Bir Aile Hikayesi Dizisi Yeni 2. Sezon Reytingleri Nasıl izlendi mi oranlar nedir?

Fox tv ekranlarında yeni sezonu ile 14 Eylül 2019 cumartesi günün yayınlanmaya başlayan Bir Aile Hikayesi Dizisi Yeni 2. Sezon Reytingleri Nasıl, Bir Aile Hikayesi Yeni 2. Sezon izlendi mi oranlar nedir? gibi meraklı sorulara bu sayfada detaylı yanıtlar vermek ve dizinin alacağı reyting sonuçlarını Ab ve Total olarak sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Bir Aile Hikayesi dizisi yeni bölümleri cumartesi akşamları yayınlanıyor. Cumartesi akşamı yeni bölümün ardından ertesi gün yani pazar günü reytingleri güncelleniyor. Pazar günü saat 10.30 itibariyle reytingleri konumuza ekleyerek Bir Aile Hikayesi dizisinin reytinglerini hafta hafta takip ederek yeni bölümlerinin reyting yorumlarını yapabiliriz.

Bir Aile Hikayesi Dizisi Yeni 2. Sezon Reyting Sonuçları

Bir Aile Hikayesi Yeni 2. Sezon Reyting Sonuçları 14 Eylül cumartesi sonuçlarında umduğunu bulamadı. Beklentilerin altında reyting alan Bir Aile Hikayesi 14 Eylül günü Totalde 3.15 reyting alarak 6. sırada yer bulabildi. Yeni dizi Kuzey Yıldızı ve Recep İvedik 5 filmleri de Bir Aile Hikayesinin düşük reyting almasında etkili oldu. Merak edenler Kuzey Yıldızı dizisinin reytinglerine göz atabilir. Aşağıda Bir Aile Hikayesi dizisinin 2. sezon Total reytinglerini paylaştık.

Bir Aile Hikayesi Yeni 2. Sezon Reyting Sonuçları 14 Eylül cumartesiBir Aile Hikayesi 2. sezon Reyting Sonuçları 14 Eylül cumartesi

Bir Aile Hikayesi dizisi 14 eylül cumartesi günü yeni sezonuna başlıyor. Bir Aile Hikayesi dizisi yeni sezonun reytingleri nasıl? Bir Aile Hikayesi dizisi yeni sezonda izlendi  mi? izlenme oranları nasıl bilgilerini sizlerle paylaşacağız. Bir Aile Hikayesi dizisi 2. sezon AB TOTAL Reyting sıralaması bilgilerini sizlerle bu konumuzda güncel olarak paylaşıp sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

Bir Aile Hikayesi AB TOTAL REYTİNGLERİ

Bir Aile Hikayesi dizisi yeni sezon reytinglerini dizi yayınlandığı ertesi gününde buraya ekleyeceğiz. Sizlerde Bir Aile Hikayesi dizisini izliyor musunuz? Sizce reytinglerde kaçıncı oldu tahminlerini yazabilirsiniz. Bir Aile Hikayesi dizisinin reytinglerini etkileyecek bir durumda dizinin başarısı kadar rakiplerinin de başarıdır. Aynı saatte diğer kanallarda yayınlanan dizilerin izlenme oranları Bir Aile Hikayesinin reytingini düşürebilir.

Diğer kanallarda cumartesi akşamı KanalD de film yayınlanırken Trt1 de Kalk Gidelim dizisi, Startv de Kapanmadan Kazan programı ve Show tv dede ilk kez yayına çıkan Kuzey Yıldızı dizisi var. Kuzey Yıldızı ve Kalk Gidelim dizileri Bir Aile Hikayesi dizisinin rakipleri arasında Bakalım bu reyting rekabetinin kazananı kim olacak? Bir Aile Hikayesi dizisinde kadrosuna yeni katılan isimlerle hikaye genişliyor. Önceki sezon Berk’in daha önceki eşinin çok bahsi geçmiyordu. Ancak bu sezon Berk eski eşi ve kendini affettirme çabalarını izleyeceğiz. Bir Aile Hikayesi dizisinde Beste ve Erdem’in bir türlü evlenemeyişi. Erdem’in eski eşinin buna engel olma çabaları yeni sezonda bizi en çok sinirlendiren konular arasında olacak.

