Bir Annenin Günahı Nerede Çekiliyor? Okul ve Mekanlar Neresi?

İlk tanıtım filminin yayınlanması ile Bir Annenin Günahı dizisi çekim yerleri ile olukça merak konusu haline geldi. Dizi çekimlerinde kullanılmış olan okul ve mekanlar izleyiciler tarafından merak konusu haline geldi. Bu konumuzda da sizler için Bir Annenin Günahı Nerede Çekiliyor? Okul ve Mekanlar Neresi? sorularının yanıtını paylaşacağız.

Bir Annenin Gunahi Nerede Cekiliyor deniz tekne sahnesiBir Annenin Günahı Nerede Çekiliyor sorusuna 28 Kasım günü yayınlanan 2. bölümdeki tekne sahnelerinin çekildiği mekanlar ile başlayalım. Burası İstanbul Haliç, boğazdaki balıkçı teknelerinin olduğu mekanlar..

bir annenin gunahi set resimleri

Bir Annenin Günahı Nerede Çekiliyor?

Çok yakında Kanal D de yayınlanmaya başlayacak olan Bir Annenin Günahı dizisi,  tanıtımının yayınlanması ile dikkatleri üzerine çekti. En çok sevilen ve en çok izlenen bir dizi olması beklenmektedir. Dizi çekimlerinin henüz nerede olduğu resmi sitelerden açıklanmamıştır ama pek çok dizide de olduğu gibi çekimler için İstanbul’un kullanıldığını düşünüyoruz. Bir Annenin Günahı dizisi hastanede, fırında, balıkçı restoranında çekiliyor. Ayrıca Sadri’nin lüks evinde Çetin’in ve Sadri’nin şirketinde de çekimler olmaktadır.

Bir Annenin Günahı dizisinde Sadri ve Yağmur’un evi deniz kıyısında çok güzel bir yalı. İstanbul Beykoz civarlarında boğaza manzaralı yalılardan birisinde çekimler yapılıyor. 

bir annenin gunahi dizisi simay barlak yagmurun evi nerede

bir annenin gunahi dizisi cekim mekanlari evi villa nerede

Bir Annenin Günahı Dizisi Hastane Nerede

Bir Annenin Günahı Üniversite Nerede?

Bir Annenin Günahı dizisinin hangi üniversitenin kampüsünde yada amfi salonlarında çekildiği merak edildi. Çünkü üniversitede ders verilen geniş ve büyük sınıflar çok dikkat çekici idi. Burası İstanbul Üniversitesinin kampüs alanında bulunan eski sınıflar. Bir Annenin Günahı dizisi için kiralanan ve koronavirüs nedeni ile hiç bir öğrencinin bulunmadığı mekanlar dizi için kiralanmış ve geçici olarak kullandırılmıştır.   bir annenin gunahi dizisi nerede cekiliyor

Bir Annenin Günahı Çekim Yerleri

Geçtiğimiz günlerde ilk tanıtımı ile yayınlanan dizinin yapımcılığını Limon Film üstlenirken, dizinin senaryosunda ise Filipinlilerin A Mothers Guilt dizisinden esinlenildi. Dizinin konusu ise cinayetle suçlanan bir annenin oğlunun ameliyat parası için vermiş olduğu mücadeleden ve verdiği mücadele esnasında karşılaştığı beklenmedik bir aşkla karılaşmasıdır. Dizide çekim için ise bir üniversite ve ormanlık alanlardan sık sık faydalanıldı. Bir Annenin Günahı dizisinde arıca Yusuf ve Yağmur’un gittiği üniversitenin adını ve adresini de sizlerle paylaşıp konumuza ekleyeceğiz.

bir annenin gunahi dizisi resimleri cekim mekanlari

Bir Annenin Günahı Dizisi Okul Nerede?

Dizinin baş rolünde Mehmet Aslantuğ ve Özge Özberk yer alırken, Mert Yazıcıoğlu, Ayça İnci ve Didem İnselel gibi ekranların sevilen yüzleri de yer alıyor. Dizi çekimlerinde sıkça bahsi geçen üniversitede pek çok sahneye yer verildi. Dizi tanıtımında da görmüş olduğumuz üniversitenin İstanbul’da yer aldığını düşünürken hangi üniversite olduğuna ulaşamadık. Kısa zamanda sizlerle sayfamızda yine paylaşmış olacağız.Bir Annenin Günahı Nerede Çekiliyor

Bir Annenin Günahı Çekim Yerleri Neresi?

Bir Annenin Günahı dizisinin yönetmenliğini Yüksel Aksu yaparken, dizi çekimleri için bir okul ortamı, hastane, boş arazi ve depo tarzı mekanlardan sıkça yararlanıldı. Dizide kullanılmış olan mekanlar İstanbul’da yer alırken, set yerlerinde senaryoya uygun olarak çekim yerlerinde çeşitliliğe gidildi. Dizinin başarılı olması ve istenilen reyting skorunu elde etmesi için çekim yerlerinde olabildiğince diziye uygun ortamların seçilmesine de dikkat edildi.

Bir Annenin Günahı Göksu Masalı Balık Evi Neresi?

Bir Annenin Günahı Göksu Masalı Balık EviBir Annenin Günahı dizisinde Suna karakterini oynayan Özge Özberk’in işlettiği Göksu Masalı Balık Evi nerede gerçekte böyle bir yer var mı diye merak edenler olabilir. 21 Kasımda ilk bölümü ile ekrana gelen Bir Annenin Günahında Göksu Masalı isimli Balık Evi gerçekte bulunmuyor. Ancak dizi için özel olarak dizayn edilmiş bir mekan burası. Salgın nedeni ile dizinin çekimleri Beykoz’da özel hazırlanmış platoda ve deniz kıyısında güzel mekanlarda çekiliyor.

bir annenin gunahi dizisi cekim mekanlari

Bir Annenin Günahı Nerede Çekiliyor? Okul ve Mekanlar Neresi? sorularının yanıtını sizlere vermeye çalıştık. Sizlerin de Bir Annenin Günahı dizisi çekim yerleri hakkında merak ettiği bir şey olursa yanıtlayabiliriz. Ayrıca aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere görüş ve düşüncelerinizi de iletebilirsiniz. Bir Annenin Günahı Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri isimli konumuza da göz atabilirsiniz.

Yorum yaz

3 Yorum

  1. Ben dün ümraniyedeki kumaşcılar sokağının yakınında bu dizi setinin arabasını gördüm arabanın ön camının köşesinde BİR ANNENİN GÜNAHI DİZİ SETİ diye yazıyordu ben o an ilk defa öğrendim böyle bir dizinin oynanmaya başladığını büyük ihtimal çekim orada devam ediyor çünkü arabanın arka tarafı yemek dolu, yemek taşıyorlardı

Etiketler