıyor Konusu Hikayesi

Bir Derdim Var Dizisinin Konusu Nedir?

İtalyan yapımı ‘Oltre La Soglia’nın yerli uyarlamasıdır. Bir Derdim Var dizisi, ergenlik sorunlarıyla uğraşan gençler ile ailelerine umut vermeyi hedefleyen yenilikçi bir dizidir. Bir Derdim Var dizisinde meslektaşlarından hep bir adım ileride olan Dr. Nilüfer sayesinde (Birce Akalay) umudun saklı olduğuna şahit olacağız. Mesleğini tehlikeye sokacak bir sırrı olan Dr. Nilüfer, kendinden asla ödün vermeyen tavizsiz biri olan Savcı Ömer (Mert Fırat) ile aralarında bir çatışma vardır. Bir Derdim Var dizisinde de bu yaşananlar anlatılacaktır.

Bir Derdim Var Dizisinde Anlatılan Hikaye Nedir?

Ülkemizin en sevilen müzik gruplarının başında gelen Mor ve Ötesi’nin müzik süpervizörlüğünü üstleneceği Bir Derdim Var dizisinde anlatılan hikaye merak edilmiştir. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Başarılı doktor Nilüfer Toska, cam kırıklarının üzerinde yürürken insan zihninin sırlarını keşfedecektir. Dr. Nilüfer’in kimsenin bilmemesi gereken bir sırrı vardır. Ancak sürekli bu sır karşısına çıkmaktadır. Eğer Dr. Nilüfer’in bu sırrı öğrenilirse mesleği elinden gidecektir. Bir Derdim Var dizisinde Dr. Nilüfer’in bu sırrı saklama çabası ve Ömer’le arasında yaşanan olayları izleyeceğiz.

Bir Derdim Var Dizisinin Özeti

Yapımcılığını AyNA Yapım’ın üstlendiği Bir Derdim Var dizisinin başrolünü Birce Akalay ve Mert Fırat paylaşmaktadır. Popüler oyuncularımız Birce Akalay ve Mert Fırat oldukça farklı ve iddialı karakterleri canlandıracaktır. Yenilikçi bir dizi olan Bir Derdim Var’ın kadın başrol oyuncusu Dr. Nilüfer mesleğinde çok başarılıdır. Mert Fırat’ın canlandırdığı savcı Ömer karakteri ise tavizsiz bir insandır. Özellikle ergenler ve ailelerine umut olmayı hedefleyen Bir Derdim Var dizisinde Dr. Nilüfer ve Savcı Ömer arasın yaşanan gerilim ekrana gelecektir.

Bir Derdim Var Dizisinin Hikayesi

Oyuncu kadrosunda Birce Akalay, Mert Fırat, Engin Hepileri, Neslihan Arslan, Erdem Şenocak, Başak Gümülcinelioğlu, İdil Sivritepe, Sami Aksu, Sennur Nogaylar, Eylül Ersöz, Ata Artman, Ava Yaman, Esila Umut, Ataberk Mutlu, Ezgi Gör, Efe Poylu gibi başarılı isimlerin yer aldığı Bir Derdim Var, yenilikçi bir dizidir. Ergenlik problemleriyle uğraşan ailelere umut ışığı yakmak için çekilen Bir Derdim Var dizisinde Dr. Nilüfer Toska (Birce Akalay) ve Savcı Ömer (Mert Fırat) arasında ki büyük ve etkileyici çatışma anlatılacaktır.

Bir Derdim Var dizisi ne anlatıyor? Konusu ve hikayesi nedir? Bir Derdim Var dizisinin özetini Sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, görüş ve düşüncelerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..