Bir Aile Hikayesi Nerede Çekiliyor? Yeni 2. Sezon Dizinin Çekim mekanları yerleri neresi?

Fox tv de yayınlanan Bir Aile Hikayesi dizisi Nerede Çekiliyor? Bir Aile Hikayesi Yeni 2. Sezon Dizinin Çekim mekanları yerleri neresi? diye merak edenler için bu sayfada dizimizin çekildiği alanları iç ve dış mekanları sizler için araştırıp burada resimlerle paylaşmak istiyoruz. Fox tv de 14 Eylül 2019 Cumartesi günü yeni sezona başlayan Bir Aile Hikayesi dizisinin nerede çekimler yaptığına dair bilgileri sizlerle paylaşalım:

Bir Aile Hikayesi yapımcılığını Medyapım Fatih Aksoy yaparken yönetmenliğini Merve Girgin ve Murat Öztürk üstleniyor. Biliyorsunuz ki Bir Aile Hikayesi dizisi bir uyarlama senaryo. Orijinali Kore yapımı olan Bir Aile Hikayesi dizisinin orijinal senaryosu Dan Fogelman’a ait. Senaryonun uyarlamasını ise Deniz Madanoğlu yapıyor. Başrol oyunculuğunu Songül Öden, Celil Nalçakan, Birkan Sokullu, Olgun Toker, Elçin Afacan ve İrem Sak’ın yaptığı dizinin kadrosunda bir çok önemli oyuncu yer alıyor.

Bir Aile Hikayesi Dizisi Nerede Çekiliyor?

Bir Aile Hikayesi dizisi 2. sezonu ile karşımıza çıktı. Yeni sezonda çekim mekanları değişti mi? Bir Aile Hikayesi yeni sezonda nerede çekiliyor bilgilerini sizlerle paylaşmak için konumuzu açtık. Bir Aile Hikayesi dizisi yeni sezonu yayına başlamışken çekim mekanlarına bir yenisi daha eklendi. Yeni sezonun ilk bölümü çoğunlukla hastanede geçiyor. Çünkü Şakir’in hastaneye kaldırılmasıyla herkes hastanede bekler.

Berk hastanede beklerken eski eşi Nil’in orada çalıştığını öğrenir. Nil ve Nil’in evlenmek üzere olduğu Doktor Ufuk hastanede çalıştığı için yeni sezonda bol bol hastanede sahnesi izleyebiliriz. Nil ve Ufuk’un hangi hastanede çalıştığını şimdilik net olarak bilemiyoruz. Hastanenin adını bilgilerini en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Yeni oyuncu: Bir Aile Hikayesi Doktor Ufuk Damar Kimdir? (Tıklayın)

Bir Aile Hikayesinin çekildiği yerler mekanlar

Bir Aile Hikayesi dizisinde yeni sezonda Nil’in evini de gördük. Nil’in evi deniz manzaralı ve Berk Nil’in kapısına gelerek konuşmak istiyor ancak Ufuk’un kızı da o evde olduğu için Nil’in başkası ile evleneceğini öğreniyor. Nil’in evi nerede İstanbul’un hangi semtinde adresi belli olmasa da resminden tanıyanlar aşağı yorum kısmına yazarak herkesi bilgilendirebilir.

Geçen günlerde Berk ve Nil’in konuştuğu sahnenin çekimleri de İstanbul metrosunda yapıldı. Metro çekimleri metroda yolculuk yapan insanlar tarafından da çok sevildi. Bir Aile Hikayesi dizisinde bu sezon bol bol Nil ve Berk sahnesi izleyeceğiz. Bir Aile Hikayesi dizisi yeni sezondaki çekim mekanlarını iç ve dış setlerini sizlere yazmaya açıklamaya devam edeceğiz.

Bir Aile Hikayesi dizisinin çekimlerinin yapıldığı mekanlar İstanbul’da yer alıyor. İstanbul da genel olarak Beykoz, Etiler ve Kadıköy’ün kullanılıyor. İstanbul’un en ünlü meşhur semtlerinde geçen dizi bazen bir evde bazen bir cafe de ya da tiyatro sahnesinde geçiyor. Bir Aile Hikayesi dizisinin çekim mekanlarının adresleri net bir şekilde paylaşılmıyor. Maalesef bu yüzden de set bilgilerini veremiyoruz. Ancak bir gün İstanbul’da bir cafede otururken çekimlerin yanınızda yapıldığını farkedebilirsiniz.

Bir Aile Hikayesi dizisi yeni sezonunda yeni bölümünde orman yürüyüşü yapıyorlar. Bu orman yürüyüşü nerede yapılıyor? İstanbul’da yer alan ormanların birinde bu aile yürüyüşü gerçekleşiyor. Muhtemelen Belgrad ormanıdır diye tahmin ediyoruz. Bir Aile Hikayesi dizisi çekimleri farklı mekanlarda gerçekleşince de herkes severek takip ediyor Bir ile Hikayesi dizisini. 

Bir Aile Hikayesi dizisi Yeni 2. Sezon iç ve dış çekimlere nerelerde yapılıyor?

Bir Aile Hikayesi dizisi dış çekimlerinden birisi de geçen günlerde yapıldı. Şakir ve Mahur dışarı da balık ekmek yiyorlar ve Şakir babasıyla güzel anlar yaşıyor. Mahur ve Şakir’in sahnelerinden çektiğimiz bir resim. İstanbul’da yaşayanlar bu mekanı biliyorlarsa eğer bizlere yorum olarak yazarlarda çok mutlu oluruz. Çünkü adres bilgileri yer almıyor Bir Aile Hikayesi dizisinin. Bilen kişiler yorum yazarsa herkes faydalanabilir. Bu arada dizi kadrosu çok güçlendi yeni oyuncularla. Tıklayın >>Bir Aile Hikayesine Gelen Yeni Oyuncular Diziden Ayrılan Oyuncular

Bir Aile Hikayesi dizisi yeni sezonda hangi mekanlarda çekimlerine  devam ediyor nerelerde set kuruluyor oyuncuları görmek onlarla fotoğraf çekinmek için ne gerekiyor gibi bizi aşan sorularınızı da aşağı yazabilirsiniz. Bir Aile Hikayesi dizisinin tüm iç ve dış çekim merkezlerini yazmaya devam edeceğiz ve sizleri bilgilendireceğiz bu sayfada.

Bir Aile Hikayesi dizisi yeni sezonda Nerede Çekiliyor?

Bir Aile Hikayesi dizisi yeni sezon çekildiği yerler mekanlar neresi
Bir Aile Hikayesi dizisi yeni sezon çekildiği yerler mekanlar neresi
Etiketler