Bir Annenin Günahı Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta?

Kanal D ekranlarında 21 Kasım cumartesi günü başlayan Bir Annenin Günahı dizisi almış olduğu reytingler ile geri planda kalırken dizinin hangi günler yeniden ekrana geleceği ve tekrarlarını ne zaman olacağı izleyici tarafından merak edildi. Bizde bu konumuzda Bir Annenin Günahı Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta? sorusuna Kanal D yayın akışına bakarak sizlere detaylı bir yanıt vermeye çalışacağız.

bir annenin gunahi dizisi tekrarlari ne zaman

Bir Annenin Günahı Tekrarları Ne Zaman?

Bir Annenin Günahı isimli dizinin başrollerinde Özge Özberk, Musa Uzunlar, Simay Barlas gibi başarılı ve yetenekli oyuncular yer alıyor. Oldukça özgün bir konusu olan Bir Annenin Günahı dizisinin ilk bölümü 21 Kasım Cumartesi akşamı saat 20.00 da ekrana geldi. Kanal D’de yayınlanan Bir Annenin Günahı dizisinin ilk bölüm tekrarı ise yine aynı gün saat 22.30 da Kanal D’de yayınlandı. Bir Annenin Günahı dizisinin ikinci bölümü ise 26 Kasım Cumartesi akşamı kaldığı yerden devam edecek. Bir Annenin Günahı dizisinin birçok kez tekrarı hafta içi ve hafta sonunda ekrana gelecek.

bir annenin gunahi dizisi tekrarlari

Bir Annenin Günahı 21 Kasım Cumartesi Yeni Bölüm Yayınlandı.
Bir Annenin Günahı Tekrarı 24 Kasım Salı 00.15’te yayınlanacak.
Bir Annenin Günahı Tekrarı 25 Kasım Çarşamba 23.45’te yayınlanacak.
Bir Annenin Günahı Tekrarı 26 Kasım Perşembe 16.15’te yayınlanacak.
Bir Annenin Günahı Tekrarı 26 Kasım Perşembe 00.15’te yayınlanacak.

bir annenin gunahi dizisi tekrar bolumleri

Bir Annenin Günahı Tekrarı Hangi Gün Saat Kaçta?

Bir Annenin Günahı dizisinin 1. Bölümü 21 Kasım cumartesi saat 20.00 da ekrana gelirken 2. bölümü 28 Kasım cumartesi akşamı 3. bölüm ise 5 Aralık cumartesi akşamı kaldığı yerden devam edecek. Cumartesi günleri oldukça zorlu bir gün olmasına rağmen diğer günlerde Kanal D’nin yayın akışında farklı diziler olduğu için Bir Zamanlar Çukurova ve Mucize Doktor gibi dizilerin yayınlandığı cumartesi akşamı tercih edildi. Her hafta Kanal D yayın akışına bakarak Bir Annenin Günahı dizisinin tekrarları ne zaman hangi günlerde ve saat kaçta yayınlandığını sizlerle paylaşacağız.

bir annenin gunahi dizisi tekrari bilgileri

Bir Annenin Günahı Dizisi Tekrarı Hangi Gün Saat Kaçta?

İnternet sitesinden Kanal D’nin yayın akışına bakarak Bir Annenin Günahı dizisinin güncel yayınlanma tarihlerini burada sizlerle paylaşacağız. Sizlerde Bir Annenin Günahı dizisinin oyuncu kadrosu hakkında merak ettiklerinizi konumuzdan görebilir, Bir Annenin Günahı dizisi ile ilgili tekrarları Kanal D’nin resmi sitesinden takip edebilirsiniz.

Etiketler