Bir Denizaltı Hikayesi Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu (Netflix)

Yorum Yap 18 kez izlendi

Çok yakında yeni dizilere bir yenisi daha ekleniyor. Netflix platformunda 2021 yılında yayınlanması beklenen Bir Denizaltı Hikayesi Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu (Netflix) hikayesi ve karakterlerini sizlere bu konumuzda detaylıca yazacağız. Yönetmenliğini ise Tolga Karaçelik’in üstlendiği aksiyon-macera türündeki Bir Denizaltı Hikayesi dizisi Netflix’te izleyiciye sunulacak. İşte Bir Denizaltı Hikayesi dizisinin oyuncu kadrosu:  

Bir Denizaltı Hikayesi Dizisi Oyuncu Kadrosu

Bir Denizaltı Hikayesi dizisinin yapımcı firması OGM Pictures olacak. Yönetmen koltuğunda Tolga Karaçelik’in oturacağı dizinin oldukça güçlü bir oyuncu kadrosu var. Bir Denizaltı Hikayesi dizisinin konusu ise: Dünyayı vuran bir doğa felaket sonrasında denizaltıya binmek zorunda kalan bir ekibin başından geçen olaylar ve amacından uzaklaşan bir keşif ile yaşanan gelişmeler konu ediniyor. Bir Denizaltı Hikayesi dizisi oyuncu kadrosunda ise: Kıvanç Tatlıtuğ yer alıyor. kivanc tatlitug 2021 yeni dizisi bilgileri partneri kim

Kıvanç Tatlıtuğ

1983 Adana doğumlu olan oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ 2002 yılında katıldığı Best Model of Turkey yarışmasında birinci olmasının ardından Best Model of the World yarışmasını da kazanarak adını duyurmuştur.  İlk kez Gümüş dizisinde Mehmet karakterini canlandırdı. Gümüş dizisi ile de hem yurtiçinde hem yurtdışında tanındı. Menekşe ile Halil dizisinde yine başrol olarak Halil karakterini canlandırdı. Kıvanç Tatlıtuğ Aşk-ı Memnu dizisinde Behlül karakterini canlandırdı ve bu dizi ile dünya çapında tanındı. Bir çok dizi filmde rol alan Kıvanç Tatlıtuğ’un son rol aldığı dizi Çarpışma oldu. Kıvanç Tatlıtuğ’un instagram hesabı https://www.instagram.com/kivanctatlitug/

Kıvanç Tatlıtuğ Adana’da yaşarken basketbol takımlarında oynadı. Ülkerspor’da 2 yıl, Beşiktaş ve Fenerbahçe basketbol takımlarında birer yıl profesyonel basketbol oynadı. Mankenlik yapmaya annesinin menajerlik şirketine gönderdiği resim ile başladı. Hem mankenlik hem dizi film oyunculuğu yapan yakışıklı oyuncu 2016 yılında Başar Dizer ile evlendi.  Bir Denizaltı Hikayesi dizisinde de erkek başrol oyuncusu olarak karşımıza çıkacaktır. kus ucusu dizisi oyuncu kadrosu kim kimdir (1)

Kıvanç Tatlıtuğ’un Rol Aldığı Dizi Filmler;
2005- Gümüş- Mehmet,
2007- Menekşe ile Halil- Halil,
2008- Aşkı Memnu- Behlül,
2011- Kuzey Güney- Kuzey,
2013-Kelebeğin Rüyası- Muzaffer,
2014- Kurt Seyit ve Şura,
2016ü- Cesur ve Güzel,
2018- Hadi Be Oğlum,
2019- Çarpışma dizi filmlerinde rol aldı. bir denizalti hikayesi dizisi kivanc tatlitug'un partneri kimdir

Atasay Koç (Yazar Yönetmen)

Bir Denizaltı Hikayesi dizisinin senaryosunu yazan Atasay Koç bu zamana kadar bir çok dizi filmde rol aldı. Atasay Koç Kavak Yelleri, Doktorlar, İntikam, Güneşi Beklerken, Kaçak Gelinler ve Evlat Kokusu dizilerinin senaryolarını yazdı. Atasay Koç başarılı bir senaristtir. Yeni dizi Bir Denizaltı Hikayesi’nin de senaristliğini yapacaktır.

Cansu Çoban (Senarist)

Son zamanların popüler senaristlerinden olan Cansu Çoban başarılı bir senaristtir. Son yıllarda en çok izlenen Yüksek Sosyete, Atiye ve Hakan Muhafız dizilerinin senaristliği üstlendi. Yeni dizisi Bir Denizaltı Hikayesi’nde de başarılı olacağından eminiz.

Sami Berat Marçalı (Oyun Yazarı)

Sami Berat Marçalı tiyatro oyun yazarlığı ve yönetmenliği yapmıştır. Bir çok tiyatro oyununun yazarlığını ve yönetmenliğini üstlenen Sami Berat Marçalı yeni dizi Bir Denizaltı Hikayesi’nde de önemli bir görev üstlendi ve senaryosunu yazdı. kivanc tatlitug bir denizalti hikayesi dizisinde

Bir Denizaltı Hikayesi Dizisi Kıvanç Tatlıtuğ’un Partneri Kim Olacak?

Bir Denizaltı Hikayesi dizisinde rol alan erkek başrol oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ’un partneri kadın başrol oyuncusu henüz belli olmadı. Kıvanç Tatlıtuğ kadar partneri olacak kadın oyuncu da merak konusu oldu. Bir Denizaltı Hikayesi dizisi kadın başrolü kim olmalı sizce? Bir Denizaltı Hikayesi dizisi oyuncu kadrosunda kimler olmalı? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Etiketler