Bir Annenin Günahı Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı Bilgileri

Bir Annenin Günahı Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı Bilgileri… Türkiye’de uyarlama diziler çok beğeniliyor. Bu yüzden de yapımcılar uyarlama yapmaya devam ediyor. Daha önce bir çok dizi uyarlandı Anne, Mucize Doktor, Kadın, Bizim Hikaye, Kiralık Aşk vb. gibi. Uyarlama dizilerin hepsi reytinglerde başarılı olan yapımlar. Bu yüzden de yurtdışından uyarlanan dizilerin arkası kesilmiyor. Şimdi de Filipinler’de ABS-CBN’in yayınladığı Hanggang Saan dizisini Türkiye’ye uyarlıyor. Bir Annenin Günahı dizisi hazırlıkları sürüyor. Bir Annenin Günahı dizisinin oyuncuları kimler, konusu nedir, kanalı hangisi bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

Bir Annenin Günahı Dizisi Oyuncuları

Bir Annenin Günahı dizisi oyuncuları belli olmadı. Oyuncu arayışları sürüyor. Bir Annenin Günahı dizisi başrol oyuncuları için 40 üstü bir kadın başrol seçilecek. Sonrasında bir kız bir erkek çocuk seçilecek. Genç yaşta iki çocuk sahibi anne işlemediği bir cinayet yüzünden hapse girince bu çocuklar ne olacak? Bir Annenin Günahı dizisi bilgileri konuları sizlerle paylaşıyoruz.

Bir Annenin Günahı Dizisi Konusu;

Bir Annenin Günahı dizisinde işlemediği bir cinayet yüzünden hapse düşen bir annenin dramı anlatılacak. Bir annenin mücadelesini izleyeceğiz Bir Annenin Günahı dizisinde. Dizi de anne yanında işlenen cinayet yüzünden suçlanır. Aslında cinayeti işlememiş olsa da bu suç üstüne kalır ve bu yüzden hapse düşer. Annenin hapse girmekten çok düşündüğü ise çocuklarının durumudur.

Bir Annenin Günahı Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Bir Annenin Günahı dizisi hangi kanalda yayınlanacak diye düşünürken kanal ile anlaşması sağlandı. Bir Annenin Günahı dizisi FOX TV kanalında yayınlanacak. Fox tv’nin yeni yıl ekranında yer alacak olan Bir Annenin Günahı dizisinin kanalı netleşti. Diğer bilgileri de netleşmeye devam ediyor.

Bir Annenin Günahı Dizisi Yapımcısı Yönetmeni Senaristi

Bir Annenin Günahı dizisi uyarlama bir dizi. Bu yüzden de Limon Film yapımcılığında yayınlanacak olan Bir Annenin Günahı dizisi yönetmeni senaristi henüz belli olmadı. Limon Film daha önce de Poyraz Karayel, Avlu, Savaşçı dizilerinin yapımcısı oldu.

Bir Annenin Günahı Dizisi Orijinal adı Hanggang Saan. Hanggang Saan dizisi bir çok ülkeye de A Mother’s Guilt ismi ile uyarlanıyor.Bir Annenin Günahı dizisinin yönetmenliğini Yüksel Aksu yapacak. Bir Annenin Günahı dizisi orijinalinin yayınlandığı kanalda iki sezon boyunca toplamda 108 bölüm sürdü. Hanggang Saan (A Mother’s Guilt) Bir Annenin Günahı dizisi çok başarılı bir dizi olarak yabancı ülkelere transfer etmiştir.

Yorum yaz

2 Yorum

  1. Uyarlama seviyormuşuz adamların senaryosu kaliteli, siz de kaliteli düzgün dizi yapın bakalım seviliyor mu sevilmiyor mu

Etiketler