Bir Derdim Var Dizisi Damla Kimdir? Neslihan Arslan Bilgileri

16.09.2023
53

Bir Derdim Var dizisi Damla kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını Kerem Çatay ve Lale Eren’in sahibi olduğu Tay Yapım’ın üstlendiği Bir Derdim Var dizisinin yönetmen koltuğunda ise daha önce Teşkilat, Yedi Güzel Adam, Söz gibi dizileri çeken Burak Müjdeci oturmaktadır. Bir Derdim Var dizisi Damla karakterini Neslihan Arslan canlandıracaktır. Bizler, Bir Derdim Var dizisi Damla karakterini ve Damla rolünü canlandıran oyuncumuz Neslihan Arslan’ı yakından tanıtacağız.

Bir Derdim Var Dizisi Damla Kimdir?

Neslihan Arslan Bir Derdim Var Dizisinde DamlaDaha önce Siyah İnci, Umuda Kelepçe Vurulmaz, Çocuk, El Kızı, Tozluyaka, Yalancı gibi başarılı dizileri yazan Yekta Torun’un senaristi olduğu Bir Derdim Var dizisi Damla, ana karakterler arasındadır. Fakat dizinin önemli karakterlerinden olan Damla hakkında başka bir bilgi yoktur. Damla karakterine ise daha önce Masumiyet, Hizmetçiler, Bartu Ben, Familya, İlginç Bazı Olaylar gibi projelerde yer alan oyuncumuz Neslihan Arslan hayat verecektir.

Neslihan Arslan Kimdir?

13 Temmuz 1986 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Neslihan Arslan, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 2016 yılında Familya dizisi ile geçmiştir. Özellikle İstanbullu Gelin dizisiyle tanınır hale gelen Neslihan Arslan, özel ve devlet olmak üzere bir çok tiyatro kurumunda da çalışmıştır. Oyuncumuz aynı zamanda seslendirme ve dublaj sanatçılığı yapmaktadır. Daha önce birçok ödüle layık görülen oyuncumuz en son Hayatımın Şansı dizisinde rol almıştır.

Bir Derdim Var Dizisi Damla KimdirBir Derdim Var dizisi Damla karakterini ve Damla’yı canlandıran oyuncumuz Neslihan Arslan’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..