Bir Annenin Günahı Neden Bitti Final Oldu, Yeniden Başlar mı?

Bu konumuzda merak edilen Bir Annenin Günahı dizisi Neden Bitti Final Oldu? Kanal D Bir Annenin Günahı Yeniden Başlar mı tekrar yayınlanır mı? sorularına yanıt vereceğiz. İlk bölümüyle 21 Kasım cumartesi günü Kanal D’de ekrana gelen bir annenin günahı dizisi ikinci bölümü ile 28 Kasım cumartesi günü ekrana geldi. Ancak dizinin beklentilerin altında reyting alması nedeniyle Bir annenin günahı dizisinin erken finali gündeme geldi. Bizde bu konumuzda detaylı bir şekilde bir annenin günahı dizisi neden bitti niçin final yaptı tekrar yayınlanır mı gibi sorulara yanıt vereceğiz.

Bir Annenin Günahı neden bitti final yaptı?

Bir Annenin Günahı Neden Bitti Final OlduÖncelikle Bir annenin günahı dizisi ilk bölümde almış olduğu reyting oranı ile hem Kanal d’yi hem de yapımcı firmayı şok etmişti. Çünkü çok daha yüksek reyting oranları bekleniyordu. Ancak diziler artık eskisi gibi yüksek oranlardaki reytingleri bulamaz oldu. Özellikle dram dizileri her ne kadar kaliteli olsa da yüksek reytinglere bir türlü ulaşamıyor. Başrollerinde Özge Özberk, Musa Uzunlar, Mert Yazıcıoğlu, Emre Kınay, Simay Barlas ve Pamir Pekin gibi önemli oyuncuların yer aldığı Bir Annenin Günahı dizisi de gerek senaryosu gerekse oyunculukları nedeniyle beklentilerin ve istenilen reytinglerin altında kaldı.

Bir Annenin Günahı erken final mi yapacak?

Bir Annenin Günahı dizisinin 28 Kasım cumartesi günü ve sonraki hafta 5 Aralık cumartesi günü reyting sonuçlarına bakarak bir karar verileceği belirlendi. Özellikle Kanal D düşük reytingli dizilerine çok fazla tahammül edemeyen kısa sürede diziyi bitirme taraftarı olan bir kanal. Çünkü 4 üzerinde Total reyting alan diziler kanala para kazandırırken 4 altındaki total reytingler kanalı zarara uğratmaya başlıyor. Genellikle erken final kararını veriyor. Bir annenin günahı dizisi de önümüzdeki haftalarda 4 oranının üstüne çıkamazsa muhtemelen erken final yapmak zorunda kalacak.Bir Annenin Günahı neden bitti erken final oldu

Bir annenin günahı dizisi neden izlenmedi tutulmadı işte sebepleri:

Kanal D ekranında cumartesi akşamları yayınlanan Bir annenin günahı dizisinin tutmama izlenmeme sebepleri ne sırayla sizlerle paylaşmak istiyoruz.
1- Öncelikle Bir annenin günahı dizisinin konusu dram. Oysa cumartesi akşamları genellikle insanlar neşeli dizileri veya programları izlemeyi seçiyor. Çok neşeli görmediğimiz Bir annenin günahı dizisinin şansı da cumartesi akşamları oldukça düşük.

2- Bir annenin günahı dizisi daha önce benzerlerine rastladığımız senaryosuyla çok özgün olmayan bir dizi. İzleyiciler genellikle konusu özgün olan ve daha önce benzerlerine rastlanmamış izlenmedik dizileri tercih ediyorlar.Bir Annenin Günahı erken final mi yapacak

3- Bir annenin günahı dizisi cumartesi akşamları yayınlanıyor. TRT ekranlarında Gönül Dağı, Show TV ekranlarında Kuzey yıldızı, FOX TV’de Zümrüdüanka gibi önemli diziler  ve Star Tv de İbo Show programı cumartesi reytinglerini büyük oranda parsellenmiş durumda. Yani yeni dizilerin şansı oldukça düşük.

