Bir Aile Hikayesine Gelen Yeni Oyuncular Diziden Ayrılan Oyuncular

Bir Aile Hikayesine Gelen Oyuncular Diziden Ayrılan Oyuncular… Bir Aile Hikayesi Fox TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Yayınlanan dizi sezon finaline doğru yaklaşırken diziden ayrılan ve diziye katılan oyuncular oluyor. Bu bilgileri de bu konumuzda sizlerle paylaşacağız. Bu konumuz Bir Aile Hikayesine Gelen Yeni Oyuncuları ve Bir Aile Hikayesin Dizisinden Ayrılan Çıkan Oyuncuları kapsamaktadır. Detaylar aşağıda sunulmuştur.

Bir Aile Hikayesi yapımcı Fatih Aksoy ve Medyapım imzası taşıyor. Merve Girgin yönetmenliğinde yayınlanan dizinin senaryosunu da Deniz Madanoğlu yazıyor. Bir Aile Hikayesi dizisi oyuncuları da Songül Öden , Celil Nalçakan, Olgun Toker, Birkan Sokullu, Elçin Afacan, İrem Sak, Alper Saldıran, Seren Şirince. Yazdığımız oyuncular başrol oyuncularıdır dizinin. Yan roller ile bir bütün olan Bir Aile Hikayesi dizisi Fox tv de 10 bölümdür yayınlanıyor. Sezon finaline doğru yaklaşıyor.

Bir Aile Hikayesi dizisi yeni sezonunda kadrosuna yeni isimler katıldı. Böylece yeni bölümlerde hikaye ağı genişledi. Bir Aile Hikayesi dizisi yeni sezonunda Berk’in eski eşi Nil ve onun evlenmek üzere olduğu Doktor Ufuk diziye katıldı. Sonrasında eski zamanları gösterirken aile dostu Nedim’in sahneleri artıyor. Aynı zamanda Mahur’un babası ve onun yanında destekçisi olan kadın Behiye’nin rolleri yeni sezonda arttı.

Bir aile hikayesi dizisi bilgileri resimleri

Bir Aile Hikayesi dizisinde anne babasına çocukluğuna özlem duyan herkesin bulabileceği bir şeyler var. Aile, şefkat, dostluk duyguları vefa duyguları bu dizi de fazlasıyla yer alıyor.  Bir Aile Hikayesi dizisi konusu da tam da böyle üçüzler ve ailesinin büyüdüklerinde geçmişe dönerek hatıralarını yad etmelerinden geçmişe yönelik hatalar ve anılardan oluşuyor.

Bir Aile Hikayesi son bölümde olanları hatırlayacak olursak Cem ve üçüzler anneleri Reyhan için anneler günü hazırlığındadırlar. Çocuklar eski fotoğrafları görürler. Bu fotoğrafların üzerine de çocuklar sorular sorup geçmişi merak ederler. Reyhan’ın hamileliğinde 3 bebek olduğunu duyunca verdikleri tepkiden her şeyi öğrenme çalışırlar. Reyhan’ın gözyaşlarını gören Cem’de hayatta yardım isteyeceği son kişinin kapısını çalmak zorunda kalır.

Bir aile hikayesi oyuncuları

Erdem beyin kanaması geçirir. Beste onun yanındadır ve Beste’ye destek olma görevi de kardeşlerine düşer. Erdem’in annesi hastaneye Erdem’in eski eşini getirir. Erdem hafızasını kaybetmiştir bu durumdan faydalanıp Erdem ve Ceylan’ın yani eski eşinin birlikte olmasını ister. Erdem’in annesinin bu sinsi planı Beste’yi zor durumda bırakır. Şehnaz yani Erdem’in annesi hain planını işleve koyabilecek mi? Erdem’in hafızası ne zaman yerine gelecek?  Bir Aile Hikayesi dizisi kadrosuna ilk bölümden itibaren gelen oyuncuları ve ayrılan oyuncuları bu konumuzun devamında sizlerle paylaşacağız.

Bir Aile Hikayesi dizisine yeni gelen katılan oyuncular kimler?

Bir Aile Hikayesi Yeni Sezon Doktor Ufuk Damar Kimdir? (Serkan Keskin)

Bir Aile Hikayesi dizisi yeni sezonu yakın zamanda yayınlanmaya başlayacak. Bir Aile Hikayesi dizisine katılan Serkan Keskin dizi de Doktor Ufuk Damar rolünü canlandıracak. Serkan Keskin Kimdir? 1977 İzmit doğumludur. 1997 yılında İzmit Şehir Tiyatrosunda tiyatro kursunda oyunculuk eğitimi almaya başladı. 1999 yılında Akademi İstanbul’da tiyatro eğitimi aldı. 2002 yılında kurulan Semaver Kumpanya’ya katıldı.bir aşk hikayesi dizisi ufuk damar

2004 Sevinçli Haller, Hırsız Polis, Derbest, Mert ile Gert , Ey Aşk Nerdesin, Deli Saraylı, Leyla ile Mecnun, Bende Özledim, Beş Kardeş, Hayat Şarkısı, Masum, Dudullu Postası dizilerinde rol aldı.

