Bir Aile Hikayesi 2020-2021 Yeni Sezonda Devam Edecek mi Bitecek mi?

02.07.2019
264

Bir Aile Hikayesi 2020-2021 Yeni Sezonda Devam Edecek mi Bitecek mi? Fox TV ekranlarında yayınlanan Bir Aile Hikayesi dizisi sezonun yarısından sonra yayına başlasa da seyircisine kendini sevdirmeyi başardı. Bir Aile Hikayesi dizisi her cumartesi saat 20.00’de FOX izleyicisiyle buluşuyordu. Ancak sezon finalinin ardından bir süre yayına ara verdiler.

Bir Aile Hikayesi dizisi sezon finalini 31 Mayıs akşamı yayınladı. Bir Aile Hikayesi ekibi başarılarını sezon finalinde bir iftar yemeği ile kutladılar. Foxtv yöneticileri ve dizi ekibinin yer aldığı iftar yemeği Ortaköy de bulunan Feriye Sarayı’nda yapıldı. İftar yemeğinin ardından dizi ekibince kesilen pasta ile Bir Aile Hikayesi dizisinin başarısı kutlandı. Hem de sezon finali yapan dizi çekimlerine de ara verilmiş oldu.

Bir Aile Hikayesi dizisinde Songül Öden, Celil Nalçakan, Birkan Sokullu, Olgun Toker ve Elçin Afacan, İrem Sak, Alper Saldıran, Ali Seçkiner Alıcı, Serkan Ercan, Ezgi Eyüboğlu ve Servet Pandur yer alıyor. Yapımcılığını Medyapım’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Murat Şenöy ile Murat Öztürk’ün oturduğu, senaryosunu Deniz Madanoğlu’nun yazdığı Bir Aile Hikayesi dizisi yeni sezonda kaldığı yerden devam edecek.

Bir Aile Hikayesi dizisi sezon finalinde neler oldu?

Reyhan ve Cem eskisi kadar birlikte vakit geçirememektedir. Nedim ve Çiğdem’in boşanma kararı Cem’ide üzmüştür. Cem evliliğini kurtarmak için harekete geçer.  Reyhan’a güzel bir sürpriz yapar ve eski hallerine dönmek ister.Erdem ve Beste’nin ilişkisi de gayet yolunda gitmektedir. Erdem’in annesi Beste’yi istemediği için yeni bir oyun oynar. Şehnaz gelir ve Erdem’in Beste tarafından aldatılmadığı ima eder. O zaman da Beste de şüphelenir ve çiftin arası yeniden bozulur. Şehnaz Erdem ve Beste’yi ayırabilecek mi?

Mahur bir yandan iş stresi ile mücadele ederken diğer yandan da babasının yaşam mücadelesine destek vermek için çabalar. Şakir Behiye’ye açılmak ve onuna evlenmek istemektedir. Ancak bunun için Mahur’un desteği gerekmektedir. Mahur babasının yaşam sevinci artar düşüncesiyle evlenmelerine razı olur. Ancak düğün günü onları kötü bir sürpriz beklemektedir. Mahur damat odasında beklerken Mahur yanına gittiğinde onu ölmüş olarak bulur.

Bir Aile Hikayesi sezon finalinde Nil Berk’i kazanmak ister. Onu oyunun prömiyerine davet eder. Oyun günü geldiğinde Berk’i sahne korkusu sarar bir taraftanda Mahur onu arar. Mahur’un zor durumda olduğunu anlayan Berk Mahur’u önemsemeden sahneye mi çıkacak yoksa ona yardım etmek için oyunu mu bırakacak? Berk için zor bir karar. Mutsuzluklarla dolu bir sezon finali yapan Bir Aile Hikayesi dizisi yeni sezonda kaldığı yerden devam edecek.

Bir Aile Hikayesi dizisi 12 bölüm yayınlandı. Yayınlandığı bölümlerde reytinglerde başarılı bir grafik izledi. Bir Aile Hikayesi dizisi yayınlandığı 12 bölümlerde reytingleri nasıldı? Aşağıda sizlerle reyting durumunu paylaşıyoruz.

Sıra Tarih RTG (%)
4. Bir Aile Hikayesi 25 Mayıs 2019 Cumartesi Reytingleri 4
5. Bir Aile Hikayesi 18 Mayıs 2019 Cumartesi Reytingleri 4
5. Bir Aile Hikayesi 11 Mayıs 2019 Cumartesi Reytingleri 5
3. Bir Aile Hikayesi 4 Mayıs 2019 Cumartesi Reytingleri 5
4. Bir Aile Hikayesi 27 Nisan 2019 Cumartesi Reytingleri 4
3. Bir Aile Hikayesi 20 Nisan 2019 Cumartesi Reytingleri 5
3. Bir Aile Hikayesi 13 Nisan 2019 Cumartesi Reytingleri 4
6. Bir Aile Hikayesi 30 Mart 2019 Cumartesi Reytingleri 5
3. Bir Aile Hikayesi 23 Mart 2019 Cumartesi Reytingleri 5
4. Bir Aile Hikayesi 16 Mart 2019 Cumartesi Reytingleri 4
8. Bir Aile Hikayesi 9 Mart 2019 Cumartesi Reytingleri 4

Bir Aile Hikayesi dizisi görüldüğü üzere reytinglerde 3. 4. 5. sıralarda yer almıştır. Bir Aile Hikayesi dizisi reytingleri sezon ortasında başlayan bir dizi için çok başarılı. Bu yüzden de yeni sezonda yayınlanma hakkı kazandı Bir Aile Hikayesi dizisi.

Bir Aile Hikayesi almış olduğu karar ile 19 Ekim 2019 cumartesi günü 18. bölümle final kararı aldı ve ekrana veda etti. Geçtiğimiz sezon oldukça başarılı giden reytingler bu sezon yerini hüsrana bıraktı ve dizinin aldığı düşük reytingler sonrasında Fox tv ve Medyapım final kararını ortaklaşa aldılar. Sizce Bir Aile Hikayesi dizisinin bitmesi final olması doğru bir karar mı? Tıklayın >> Bir Aile Hikayesi Neden Final Yaptı Bitti

Bir Aile Hikayesi dizisi sezon finalinde bunlar yaşanırken yeni sezonda neler olacak? Yeni sezon da diziye yeni oyuncular dahil olacak mı? Bir Aile Hikayesi dizisinde Mahur’un babası Şakir diziden ölerek ayrıldı malesef! Yeni sezonda Bir Aile Hikayesi dizisi ile ilgili gelişmeler neler? Yeni bilgilerle konumuz güncellenecektir. Bir Aile Hikayesi dizisini siz izliyor musunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.