Bir Annenin Günahı Nazan Kimdir? (Nefise Karatay)

Limon Film imzalı dizinin geniş bir izleyici kitlesine hitap etmesi beklenirken dizide yer alacak olan karakterlerden Nazan karakteri de oldukça merak edildi. Şimdi de okurlarımız için Bir Annenin Günahı Nazan Kimdir? sorusunun yanıtını vereceğiz. Bir Annenin Günahı dizisinde yer alacak olan Nazan karakteri hakkında tüm bilgilere sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Nefise Karatay uzun zamandır ekranlarda yer almıyordu. Bir Annenin Günahı dizisinde rol alacak olan Nefise Karatay bilgilerini sizlerle paylaşalım.

Bir Annenin Günahı Nazan Karakteri

Bir Annenin Günahı Nazan Karakteri

Nazan, Sadri’nin eşidir. Güzel, çekici, alımlı ve zarif bir bayandır. Sadri’nin yaptığı seyahatler ve yoğun iş temposu, Nazan’ın kendisini yalnız hissetmesine sebep olmuştur. Bu yalnızlık duygusu ise Çetin ile yasak bir ilişkiye yaşamasına sebep olmuştur. Nazan kocasını çok sevmektedir fakat Çetin’in yanındayken kendisini daha kıymetli ve en önemlisi de yalnız hissetmemektedir. Bu hayattaki en büyük korkusu da kızı Yağmur’un bu yasak ilişkiyi öğrenmesidir.

Bir Annenin Günahı Nazan Kimdir?

Bir Annenin Günahı Nazan KimdirBir Annenin Günahı dizisinde yaşadığı yasak aşk ile ön planda yer alan Nazan karakterinin dizide isminden sık sık söz ettirmesi beklenirken, izleyicilerin aklına Bir Annenin Günahı dizisinde Nazan karakterine hayat verecek olan oyuncu kim? sorusu geldi. Bir Annenin Günahı dizisinde Nazan karakterine hayat verecek olan Nefise Karatay’ı yakından tanıyalım.

Nefise Karatay Kimdir?

Nefise Karatay, 1 Ocak 1976’da Almanya’da doğmuştur. 1,76 boyundadır. İlk televizyon deneyimini 1997 yılında Number One Tv’de kendisinin düzenlemiş olduğu bir müzik programını sundu. Yine 1997 yılında ise Türkiye’nin 2. güzeli seçilmesinin üzerine uzun bir dönem profesyonel olarak modellik yapmıştır. 2012 yılında ise Yusuf Day ile evlenmişlerdir.Nefise Karatay Kimdir

Nefise Karatay Yer Aldığı Diziler

1996 – Mirasyediler
2001 – Yeni Hayat (Yasemin)
2001 – Avcı 2001 (Suzan)
2002 – Kurşun Asker
2002 – Beşik Kertmesi
2004 – Uy Başuma Gelenler (Zeynep)
2005 – Çılgın Yuva (Azra)
2005 – Üç Kadın
2006 – Meçhule Gidenler
2007 – Hayat Kavgam
2009 – MAT
2014 – Otel Divane
2020 – Bir Annenin Günahı (Nazan)

Nefise Karatay Resmi İnstagram Hesabı

Nefise Karatay Resmi İnstagram HesabıGüzelliği ile sosyal medyada da dikkatleri üzerine çekmekte başarılı olan Nefise Karatay, resmi instagram hesabını aktif olarak kullanmaktadır. Resmi instagram hesabında 821 gönderisi ve 127 bini aşkın takipçisi bulunmaktadır. Eşi ve çocuğu ile de sık sık paylaşım yapmaktadır. Nefise Karatay’ın resmi instagram hesabı kullanıcı ismi : @nefisekaratayday

Bir Annenin Günahı dizisi Nazan karakteri hakkında sizlere bilgi vermeye çalıştık. Sizin de konu hakkında merak ettiğiniz şeylere yanıt verebiliriz. Yorum kısmından sorularınızı, görüşlerini ve düşüncelerinizi de iletebilirsiniz. Dizide yer alan diğer oyunculara ise  Bir Annenin Günahı Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri isimli konumuzdan ulaşabilirsiniz.

Etiketler