Bir Annenin Günahı Dizisi İzlendi Mi Tutuldu Mu, İzleyici Yorumları

Bir Annenin Günahı Dizisi İzlendi Mi Tutuldu Mu, İzleyici Yorumları… Bir Annenin Günahı dizisi 21 Kasım cumartesi akşamından itibaren yayınlanmaya başladı. Bir Annenin Günahı dizisi ilk bölümünden itibaren ne kadar izlendi, beğenildi mi, tutuldu mu? Bir Annenin Günahı dizisi izleyicilerinin yorumları nasıl olumlu mu olumsuz mu? Bir Annenin Günahı dizisi seyirci yorumları, izleyicinin diziye dair yorumlarını bu konumuzda sizlerle paylaşacağız.

Bir Annenin Günahı 1. Bölüm reyting sonuçları 21 Kasım

Bir Annenin Günahı 1. Bölüm reyting sonuçları 21 KasımBir Annenin Günahı dizisi 1. Bölüm reyting sonuçları 21 Kasım 2020 cumartesi günü beklentilerin altında reyting alarak başladı ekrana. İlk bölümde beklenen performansı gösteremeyen Bir Annenin Günahı dizisi 21 Kasım günü Totalde 3.37 reyting alarak 14. sırada yer bulabildi. Dizi reytinglerini artıramazsa erken final gündeme gelebilir.

bir annenin gunahi dizisi jpg

Bir Annenin Günahı Dizisi İzlendi mi Tutuldu mu

Bir Annenin Günahı dizisi yapımcılığını Limon film üstlenirken oyuncu kadrosunda Özge Özberk,  Musa Uzunlar, Emre Kınay, Mert Yazıcıoğlu, Simay Barlas ve Pamir Pekin gibi usta isimler yer alıyor. Bir Annenin Günahı dizisi 21 Kasım cumartesi akşamdan itibaren yayınlanmaya başlıyor. Bir Annenin Günahı dizisinin izlenip izlenmediğini, tutulup tutulmadığını reytinglere bakarak anlayabiliriz. Dizinin ilk bölümünden itibaren reyting oranları nasıl? AB Total reyting sıralaması nasıl? Bir Annenin Günahı dizisi yorumlarımızı ve sizlerinde yorumlarını konumuzun devamına paylaşabiliriz.

Bir Annenin Günahı dizisi kıyafetleri

Bir Annenin Günahı dizisi izlendi ve tutuldu ise reytinglerde ilk 5’te yerini alacaktır ancak izlenmedi ve beğenilmedi ise reytinglerde 10. sıradan sonra yer alacaktır. Bir Annenin Günahı dizisi ilk bölümünden itibaren reyting durumunu bu konuda sizlerle paylaşarak dizinin ne kadar izlenip izlenmediğini hakkında bilgilerin paylaşabiliriz.

bir annenin gunahi dizisi izleyici yorumlari

Bir Annenin Günahı Dizisi İzleyici Seyirci Yorumları

Bir Annenin Günahı dizisinde kendi ayakları üzerinde duran, çocuğu için tüm fedakarlığı yapan bir annenin yine çocuğu için suç işlemek zorunda kalması, annenin ve evladının bu süreçten sonra yaşadıkları ve acı gerçeğin arkasında iki gencin aşk hikayesi anlatılacak. Bir annenin günahı dizisi dram konusu işlenecek. Dram tarzı diziler genel olarak Türk seyircileri tarafından sevilir o yüzden de Bir annenin günahı dizisinin izleneceğini düşünüyoruz ancak Bir annenin günahı dizisinin izlenip izlenmemesi sadece konusu ve oyuncuları ile yeterli değil maalesef.

bir annenin gunahi dizisi ibir annenin gunahi dizisi izleyici yorumlarizleyici yorumlari

Bir Annenin Günahı Dizisi Beğenildi mi

Bir annenin günahı dizisinin izlenip izlenmediğini reyting oranlarına bakarak anlaşılır ancak onu etkileyen önemli faktörler sadece konusu ve oyuncularının başarısı değil. Başka kanallarda yayınlanan dizi ve programlar da Bir annenin günahı dizisinin izlenip izlenmeyeceğini gösterir. Bir annenin günahı dizisi cumartesi akşamları yayınlanıyor. Cumartesi akşamları diğer kanallarda yayınlanan dizi ve programların izlenme oranları elbette ki Bir annenin günahı dizisini izlenmesini düşebilir.

bir annenin gunahi dizisi yorumlari

Cumartesi akşamlarında reyting yarışına dahil olacak dizi ve programlar şöyle; Show TV’de Kuzey Yıldızı İlk Aşk, TV8 Masterchef, TRT 1’de Gönül Dağı, Fox TV’de Zümrüdüanka, Atv de Kim milyoner olmak ister yer alıyor. Reyting sıralamasında Kuzey Yıldızı dizisi, Masterchef programı ve TRT 1’de yayınlanan Gönül Dağı dizisi ilk sıralara otururken haber programları da cumartesi akşamları reytinglerde önemli oranları alıyor. Bu yüzden yeni başlayacak olan Bir annenin günahı dizisinin reytinglerde ilk 5’e girebilmek için mücadele etmesi gerekmektedir.

bir annenin gunahi dizisi sunanin karari

Bir annenin günahı dizisi reytinglerin ilk bölümden itibaren bu konuda sizlerle paylaşarak izlenip izlenmediği hakkında yorumlarınızı paylaşabiliriz. Sizlerde Bir annenin günahı dizisi izleyicisi iseniz diziyi beğendiniz mi, konusu ve oyuncuları arasındaki uyum nasıl, Bir annenin günahı dizisi sizce uzun ömürlü olur mu yoksa kısa sürede final yapar mı yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz.

Bir Annenin Günahı 1. Bölüm Yorumları: Bir Annenin Günahı dizisi 21 Kasım günü ilk bölümü ile ekrana geldi. Beklentilerin altında gelen reytingler sonrası moraller düştü. Hem kanal hem de yapımcı ve oyuncular düşük gelen reytingleri artırmak için gelecek haftalarda neler yapacak izleyip göreceğiz. Dizi ilk bölümde güçlü rakipleri karşısında sönük kaldı. Daha aksiyonlu daha özel bir senaryo olabilirdi. Güzel oyunculuklar ve tüm ekibin gayreti boşa gitmez umarız. Sizler de Bir Annenin Günahı dizisi hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen.

Yorum yaz

12 Yorum

  1. Bence ne kadar klasik bir drama gibi gorunsede cok farkli harika bir dizi. ,hihayaletle olan diyologlar ve gizem cok farkli umarim hic bitmez.

  2. Kesinlikle çok güzel bir dizi konusuda çok değişik ve güzel oyuncularda cuk oturmuş inşalllah devam eder sadece seyircinin keşfetmesi lazım diziyi..

  3. Dizinin müziği güzel degil alman gestapo filimlerinin fon müziğine benziyor kısa zamanda final yapar bilindik konular muzik berbat

Etiketler