Bir Aile Hikayesinde Mahur’un babası Şakir’in tedavisi ve Mahur’un baba özlemi hasreti sevgisi konu edilecek. Mahur ve ailesinin ilişkisi de örnek bir aile formatında bizlere sunulan en güzel örneklerden. Bir Aile Hikayesi dizisi yeni sezonunda diziye katılan Berk’in eski eşi Nil ve Nil’in evlenmek üzere olduğu Doktor Ufuk. Dizinin yeni baş karakterleri olmaya aday. Berk Nil’in gönlünü geri kazanmaya çalışırken Ufuk Nil ile evlilik hayalleri kurmaktadır. İkisinin de aynı hastanede oluşu büyük avantaj tabi onlar için.

Bir Aile Hikayesi Dizisi Geçen sezon izlenme oranları nasıldı?

Bir Aile Hikayesi dizisi bu sezonki izlenme oranlarını tahmin etmek için geçen sezonki reytinglerine bakabiliriz. Bir Aile Hikayesi dizisi geçen sene yayınlanan bölümlerin reytingleri nasıl;

Sıra Tarih RTG (%)
4. Bir Aile Hikayesi 25 Mayıs 2019 Cumartesi Reytingleri 4
5. Bir Aile Hikayesi 18 Mayıs 2019 Cumartesi Reytingleri 4
5. Bir Aile Hikayesi 11 Mayıs 2019 Cumartesi Reytingleri 5
3. Bir Aile Hikayesi 4 Mayıs 2019 Cumartesi Reytingleri 5
4. Bir Aile Hikayesi 27 Nisan 2019 Cumartesi Reytingleri 4
3. Bir Aile Hikayesi 20 Nisan 2019 Cumartesi Reytingleri 5
3. Bir Aile Hikayesi 13 Nisan 2019 Cumartesi Reytingleri 4
6. Bir Aile Hikayesi 30 Mart 2019 Cumartesi Reytingleri 5
3. Bir Aile Hikayesi 23 Mart 2019 Cumartesi Reytingleri 5
4. Bir Aile Hikayesi 16 Mart 2019 Cumartesi Reytingleri 4
8. Bir Aile Hikayesi 9 Mart 2019 Cumartesi Reytingleri 4

Bir Aile Hikayesi dizisi 9 Martta yayın hayatına başladı ve reytingleri her zaman yüksek oldu. Reytinglerde genel olarak 4. 5. sırada yer alan Bir Aile Hikayesi yeni sezonda da başarılı bir reyting sıralaması alacaktır. Bir Aile Hikayesi dizisi yeni sezon reytinglerini de paylaşarak karşılaştırma yapabiliriz.

Bir Aile Hikayesi Yeni 2. Sezonda izlendi mi tutuldu mu?

Bir Aile Hikayesi dizisi yeni sezonu başladı. Yeni sezonda Bir Aile Hikayesi dizisi reytinglerde ilk sıralarda yer alacaktır. Rakipleri çok güçlü olmayan Bir Aile Hikayesi dizisi önceki sezon gibi 3. 4. sıralarda yer alabilir.

Bir Aile Hikayesini reytinglerini Kuzey Yıldızı dizisi düşürdü mü?

Bir Aile Hikayesi dizisi reytingleri yeni sezonda nasıl olacak? Bir Aile Hikayesi dizisi yeni sezon reytinglerinde en büyük rakibi yeni başlayan Kuzey Yıldızı dizisi olacaktır. Kuzey Yıldızı Karadeniz dizisi ve tatlı şiveleri inatçı kişilikleri ile kendini sevdirmeyi planlıyor bu sezon. Kuzey Yıldızı dizisi ve Bir Aile Hikayesi dizisi rekabetinin sonucu nasıl sonuçlanacak göreceğiz. Bir Aile Hikayesi dizisi reytinglerini sizlerle konumuzda yeni bölümün ertesi günü yani pazar günü paylaşacağız.

Etiketler