Bir Başkadır (Netflix) Dizisi Oyuncuları Konusu Başlama Tarihi

18.05.2020
1.286

Çok yakında Netfilix platformunda yepyeni bir dizi başlayacak. Berkun Oya ve Netflix ortaklığında hazırlanan yeni dizinin adı Bir Başkadır olarak kesinleşti. Bir Başkadır dizisinin yapımcılığını Ali Farkhonde ve Nisan Ceren Göçen üstleniyor. Sadece 8 bölüm sürecek olan yeni dizi Bir Başkadır oyuncu kadrosu ile göz dolduruyor. Bir Başkadır (Netflix) Dizisi Oyuncuları Öykü Karayel, Fatih Artman, Funda Eryiğit, Alican Yücesoy, Tülin Özen, Defne Kayalar, Bige Önal ve Settar Tanrıöğen gibi isimlerden oluşuyor. Bir Başkadır dizisinin tanıtım fragmanı sayfanın sonunda..

Bir Başkadır (Netflix) Dizisi Oyuncuları

Bir Başkadır (Netflix) Dizisi OyuncularıBir Başkadır Dizisinin oyuncu Kadrosunda; Özge Özel, Nesrin Cavadzade, Aziz Çapkurt, Öykü Karayel, Fatih Artman, Funda Eryiğit, Alican Yücesoy, Tülin Özen, Defne Kayalar, Bige Önal ve Settar Tanrıöğen gibi isimler yer alıyor.  Özellikle Öykü Karayel uzun süredir hayranlarının yeni dizi bekledikleri bir dizi oyuncusu. Funda Eryiğit ise uzun süredir yeni dizisi beklenilen bir başka oyuncu. Bir Başkadır oyuncularının tamamını sizler için hazırladık.

   Netflix bir başkadır dizisi Öykü karayel    Öykü Karayel

Öykü Karayel yeni dizisi olan Bir Başkadır ile anlaştı. Oyuncu yeni sezonda bir projede yer alacak mı henüz bilinmiyor ancak şimdilik 8 bölümlük Bir Başkadır’da rol alacağı kesinleşti. Öykü Karayel kimdir? Öykü Karayel 20 Ağustos 1990 İstanbul doğumludur.
Kenter Tiyatrosu’nda kısa bir eğitim aldı. 2007 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’ne girdi. Üniversiteye devam ederken Tiyatro Krek’in Güzel Şeyler Bizim Tarafta tiyatro oyunu seçmelerine katıldı ve rol alma hakkı kazandı. Bu onun ilk sahne deneyimiydi. Bu tiyatroda rol aldığı Ayşe karakteri ile bir çok ödül kazanırken yapımcılar tarafından da tanındı ve ilk dizisi olan Kuzey Güney’de Cemre Çayak karakterini canlandırdı.

Öykü Karayel’in rol aldığı dizi filmler;
2011- Kuzey Güney- Cemre,
2014- Kara Para Aşk- İpek
2016- Muhteşem Yüzyıl Kösem- Dilruba Sultan,
2017- Kalp Atışı- Eylül Doktor,
2018- Muhteşem İkili-Yağmur rollerini canlandırdı. Son olarak Jet Sosyete dizisinde konuk oyuncu olarak yer aldı. Öykü Karayel şarkıcı Can Bonomo ile evlidir.

Fatih Artman bir başkadır dizisinde

 Fatih Artman

1988 Ankara doğumlu olan oyuncu Fatih Artman Netflix’in yeni dizisi Bir Başkadır’da rol almaya hazırlanıyor. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Ana Sanat Dalı Oyunculuk Bölümünü okudu. Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisinde Harun karakteri ile tanındı. Oyuncunun instagram hesabı https://www.instagram.com/fatihartman/ Fatih Artman’ın rol aldığı dizi filmler;
2010- Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi-Harun,
2015- Beş Kardeş- Aziz,
2017- Vatanım Sensin- Yüzbaşı Yakup rolünü canlandırdı. Jet Sosyete dizisine de konuk oyuncu olarak katıldı.

