Bir Denizaltı Hikâyesi Nerede Çekiliyor? Hangi İl İlçe Mekanlar Neresi?

Dijital bir platform olan Netflix’de çok yakında yayınlanacak olan yeni dizilerden bir tanesi de Bir Denizaltı Hikayesi oldu. Dizinin Kıvanç Tatlıtuğ’a  ait olması pek çok kişi heyecanlandırdı. Dizinin hazırlıkları devam ederken nerede çekildiği de oldukça merak edebildi. Bizde bu konumuzda sizler için Bir Denizaltı Hikayesi dizisi nerede çekiliyor? çekim yerleri nerededir? gibi sorular hakkında bilgiler vereceğiz.Bir Denizaltı Hikâyesi Nerede Çekiliyor

Bir Denizaltı Hikâyesi Nerede Çekiliyor?

30 Ocak’ta dizi çekimlerine başlanması bekleniyor. Dizi kadrosunda Özge Özpirinçci, Meriç Aral, Ecem Uzun, Alper Saldıran ve Ertan Saban gibi birbirinden başarılı isimleri barındırıyor. Kıvanç Tatlıtuğ’a ait olan dizi çekimleri için İstanbul ve İzmir tercih edildi. Dizi çekimleri için pek çok kapalı ve açık alandan yararlanıldı. Dizi hakkında bir tanıtım filmi geldiğinde dizinin çekim yerlerini daha detaylı bir şekilde sizlerle paylaşacağız.

Bir Denizaltı Hikâyesi Çekim Yerleri

Bir Denizaltı Hikâyesi Çekim YerleriDizi çekimlerinde pek çok alandan yararlanıldı. 8 bölüm olarak hazırlanan dizinin ilk sezonu birkaç ay sonra izleyiciler ile buluşacak. Dizide genelde tatillik yerler kullanıldı. Dizinin tam bir yaz dizisi olacağını düşünüyoruz. Dizinin konusu ise güneş ışınlarının insanları öldürmesi üzerinedir. Dizinin konusu dahilinde dizi için tatil mekanları tercih edildi .İstanbul ve İzmir‘e eşlik edecek olan yer olarak ise Ayvalık tercih edildi.

Bir Denizaltı Hikâyesi Hangi İl İlçede Çekiliyor?

Bildiğiniz üzere pek çok dizi çekiminde İstanbul kullanılmaktadır. Bir Denizaltı Hikayesi dizisi içinde İstanbul başta olmak üzere İzmir ve Ayvalık’ta tercih edildi. Ayvalık’ta yapılan çekimlerin büyük bir kısmı Cunda Adası’nda gerçekleştirilecektir. Cunda adasının tercih edilmesinin sebebi ise daha sessiz, sakin ve tam bir tatil ortamı olmasıdır.

Bir Denizaltı Hikâyesi Çekim Yerleri

Bir Denizaltı Hikâyesi Hangi İl İlçede Çekiliyor?Netflix’te yayınlanacak uzun soluklu dizilerden bir tanesi olması eklenen Bir denizaltı Hikayesi dizisi için çekim yeri olarak dizinin konusu dahilinde tatil mekanları tercih edildi. Çekimlerde ise bolca sahil ve denizden yararlanıldı. Dizi hakkında detaylı bilgi geldiği zaman dizinin çekim yerlerinden detaylı bir şekilde sizlerle bahsedeceğiz. Bir Denizaltı Hikayesi dizisi çekim yerleri için bizi takipte kalabilirsiniz.

Bu konumuzda da sizlere Bir Denizaltı Hikayesi dizisinin çekim yerlerinden bahsetmek istedik. Sizlerin de dizide merak ettiğiniz yerler olursa aşağıda bulunan yorum kısmından sahne ve bölüm bilgisi ile birlikte bizlere sorabilirsiniz. Ayrıca dini de yer alacak oyuncuları da Bir Denizaltı Hikayesi Oyuncu Kadrosu burada bulabilirsiniz.

Yorum yaz

5 Yorum

  1. Avatar Memduh Köprülü

    Merhaba.!
    Denizaltının Büyükçekmece Sinanoba da kurulan filim çalışmaları içersinde denize indirildiği ve hazırlıkların burada devam etmesi gözlemlendi. Bilginize….

  2. Dizinin bazı bölümleri Foça ilçesinde çekiliyor fakat cunda olarak geçiyor ndenini öğrenmek isterim foçalı ola

Etiketler