Bir Aşk Hikayesi Ufuk Damar Kimdir? Ufuk, Berk’in rakibi olur. Berk eski eşi Nil’i tekrar kazanmak için çabalarken Ufuk onun en büyük rakibi olacaktır. Bir Aşk Hikayesi dizisinde Ufuk rolünü canlandıran Serkan Keskin yeni sezonda dizi de rol alacak.bir aşk hikayesi dizisi

Bir Aile Hikayesi Dizisi Nil (Ezgi Eyüboğlu) Kimdir?

Fox tv de cumartesi akşamları devam eden Bir Aile Hikayesi’nin kadrosuna yeni oyuncular gelmeye devam ediyor. Bir Aile Hikayesi dizisinin kadrosuna 11. bölümde diziye katılan Nil karakteri dahil oldu. Bir Aile Hikayesi Nil Kimdir gerçek adı ve bilgilerini ve dizideki rolü hakkında kısa bilgileri yazalım hemen. Diziye Nil rolü ile giren son olarak ‘Payitaht: Abdülhamid’te oynayan Ezgi Eyüboğlu dahil oldu. Ezgi Eyüboğlu dizide Berk’in (Birkan Sokullu) eski sevgilisi Nil’i canlandıracak. Ezgi Eyüboğlu Bir Aile Hikayesi’nde Nil karakteri olacak. Nil, Berk’in unutamadığı eski aşkını canlandırıyor. Nil Berk’i terk etmiştir ve Berk ona gitme demediği için çok pişman olmuştur. Ancak onca zaman sonra yeniden bir araya gelecek eski sevgililer bakalım neler yapacak dizide.

Bir Aile Hikayesi Nil rolü Ezgi Eyüboğlu

Bir Aile Hikayesi Nil rolü Ezgi Eyüboğlu kimdir?

Bir Aile Hikayesi dizisinde Nil karakterini canlandıran Ezgi Eyüpoğlu1988 yılında İstanbul’da doğmuş,165 cm boyu 53 kg ağırlığı olan başarılı oyuncu kendisi gibi oyuncu olan Kaan Yıldırım ile 2016 yılında evlenmiştir. Ezgi Eyüboğlu eğitimini İstanbul Üniversitesi İktisat Bölümünden mezun olarak bitirdi. Sonra Bahçeşehir Üniversitesinde oyunculuk üzerine yüksek lisans yaptı. 2011 yılında ilk dizisi olan Kalbim Seni Seçti de rol aldı. Uzun süre Muhteşem Yüzyıl dizisinde Aybüke Sultan karakterini oynayan güzel oyuncu son olarak Payitaht Abdülhamit dizisinde Melike rolünde oynamıştı. Daha önce Yalan Dünya, Sudan Çıkmış Balıklar, İntikam, Ulan İstanbul, Yasak ve Adı Mutluluk gibi dizilerde de roller aldı.Bir Aile Hikayesi Nil kimdir

Bir Aile Hikayesi Dizisi Mehmet Güler (Bülent) Kimdir?

Bir Aile Hikayesi dizisine katılan yeni isim Mehmet Güler oldu. Mehmet Güler Kimdir? Mehmet Güler daha önce hangi dizilerde rol aldı? Mehmet Güler 1962 yılında Bursa’da doğdu. İlk kez 1993 yılında Gerçek Kesit dizisinde rol aldı. Mehmet Güler sadece oyuncu değil set çalışanı senaryo yazarı gibi dizilerin her aşamasında çalışmıştır. Ezel, Geniş Aile, Kurtlar Vadisi Pusu dizilerinde rol aldı.

Mehmet Güler Bir Aile Hikayesi dizisinde Bülent karakterini canlandıracak. Bir Aile Hikayesi başrol karakteri Cem’in babası rolünde olan Bülent’i canlandıracak Mehmet Güler.

bir aile hikayesi dizisi bülent kimdir

Bir Aile Hikayesi Dizisi Cihat Tamer (Tuğrul) Kimdir?

Bir Aile Hikayesi dizisi kadrosuna yeni katılan Cihat Tamer kimdir? Cihat Tamer 19443 İstanbul doğumlu. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Akademisinden mezundur. 1959 da Bakırköy Halkevi’nde amatör olarak tiyatro oynamıştır. Usta oyuncu bu zamana kadar bir çok yapımda yer aldı. Bir Aile Hikayesi dizisinden önce rol aldığı bazı projeler şöyle; Tövbeler Tövbesi, Böyle Bitmesin, İşler Güçler, 20 Dakika, Kadim Dostum, Ne Münasebet, Altınsoylar dizilerinde rol aldı.