Funda Eryiğit bir başkadır dizisinde

Funda Eryiğit

Funda Eryiğit 1984 Hollanda doğumlu olsa da aslen Samsunlu’dur. İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi uluslararası ilişkiler bölümünü bitirdi ve İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun oldu. İstanbul Devlet Tiyatrosu’da Sessizlik adlı tiyatro oyununda yer aldı ve 18. Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödüllerinde müzikal/komedi dalında en iyi kadın oyuncu ödülünü aldı. Aynı rolü ile 17. Afife Tiyatro Ödüllerinde en iyi kadın oyuncu dalında aday oldu. Funda Eryiğit’in rol aldığı dizi filmler;
2008- Canım Ailem- Seyhan Yaman,
2011- İstanbul’un Altınları-Ayşegül,
2012- Uçurum-Pınar,
2013 Eski Hikaye- Türkan,
2014- Karadayı- Belgin,
2016- Poyraz Karayel- Eda,
2018- Mehmed Bir Cihan Fatihi- Evdokya,
2018- Can Kırıkları- Zeynep,
2019- Hakan Muhafız- Nisan rolünü canlandırdı.

Bir başkadır dizisi Alican Yücesoy

 Alican Yücesoy

Alican Yücesoy 1982 İstanbul doğumludur. Oyuncu Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü’ne girdi ve aynı zamanda Bakırköy Belediye Tiyatroları’nda çalışmaya başladı. Oyuncunun rol aldığı bazı dizi filmler;
2008- Adanalı- Tilki Timur,
2010- Fatmagülün Suçu Ne- Ali,
2011- Sende Gitme- iLKER,
2012- Suskunlar- Cebrail,
2018- Adı Zehra- Serkan,
2018- Can Kırıkları- Cihan rolünü canlandırdı.

Tülin Özen Bir Başkadır dizisinde

 Tülin Özen

Oyuncu Tülin Özen 1979 İskenderun’da doğdu. İstanbul Teknik Üniversitesi elektrik mühendisliğinde bir süre öğrenim gördü ancak sonrasında Yeditepe Oyuncuları’nda burslu olarak öğrenim aldı. Meleğin Düşüşü filmindeki rolü ile en iyi kadın oyuncu Altın portakal ödülünü kazandı. Tülin Özen rol aldığı bazı dizi filmler;
2004- En Son Babalar Duyar,
2005- Beyaz Gelincik- Meryemce,
2010- Kapalıçarşı- Seher,
2015- Muhteşem Yüzyıl Kösem- Handan Sultan,
2017- Aşk ve Gurur- Türkan,
2018- Ufak Tefek Cinayetler- Arzu rolünü canlandırdı.

defne kayalar bir başkadır dizisinde

 Defne Kayalar

Oyuncu Defne Kayalar 1975 İstanbul doğumludur. Bilkent Üniversitesi Grafik bölümü mezunudur. Bilgi Üniversitesi Sinema ve Televizyon bölümünde asistanlık yaptı. 2003 yılında Alacakaranlık dizisinin ve 2004 yılında Yazı Tura filminin yapımcılığını yaptı. Keskin Bıçak , 20 Dakika , Medcezir dizisinde rol aldı. Defne Kayalar instagram hesabı https://www.instagram.com/kayalar/

Bige Önal netflix bir başkadı dizisi

 Bige Önal

Bige Önal Netflix’in 8 bölümlük dizisi Bir Başkadır ile anlaştı. Sezon içerisinde de Sen Çal Kapımı dizisinde rol alacak. Bige Önal 1990 İstanbul doğumludur. Ünlü bir anne babanın kızı olan Bige Önal’ın babası Galatasaraylı eski futbolcu Erhan Önal ilen annesi eski manken Mine Baysan’dır. İstanbul Bilgi Üniversitesinde eğitim aldı. Bige Önal’ın rol aldığı bazı dizi filmler;

2011- Elde Var Hayat- Yeliz,
2013- Muhteşem Yüzyıl- Rita,
2014- Benim Adım Gültepe-Nazlı,
2015- Maral-Alara rollerini canlandırdı.

