Bir Başka Güzel Neden Bitti Final Yaptı?

01.11.2021
642

Sizler için Bir Başka Güzel programının neden bittiğini ve final tarihini açıklayacağız. Yapımcılığını BBO Yapım’ın üstlendiği Bir Başka Güzel programının sunuculuğunu Esra Eron üstlenmiştir. Show Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkan Bir Başka Güzel programının jüri koltuğunda ise Raşit Bağzıbağlı, Selin Ciğerci ve Bige Daruga Çalışkan oturmaktadır. İzleyiciler tarafından Bir Başka Güzel programının final nedeni de merak edilmiştir. Bizde sizler için Bir Başka Güzel programının final nedenini ve tarihini sizlerle paylaşacağız.

Bir Başka Güzel Programı Bitiyor Mu?

BBO Yapım imzalı Bir Başka Güzel programı 13 Eylül 2021 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Show Tv’nin gündüz kuşağı programları arasında yer alan Bir Başka Güzel programının önümüzde ki günlerde biteceği duyulmuştur. Sunuculuğunu Esra Eron’un üstlendiği Bir Başka Güzel programı kendini izleyiciye sevdirmeyi başaramamıştır. Program belirli bir kitleye ulaşmayı başarsa da bu kitle Bir Başka Güzel programını devam ettirmeye yetemeyecek kadar azdır. Yani Başka Bir Güzel programı beklenilen reytingleri alamamıştır ve programın yapımcısı da final kararı almak zorunda kalmıştır.

Bir Başka Güzel Programı Neden Final Yapıyor?

Bir Başka Güzel Neden Bitti Final YaptıHafta içi her gün 13.00’te Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Bir Başka Güzel programının jüri koltuğunda Raşit Bağzıbağlı, Selin Ciğerci ile Bige Daruga Çalışkan oturmaktadır. 13 Eylül 2021 tarihinde yayın hayatına başlayan Bir Başka Güzel programının final yapacağı duyulmuştur. Programın sevenleri tarafından final sebebi de merak edilmiş ve araştırılmıştır. Bir Başka Güzel programının final yapmasının sebebi beklenilen reytingleri alamamış olmasıdır. Kısacası Bir Başka Güzel programı düşük reyting sebebiyle final yapacaktır.

Bir Başka Güzel Programı Ne Zaman Final Yaptı?

Show TV’nin gündüz kuşağı programları arasında yer alan Bir Başka Güzel programı geçtiğimiz ay yayın hayatına başlamıştır. Ekran serüveni kısa süren Başka Bir Güzel programı beklenilen reytingleri alamamıştır. Reyting sıralamasında her hafta düşüşe geçen Başka Bir Güzel programının yapımcıları da final kararı almak zorunda kalmıştır. Izleyiciler tarafından programın ne zaman final yaptığı da merak edilmiştir. Bir Başka Güzel programı 29 Ekim saat 12:30 da 35. bölümüyle final yaparak ekranlara veda etmiştir.

Bir Başka Güzel Programı Tekrar Başlar Mı?

Yapımcılığını BBO Yapım’ın üstlendiği Bir Başka Güzel programı 13 Eylül 2021 tarihinde yayın hayatına başlamıştı. Ancak program beklenilen reytingleri alamayınca programın yapımcıları da final yapmak zorunda kalmıştı. 29 Ekim Cuma günü 35. bölümüyle final yaparak ekranlara veda eden Bir Başka Bir Güzel programının tekrar başlayıp başlamayacağı da merak edilmiştir. Bir Başka Güzel programı final yapmış ve tekrar başlamamak üzere ekranlara veda etmiştir. Bundan dolayı Bir Başka Güzel programı tekrar başlamayacaktır. bir baska guzel programi bitti

Sizler için Bir Başka Güzel programının neden final yaptığını açıkladık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, görüş ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Bir Başka Güzel Neden Bitti Final Yaptı detaylıca açıkladık.

YORUMLAR (Sen de YAZ)

  1. Altynay dedi ki:

    Ban turkmenistanlyyym Ban filime rol almak idtiyorum su anda istanbuldayym