Bir Aile Hikayesi dizisinde Tuğrul karakterine hayat verecek olan Cihat Tamer dizi de Reyhan’ın babasıdır. Emekli hakimdir. Tuğrul Bey tam bir Cumhuriyet beyefendisidir kurallara bağlıdır. Kızı için güzel bir evlilik hayal ederken damadının onun için doğru tercih olmadığını düşünür. Bu yüzden de dizi de gergin damat kayınpeder ilişkisi izleyeceksiniz.

cihat tamer bir aile hikayesi

Bir Aile Hikayesi Dizisi Ayşe Akın (Ceylan) Kimdir?

Bir Aile Hikayesi dizisine katılan Ayşe Akın kimdir? Ayşe Akın 1992 Belçika doğumludur. Aslen Afyonludur. Ayşe Akın küçük yaşlardan itibaren kamera karşısındadır. 18 yaşında güzellik yarışmasına katılmış ve Brüksel güzeli seçilmiştir. Ayşe Akın oyunculuğun yanı sıra şarkıcılıkla da ilgilenmiştir. Cem Belevi ile düet yapmıştır. Ayşe Akın’ın oynadığı diziler; Hayat Mucizelere Gebe, İnsanlık Suçu, Erkenci Kuş dizilerinde rol aldı.

Ayşe Akın Bir Aile Hikayesi dizisinde Ceylan karakterini canlandıracak. Ceylan, Erdem’in eski eşidir. Şehnaz Hanım yani Ceylan’ın kayınvalidesi onların barışıp birarada olması için çabalamaktadır.

ayşe akın kimdir

Bir Aile Hikayesi Dizisi Servet Pandur (Behiye) Kimdir?

Bir Aile Hikayesi dizisi kadrosuna katılan Servet Pandur Kimdir? Servet Pandur 1970 İzmir doğumludur. Ankara Üniversitesi oyunculuk bölümü mezunu olan başarılı oyuncu ilk oyunculuk deneyimini 1999 yılında Çarli dizisi ile yaşamıştır.Kanatsız Kuşlar, İçimdeki Fırtına, Kalbim Yangın Yeri, Yılanların Öcü dizilerinde rol aldı.

Servet Pandur Bir Aile Hikayesi dizisinde Behiye karakterini canlandıracak. Behiye dizi de Mahur’un babası Şakir’in arkadaşı olarak gösterilecek. Şakir Behiye ile zaman geçirdikçe Mahur bunu kıskanabilir. Bakalım bu üçlü arasında neler yaşanacak?

servet pandur kimdir

Bir Aile Hikayesi Dizisi Gözde Çığacı (Seda) Kimdir?

Bir Aile Hikayesi dizisine katılan bir diğer oyuncu da Gözde Çığacı oldu. Gözde Çığacı daha önce hangi dizilerde rol aldı? Bilgileri sizlerle. Gözde Çığacı 1991 İstanbul doğumlu. Kocaeli Üniversitesi oyunculuk mezunu olan güzel oyuncu ilk kez 2011 yılında Kuzey ve Güney dizisinde rol aldı. Bu dizi de güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken oyuncu sonrasında bir çok projede yer aldı.

Bir Aile Hikayesi dizisinde de rol alacak olan Gözde Çığacı’nın rol aldığı yapımlar şöyle; Ana Yüreği, Kuzey Güney, Sende Gitme, Bugünün Saraylısı, Kördüğüm, Ateşböceği, Dudullu Postası, Yüzleşme dizilerinde rol aldı. Güzel oyuncunun Bir Aile Hikayesi dizisinde Seda karakterini canlandırıyor.

Gözde Çığacı Kimdir

Bir Aile Hikayesi Dizisi Ece Uzunhasan (Cansu) Kimdir?

Bir Aile Hikayesi dizisi kadrosuna yeni katılan isimlerden birisi de Ece Uzunhasan. Ece Uzunhasan kimdir? Fransız lisesinde eğitimini tamamladıktan sonra yurtdışında eğitimine devam eden oyuncu hem yurtdışında hem de Türkiye de oyunculuk ajansları ile çalışmaktadır. Daha oyunculuk sektöründe yeni diyebiliriz. Bu zamana kadar Kardeş Çocukları dizisinde ufak bir rolü hariç bir dizi de rol almadı. Kendisini tanıtmak için Bir Aile Hikayesi iyi bir fırsat. Kendisine başarılar dileriz. Güzel oyuncunun instagram hesabını ziyaret etmek isteyenler için https://www.instagram.com/eceuzunhasan/?hl=tr

Ece Uzunhasan Bir Aile Hikayesi dizisinde Cansu karakterini canlandıracak. 

