Bir Annenin Günahı Dizisi Ne Zaman Başlayacak Hangi Kanalda?

Kanal D’de ekrana gelecek olan Bir Annenin Günahı dizisi ne zaman başlayacak hangi kanalda yayınlanacak merak ediliyor. Bizde bu konumuz daha Bir Annenin Günahı dizisinin başlama tarihini ve yayınlanacağı kanalı sizlere detaylı bir şekilde açıklamak ve dizi hakkında yeni bilgileri sunmak istiyoruz.

bir annenin gunahi dizisi sunanin karari

Bir Annenin Günahı dizisi hangi kanalda başlayacak?

Güncelleme; Bir Annenin Günahı dizisi 21 Kasım cumartesi akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlıyor. Bir Annenin Günahı dizisi bir annenin dramını ve çocukları için verdiği mücadeleyi konu edinecek. Bir Annenin Günahı isimli dizi Kanal D ekranlarında başlayacak. Kanal D yeni sezonda ekrana gelecek olan drama tarzındaki ”Bir Annenin Günahı” dizisi aslında 2020 yılının ilk aylarında ekrana gelecekti. Ancak ülkemizde ve dünyada büyük bir salgına dönüşen koronavirüs nedeniyle dizinin çekimleri bir türlü başlayamadı. Bu nedenle Bir Annenin Günahı dizisi yeni sezona ertelendi. Kanal D yaz ekranında Bay Yanlış ve Sen Çal Kapımı gibi dizileri ekrana getirmeye başlayınca yine Kanal D’de yayınlanacak olan Bir Annenin Günahı dizisi mecburen ertelendi.

Bir Annenin Günahı dizisi ne zaman hangi kanalda başlayacakBir Annenin Günahı ne zaman başlayacak?

Yönetmenliğini Yüksel Aksu ve Filiz Pakman’ın, yapımcılığını Limon Film’in üstlendiği ve başrollerinde; Mehmet Aslantuğ, Özge Özberk, Mert Yazıcıoğlu, Deniz Barut ve Hafsanur Sancaktutan’ın yer aldığı, salgın yüzünden çekimlerine ara verilen dizinin ilk sezonunu 10. bölümde tamamlaması bekleniyordu. Salgın uzayınca dizinin iptal edildiği dedikodularına son noktayı koyan yapımcı şirket, dizinin yeni sezonda ekranlarda olacağını açıkladı. 2020/2021 yeni sezonunda ekrana gelecek olan Bir Annenin Günahı dizisi Eylül 2020 de Kanal D‘de yayınlanmaya başlayacak.

Bir annenin günahı Yağmur (Simay Barlas) kıyafetleri

Bir Annenin Günahı 2020-2021 Sezonu Kanal D de

Koronavirüs salgını nedeniyle birçok dizinin çekimleri ertelenmişti. Çekimlerine ne zaman başlanacağı da çok merak ediliyordu. Merakla beklenen Bir Annenin Günahı dizisi 2020 Eylül’de Kanal D ekranlarında kesin olarak başlayacak. Ancak yeni sezona başlayacak dizilerin çekimlerinin yaz ayları boyunca devam edeceği ve her türlü ihtimale karşı ve virüsün tekrarlama durumu nedeniyle stok bölümler çekileceği gelen bilgiler arasında.

bir annenin gunahi dizisi resimleri

Oldukça güçlü bir oyuncu kadrosuna sahip olan Bir Annenin Günahı dizisi tanıtım fragmanı çıkar çıkmaz bu sayfada sizlerle paylaşacağız. Bir Annenin Günahı dizisi ne zaman hangi kanalda başlayacak konusunda sizlere detaylı bilgiler vermeye çalıştık. Sizler de yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız. Bir Annenin Günahı dizisi sizce tutulur mu kadrosu nasıl, yorumlarınızı bekliyoruz.

Bir Annenin Günahı oyuncu kadrosu ve karakterleri

Merak edenler ve incelemek isteyenler için Bir Annenin Günahı dizisinin oyuncularını tek tek inceledik. Merak edenler bakabilir >> Bir Annenin Günahı Dizisi Oyuncuları

Yorum yaz

2 Yorum

  1. Kesin başlamalı Mehmet Aslantuğu ekranlarda görmeyi özledik. Fox tv de yayınlanırsa dahada mutlu olucaz.

Etiketler