Settar tanrıöğen bir başkadır netflix

Settar Tanrıöğen

Tecrübeli oyuncu Settar Tanrıöğren 1962 Denizli doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Arkeoloji ve Sanat Tarihi Bölümü mezunudur. Oyuncu bu zamana kadar bir çok dizi ve tiyatro oyununda yer almıştır. Bizlerde bazı yer aldığı projeleri sizlerle paylaşalım.
Settar Tanrıöğen Yer Aldığı bazı dizi filmler;
2009- Vavien- Cemal,
2014- Urfalıyam Ezelden- Mehmet,
2015- Hayalet Dayı filmi- Hayalet Dayı,
2015- Baba Candır- Salih,
2015- Kuzgun Derviş Cevheri rolünü canlandırdı.

ozge ozel kimdir bir baskadir dizisi netflix

Özge Özel

Özge Özel Bir Başkadır dizisinde rol alacak. Tanıtım fragmanı ile gündeme oturan Bir Başkadır dizisinde rol alacak oyuncu komedyen ve eğitici olan Özge Özel bu zamana kadar tiyatrolarda rol almıştır. Standup gösterileri yapan oyuncunun Bir Başkadır dizisinde rolü karakterini konumuza ekleyeceğiz. Özge Özel instagram hesabı https://www.instagram.com/ogzeozel/

bir baskadir dizisi nesrin cavadzade

Nesrin Cavadzade

Yasak Elma dizisinin Şahika’sı Nesrin Cavadzade Bir Başkadır dizisinde de rol alacak. Nesrin Cavadzade Bir Başkadır dizisinde rolü karakteri konumuza ekleyecektir. Nesrin Cavadzade 1982 Azerbaycan doğumludur. Ağır Roman Yeni Dünya, Küçük Ağa, Annemin Şarkısı, Son Mektup, Yasak Elma, Aşk Tesadüfleri Sever dizi filmlerinde rol aldı.

Aziz Capkurt bir baskadir dizisinde

Aziz Çapkurt

Bir Başkadır dizisinde rol alacak olan Aziz Çapkurt 1981 Kars doğumlu. Dizi filmlerde reji asistanlığı yaptı. 2007 den bu yana da Mezopotamya Sinema Kolektifinde çalışmaktadır. Bu zamana kadar belgesellerde ve kısa filmlerde yönetmenlik yaptı. Filmlerde rol aldı. Fırtına ve Son Mevsim filmlerinde rol aldı.

Bir Başkadır (Netflix) Dizisi Konusu Hikayesi

Ülkemiz ile birlikte tüm dünyada aynı anda yayına girmesi planlanan Bir başkadır isimli dizi; farklı sosyo-ekonomik geçmişlerden gelen ve İstanbul’un renkli ve canlı hayatında şaşırtıcı tesadüflerle yolları kesişen kendine özgü bir grup karakterin hikayesini konu alacak. Netflix platformundaki dizinin ses getirecek bir senaryoya sahip olduğu biliniyor. Bir Başkadır, birbirlerinden oldukça farklı karakterde olan ve bambaşka hayatlar yaşayan bir grup insanın yollarının kesişmesiyle değişen yaşamlarını konu ediyor. Bu karakterler ya yeni bir yola yürümek ya da karmaşık bir geçmişle hesaplaşmak zorunda kalacaklar.

Netflix Bir Başkadır Dizisi 1. Sezon Başlama Tarihi

Merak edip dizinin nerede çekildiğini soranlara hemen yazalım. Bir Başkadır (Netflix) Dizisi İstanbulda çekiliyor. Bir Başkadır Dizisinin kesin başlama tarihi ise henüz belli olmadı. Ancak tanıtım fragmanı çıkar çıkmaz Bir Başkadır dizisinin başlama tarihini 1. sezon ve 2. sezon olarak sizlere yazacağız.

Netflix Bir Başkadır Dizisi Fragmanı videosu

Yapımcılığını Ali Farkhonde ve Nisan Ceren Göçen’in üstlendiği, kadrosuda Öykü Karayel, Fatih Artman, Funda Eryiğit, Alican Yücesoy, Tülin Özen, Defne Kayalar, Bige Önal ve Settar Tanrıöğen gibi isimlerin yer aldığı dizi; farklı sosyo-ekonomik geçmişlerden gelen ve İstanbul’un renkli ve canlı hayatında şaşırtıcı tesadüflerle yolları kesişen kendine özgü bir grup karakterin hikayesini konu alıyor.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yazar mısın?