Bir Annenin Günahı Filiz Kimdir? (Deniz Ertürk)


Bir Annenin Günahı Kasım ayında Kanal D ekranlarında izleyicileriyle buluşacak. Konusu ve oyuncu kadrosuyla şimdiden merak uyandırmaya başlayan dizide Filiz karakteri fazlasıyla merak edildi. Şimdi bakalım genç oyuncu Deniz Ertürk yani Bir Annenin Günahı Filiz kimdir?  hep birlikte daha yakından  inceleyelim. İşte Bir Annenin Günahı Filiz karakteri hakkında tüm bilgiler..Bir Annenin Günahı Filiz Karakteri

Bir Annenin Günahı Filiz Karakteri

Filiz, Suna’nın ve İsmail’in kızı, Zehra’nın en yakın arkadaşıdır. Filiz de Zehra da lise 3. Sınıf öğrencisidir. Filiz kısa yoldan zengin olma hayalleri kuran, ünlülerin hayatlarını yakından takip eden lise öğrencisidir. Derslerle ilgisi yoktur. Filiz, Zehra’nın kendisinden daha güzel olduğunun farkındadır ve onu gizliden gizliye kıskanmaktadır. Bu yaşadığı fakir hayatının ona göre olmadığını bilen Filiz zengin olma hayallerinden asla vazgeçmez. Zengin hayatı yaşamak isteyen Filiz, bu hayalinin peşinden koşarken başına türlü işler alacak ve Zehra’yı da peşinde sürükleyecektir.Bir Annenin Günahı Filiz Kimdir

Bir Annenin Günahı Filiz Kimdir?

Bir Annenin Günahı dizisinde zengin hayatına olan tutkusu ile ön planda olan Filiz karakterinin yanı sıra Filiz karakterine hayat veren oyuncumuz da oldukça merak edildi. Dizide bir genç kıza hayat veren Filiz karakterine Deniz Ertürk hayat vermektedir. Gelin hep beraber Deniz Ertürk‘ü daha yakından tanıyalım. Deniz Ertürk hakkında tüm detaylar..

Deniz Ertürk Kimdir?

Deniz Ertürk KimdirAile bağları kuvvetli olan ve ailesine düşkün olan Deniz Ertürk aslen Sakarya’lıdır. Kitap okumayı ve fotoğraf çekmeyi çok seven Deniz Ertürk İstanbul üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünde oyunculuk dersleri almıştır. Aynı zamanda da bale sanatçısı olan Deniz Ertürk Şebnem Bozoklu, Çağlar Çorumlu gibi ünlü isimlerle beraber “Kısmet” isimli bir kısa filmde oynamıştır. Çakrcalı Mehmet Efe gibi bir çok oyunlarda da yer almıştır.

Deniz Ertürk’ün Yer Aldığı Diziler

Güzel oyuncumuz Deniz Ertürk, henüz oyunculuk sektöründe çok yenidir. En büyük oyunculuk deneyimini Bir Annenin Günahı dizisinde Filiz karakteri ile yaşayacak olan Deniz Ertük’ün bu dizi ile oyunculuk sektöründe büyük bir çıkış yapacağını düşünüyoruz ve oyuncumuza başarılar diliyoruz.

Deniz Ertürk’ün Resmi Sosyal Medya Hesabı

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Deniz Ertürk’ün 99 gönderisi ve 715 takipçisi vardır. Aynı zamanda fotoğraf çekmeyi çok seven Deniz Ertürk çektiği fotoğrafları paylaşmak içinde bir instagram hesabı açmıştır. O hesabında ise 50 gönderi vardır. Çektiği fotoğrafları paylaştığı ınstagram hesabı : @denizinanalogu , Deniz Ertürk resmi ınstagram hesabı : @denizertuurk

deniz erturk kimdir bir annenin gunahi filiz

Bir Annenin Günahı Filiz Kimdir? sorusu hakkında sizlere bilgiler vermeye çalıştık. Sizin de konu hakkında merak ettiklerinize yanıt verebiliriz.  Ayrıca yorum, görüş ve düşüncelerini de aşağıda bulunan yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.  Bir Annenin Günahı Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri başlıklı konumuza da bakabilirsiniz.

Yorum yaz

1 Yorum

  1. Diziyi beğenerek izliyordum fakat sunanın oğlu kalp ameliyatı oldu birgün de ayağa kalktı birgün diyorum çünkü Sadri bey birgün sonra toprağa verilir ya da en fazla 2 gün olsun sunmanın oğlu hemen ayağa kalktı mezara gitti toprak attı şaşırdım.

Etiketler