Ece Uzunhasan kimdir

Bir Aile Hikayesi Dizisi Pınar Tuncegil (Çiğdem) Kimdir?

Pınar Tuncegil Kimdir? Bir Aile Hikayesi dizisine katılan Pınar Tuncegil 1986 doğumludur. Yeditepe Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. Tüm eğitim hayatında çok başarılı olmuştur. Dizilerde daha kolay iş bulabilmek adına cast ajansına kaydolmuştur. Pınar Tuncegil gerçek hayatta Alper Saldıran’ın eşidir. Alper Saldıran’da bildiğiniz üzere Bir Aile Hikayesi dizisinde Erdem rolünde. Pınar Tuncegil bu zamana kadar Kurtlar Vadisi Pusu, Yalancı Romantik ve Medcezir dizilerinde rol aldı. Pınar Tuncegil Bir Aile Hikayesi dizisinde Çiğdem karakterini canlandıracaktır. Çiğdem Nedim’in eski eşidir.

Pınar Tuncegil kimdir

Bir Aile Hikayesi dizisi yukarıda belirttiğimiz oyuncular dizinin ilk bölümünde dizi de olmayıp sonradan kadroya dahil olan isimler. Bir Aile Hikayesi reytingleri aşağıda görüldüğü gibi çok başarılı şekilde seyrediyor. Bu yüzden de Bir Aile Hikayesi dizisi sezon finali kararı aldı. Sezon finali yaklaşırken oyunculardan bazılarının hayatına son verilecektir muhtemelen. Yeni sezonda da kadroya yeni isimler dahil olacaktır elbette.

Sıra Tarih RTG (%)
3. Bir Aile Hikayesi 4 Mayıs 2019 Cumartesi Reytingleri 4.74
4. Bir Aile Hikayesi 27 Nisan 2019 Cumartesi Reytingleri 4.01
3. Bir Aile Hikayesi 20 Nisan 2019 Cumartesi Reytingleri 4.58
3. Bir Aile Hikayesi 13 Nisan 2019 Cumartesi Reytingleri 4.36
6. Bir Aile Hikayesi 30 Mart 2019 Cumartesi Reytingleri 5.00
3. Bir Aile Hikayesi 23 Mart 2019 Cumartesi Reytingleri 5.19
4. Bir Aile Hikayesi 16 Mart 2019 Cumartesi Reytingleri 4.33
8. Bir Aile Hikayesi 9 Mart 2019 Cumartesi Reytingleri 3.88

Bir Aile Hikayesi dizisi yeni sezonda diziden ayrılan isimler olacak mı? Bir Aile Hikayesi yeni sezon haberleri geldikçe konumuz güncellenecektir. Yeni oyuncuları ve diziden ayrılan isimleri sizlerle bu konumuzda paylaşmaya devam edeceğiz. Siz Bir Aile Hikayesi dizisini nasıl buldunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Bir Aile Hikayesi dizisinden Ayrılan Çıkan oyuncular?

Bir Aile Hikayesi Dizisi Derya (Seren Şirince) 12. Bölümde ayrıldı.

Seren Şirince Bir Aile Hikayesi dizisinde Derya karakterini oldukça başarılı şekilde canlandırıyordu. Ancak Seren Şirince’nin Derya karakterine hayat verdiği hikayesinin bitmesi, senaryosunun sona ermesi nedeniyle Bir Aile Hikayesi dizisinin 12. bölümünde (25 Mayıs 2019) veda ediyor. Dizi başlamadan önce yapımcı ile görüşüp anlaşan ve 12 bölümlük anlaşma yapan oyuncu Seren Şirince, bu haberi Instagram’daki sayfasından duyurdu sevenlerine. Bir Aile Hikayesi Dizisi Derya (Seren Şirince)

Bir Aile Hikayesi yeni sezon gelen katılan oyuncuları ve Bir Aile Hikayesi dizisinde yeni sezon ayrılan çıkan giden oyuncuları bu sayfada sizlere yazmaya devam edeceğiz. Sizlerde merak ettiğiniz Bir Aile Hikayesi dizisinin yeni 2. sezon gelen giden oyuncularını aşağıya yazarak bizlere sorabilirsiniz.

Bir Aile Hikayesi 2021-2022 Sezonu yeniden Başlar mı?

Bir Aile Hikayesi dizisi 2021-2022 Sezonu yeniden Başlar mı? tekrar olur mu merak edenler için hemen yazalım. Dizinin tekrarları yeniden yayınlanabilir, ancak Bir Aile Hikayesi 2021-2022 yıllarında tekrar çekilir mi yeni bölümleri olur mu derseniz bu çok zor bir ihtimal diyoruz. Yine de Bir Aile Hikayesi 2021-2022 yılları için bir planlama olursa buradan duyuracağız.

Etiketler