4- Bir annenin günahı dizisinin oyuncu kadrosu her ne kadar tecrübeli isimlerden kurulu olsa da bunların uyumlu bir şekilde senaryoyu oynaması ve bu oynanan dizinin izleyici gözünde reytinge dönüşmesi oldukça zor bir iş. Kısacası başrol oyuncularından uyumu bizi izlettiren en önemli unsurlardan birisi.

Bir annenin günahı dizisi yeniden başlar mı tekrar yayınlanır mı?

Bir Annenin Günahı Dizisi Kaç Bölüm Sürecek ne zaman bitecekElbette bu başlığı Bir annenin günahı dizisinin erken final yapmasına bitmesine yönelik olarak açtık. İleriki haftalarda Bir annenin günahı dizisi erken final yaparsa veya yayından kaldırılırsa izleyiciler dizinin tekrardan yayınlanmasını talep edebiliyor. Bizde bir annenin günahı dizisi tekrar başlar mı yeniden yayınlanır mı bu konunun takipçisi olacağız ve gelişmeleri sizlerle bu sayfada paylaşmaya devam edeceğiz. Ancak reytingleri düşük olan dizilerin tekrar başlaması pek mümkün gözükmüyor bunu da not olarak sizlere iletelim.

Bir Annenin Günahı Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Kaçıncı Bölümde Bitecek?

Bir Annenin Günahı dizisinin kanalı Kanal D ile yapımcı arasında 8 bölümlük bir ön sözleşme bulunuyor. Eğer dizi 8 bölümü aşarsa sözleşme yenilenecek ve Bir Annenin Günahı dizisi ilk aşamada 20. bölüme yani sezon sonuna kadar uzatılarak 2021 Mayıs ayına kadar yayınlanacak. Bir Annenin Günahı dizisinin sezon sonundaki reytinglerine bakılarak 2. sezon kararı verilecekti. Ancak dizinin aldığı düşük reytingler her şeyi altüst etmiş görünüyor.Bir annenin günahı final olursa yeniden başlar mı

Bir Annenin Günahı Dizisi Yeni Sezon Devam Edecek mi?

Bir Annenin Günahı dizisinin reytingleri iyi gitse ve dizi yüksek oranlar alsaydı sezon sonuna kadar kesin devam edecek ve 2. sezon içinde yapımcı ile Kanal D arasında görüşmeler olacaktı. Ancak yeni sezon kararının verilmesi için dizinin sezon sonuna kadar devam etmesi gerekiyor. Oysa Bir Annenin Günahı dizisi aldığı izlenme oranları ile yapımcı ve kanalı şok etti. Bu nedenle Bir Annenin Günahı dizisi 2. sezon olması devam etmesi şimdilik mümkün değil.

Bir Annenin Günahı Dizisi Final Yorumları

Bir annenin günahı dizisi neden izlenmedi tutulmadıAşağıdaki yorum kısmına sizlerde bir annenin günahı dizisi neden bitti niçin final oldu yeniden başlamasını ister misiniz, görüşünüzü bizlerle paylaşabilirsiniz. Sizce Bir Annenin Günahı dizisi devam etmeli mi yoksa final yaparak ekran yolculuğu sona ermeli mi, özellikle bu konudaki yorumlarınızı çok merak ediyoruz. Hepinize iyi seyirler dileriz. Not: Bir Annenin Günahı dizisi oyuncu kadrosu hakkında merak edilenler sayfamızda sizleri bekliyor. Hoşçakalın..

Yorum yaz

2 Yorum

  1. Cocugunun hayati icin bile olsa bir kadinin katil olmasi,kendisi icin bircok fedakarlik yapan komsusunun katil damgasi yemesi,artik bizim toplumda okey almiyor.Vicdan kurallarina ters.Tabiki de tutmaz.

  2. Başrol oyuncusu nun yüzü rol için çok yapay bikere.burnu estetik yüzü botoks .hiç rolüne uygun değil yani bana hiç doğal gelmedi.inandırıcılık sıfır o yuzden

Etiketler