Bir Denizaltı Hikayesi Defne Kimdir? Özge Özpirinçci

Bu konumuzda sizlere yeni sezonun iddialı dizilerinden biri olan “Bir Denizaltı Hikayesi” dizisinin başrol oyuncularından Özge Özpirinçci’yi ve dizide hayat vereceği Defne karakterini yakından tanıtacağız. Bir Denizaltı Hikayesi Defne Kimdir? Özge Özpirinçci hakkında merak edilen bilgiler burada.. Aksiyon dram türünde ki dizi Netfilix de yayınlanacaktır.

Çekimleri İstanbul da olacak olan dizinin oyuncuları 30 Ocakta sete çıkacaktır. Yönetmen koltuğunda Tolga Karaçelik’in oturduğu dizinin diğer bir başrol oyuncusu ise Kıvanç Tatlıtuğ’dur. Dizinin senaryosunu Jason George, Atasay Koç, Cansu Çoban ve Sami Berat Marçalı kaleme almıştır. Yapımını OGM Pictures şirketinin üstlendiği dizide merak edilen isimlerden biride güzel oyuncu Özge Özpirinçci olmuştur. Bizde sizler için güzel oyuncumuzu ve dizide hayat vereceği Defne karakterini yakından tanıtacağız.Özge Özpirinçci Bir Denizaltı Hikayesi dizisinde

Bir Denizaltı Hikayesi Defne Karakteri Kimdir?

Defne, Kıvanç Tatlıtuğ’un hayat verdiği denizaltı araştırmacısı olan Arman ile partner olacaktır. Ancak Defne’nin nasıl bir karakterde olacağı henüz belli değildir. İlerleyen günlerde Defne karakteri hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Bir Denizaltı Hikayesi Defne Kimdir ?

Dijital bir platform olan Netflix’te yayınlanacak olan dizinin başrolünde yer alan Defne karakterine güzel oyuncumuz Özge Özpirinçci hayat verecektir. Defne karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz da oldukça merak edilmiş ve araştırılmıştır. Bizde sizler için Bir Denizaltı Hikayesi dizisinin başrol oyuncusu Özge Özpirinçci’yi yakından tanıttık ve Özge Özpirinçci kimdir? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karışısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık.

Özge Özpirinçci Kimdir?

1 Nisan 1986 yılında İstanbul da dünyaya gelen güzel oyuncu, Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri Bölümü’nden mezun olmuştur. Üniversiteden mezun olduğu yıl yani 2008 yılında kamera karşısına geçen oyuncumuz Cesaretin Var Mı Aşka dizisiyle profosyonel oyunculuğa adım atmıştır. Dizinin başrolünde yer alan oyuncumuz dizide hayat verdiği Ebru karakteriyle büyük beğeni toplamıştır ve aynı yıl Kavak Yelleri dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Aynı zamanda Tukcell, Vestel, Cornetto gibi markaların reklamında yer alan oyuncumuz, 2015 yılında başrolünde yer aldığı Aşk Yeniden dizisi sayesinde 42. Altın Kelebek Ödülleri’nde En İyi Kadın Komedi Oyuncusu ödülünü kazanmıştır. Şarkıcı Murat Dalkılıç’ın Derine ve Kördüğüm şarkılarının klibinde oynayan oyuncumuz birçok programda da sunuculuk yapmıştır. 2017-2020 yıllarında başrolünde yer aldığı Kadın dizisi sayesinde, YTÜ 18. Yılın Yıldızları Ödülleri,8.Ayaklı Gazete TV Yıldızları Ödülleri,45.Pantene Altın Kelebek Ödülleri gibi 8 katagoride ödül alan oyuncumuz yeni sezonda Bir Denizaltı Hikayesi dizisinin başrolünde yer alacaktır.

Özge Özpirinçci Rol Aldığı Diziler

2008 Cesaretin Var Mı Aşka-Ebru Karataş
2008 Kavak Yelleri-Ada
2009 Melekler Korusun-İpek Taşkır Üstündağ
2010 Deli Saraylı-Dilruba
2011-2012 Al Yazmalım-Asiye
2012Ağır Roman Yeni Dünya-Zehir Ahu
2013-2014 Tatar Ramazan-Alin Terziyan
2014-2015 Aramızda Kalsın-Görkem
2015-2016 Aşk Yeniden-Zeynep Taşkın
2017-2020 Kadın-Bahar Çeşmeli
2019 Mucize Doktor

Özge Özpirinçci Resmi İnstagram Hesabı

Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan oyuncumuz resmi instagram hesabından da özel hayatına dair ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşım yapmaktadır. Güzel oyuncumuzun insgramda 1311 gönderisi ve 3,3 milyon takipçisi vardır. Özge Özpirinçci’nin resmi instagram hesabı: @ozpirincciBir Denizaltı Hikayesi Defne Kimdir

Özge Özpirinçci Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuz henüz evli değildir. Daha önce oyuncu Engin Altan Düzyatan ile nişanlanan oyuncumuz daha sonra nişanı atmıştır. 2015 yılında Burak Yamantürk ile bir ilişkiye başlayan güzel oyuncumuzun mutlu bir birlikteliği vardır.

Özge Özpirinçci Kıyafetleri Elbiseleri

Yeteneğinin yanı sıra duru güzelliğiyle de herkesin ilgiyle takip ettiği güzel oyuncumuz doğal tavırlarıyla hepimizin gönlünde taht kurmaya devam ediyor. Güzelliğiyle özellikle genç kızlar tarafından merakla takip edilen oyuncumuzun tarzı da dikkat çekmekte ve sevenleri tarafından araştırılmaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde kusursuz fiziği ile giydiği herşeyin yakıştığı biri olan oyuncumuzun yeni sezon projesi olan Bir Denizaltı Hikayesi dizisinde ve özel hayatında giydiği kıyafetleri-elbiseleri, kullandığı aksesuarları marka ve fiyat belirterek sayfamızdan paylaşıyor olacağız.

Bu konumuzda sizlere yeni sezonun iddialı dizilerinden biri olan “Bir Denizaltı Hikayesi” dizisinin başrol oyuncusu Özge Özpirinçci’yi ve dizide hayat vereceği Defne karakterini yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri bize yorum kısmından iletebilirsiniz. Bir Denizaltı Hikayesi Defne Kimdir? Özge Özpirinçci konumuz şimdilik bu kadar. Bir Denizaltı Hikayesi Oyuncu Kadrosu burada.

Etiketler