Bir Derdim Var Dizi Müziği, Çalan Şarkılar ve Sözleri

02.10.2023
253

Bir Derdim Var dizi müziği, çalan şarkılar ve sözlerini sizlerle paylaşacağız. Başrollerinde Birce Akalay ve Mert Fırat’ın yer aldığı Bir Derdim Var dizisi İtalyan yapımı Oltre La Soglia (On The Brink) uyarlamasıdır. Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Bir Derdim Var dizisinde çalan şarkıların sözleri de merak edilmiştir. Bizler de bu içeriğimizde Bir Derdim Var dizisinde çalan tüm şarkıları sözleriyle birlikte sayfamıza ekleyeceğiz.

Bir Derdim Var Dizisinde Çalan Şarkılar ve Sözleri

Adını Mor ve Ötesi’nin en sevilen şarkılarından olan Bir Derdim Var’dan alan dizinin müziklerini Aytekin Ataş yapmaktadır. Mor ve Ötesi de ilk defa bir projenin müzik süpervizörlüğünü üstlenmiştir. Bir Derdim Var dizisinde sık sık çalan şarkı da, adını aldığı Bir Derdim Var isimli şarkıdır. Bizlerde Bir Derdim Var şarkısının sözlerini sizlerle paylaşacağız ve dizide başka bir şarkı çaldığı zaman sözlerini sayfamıza eklemeye devam edeceğiz.  bir derdim var dizisi sarkilari muzikleri

Mor ve Ötesi – Bir Derdim Var

Bir derdim var artık, tutamam içimde
Gitsem nereye kadar, kalsam neye yarar?
Hiç anlatamadım, hiç anlamadılar

Herkes neden düşman, herkes neden düşman?
Unuttuk hepsini, Nuh’un nefesini
Gelme yanıma, sen başkasın, ben başka

Bir derdim var artık, tutamam içimde
Gitsem nereye kadar, kalsam neye yarar?
Hiç anlatamadım, hiç anlamadılar

Bak bu son perde, oyun yok bundan sonra
Işık yok, hiçbir şey yok, yok, yok, yok

Bir derdim var
(Bir derdim var) Bir derdim var
(Bir derdim var) Bir derdim var
(Tutamam) içimde
Bir derdim var artık, tutamam içimde

bir derdim var dizisi muzikleri

Bir Derdim Var Dizi Müziği

Kadrosumda Engin Hepileri, Neslihan Arslan, Erdem Şenocak, Başak Gümülcinelioğlu, İdil Sivritepe, Sami Aksu ve Sennur Nogaylar, Eylül Ersöz, Ata Artman, Ava Yaman, Esila Umut, Ataberk Mutlu, Ezgi Gör ve Efe Poylu gibi isimlerin yer aldığı Bir Derdim Var dizi müziği de merak edilen konular arasındadır. Yapımcılığını AyNA’nın üstlendiği Bir Derdim Var dizisinde çalan şarkıları sizlerle paylaştık. Bir Derdim Var dizisinin müziği de adını aldığı şarkı (Mor Ve Ötesi & Bir Derdim Var) olmuştur.

Bir Derdim Var dizi müziği, çalan şarkılar ve sözlerini sizlerle paylaştık. Dizinin ilerleyen bölümlerinde çalan şarkıları da sözleri ile birlikte sayfamıza eklemeye devam edeceğiz. Sizler konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..