Bıçak Sırtı Swara Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Helly Shah)

Bıçak Sırtı Swara Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Helly Shah). Bıçak Sırtı dizisi 17 ekim perşembe akşamı yayına başladı. Bıçak Sırtı başrol kadın oyuncusu olan Swara kimdir karakteri bilgileri sizlerle hepsi konumuzun devamında. Bıçak Sırtı dizisi Swara rolü karakteri.. Bıçak Sırtı dizisi 2015 yılında Hindistan’da Swaragini adıyla yayınlandı.

Kanal 7 ekranlarında 17 ekim perşembe akşamı saat 21:30’da başladı. Bıçak Sırtı dizisi yönetmenliğini Ravi Raj yaparken oyuncuları ise Helly Shah, Tejaswi Prakash Wayangankar, Varun Kapoor, Namish Taneja, Nupur Alankar, Manoj Chandila; Pratap Hada; Tasheen Shah, Parineeta Borthakur, Sachin Tyagi, Shalini Kapoor Sagar, Nagesh Salwan, Sonica Handa, Amar Sharma. Orijinal adı Swaragini olan Bıçak Sırtı dizisi romantik ve drama tarzında yayınlanacak.

Helly Shah Kimdir?

Helly Shah 1996 tarihinde Hindistan’ın Ahemdabad – Gujarat kentinde doğdu. İlk kez 2010 yılında yayınlanan Gulaal Hint dizisinde rol almıştır. Hem de bu dizi de henüz 13 yaşındayken rol aldı. 2012 yılında yayınlanan Alaxmi — Humari Super Bahu Alakshmi dizisinde rol aldı. Bu dizisi sayesinde tanınmıştır. Ancak onu asıl meşhur eden Swaragini dizisi oldu. Swaragini yani Bıçak Sırtı dizisinde Swara Sanskaar Maheshwari rolünde rol alan oyuncu izleyiciden tam puan aldı. Helly Shah 2016 yılında 20 yaşındayken Colors Golden Petal ödüllerinde en iyi bayan oyuncu ödülünün sahibi oldu. 2017 yılında yayınlanmaya başlayan Devanshi Hint dizisinde başrol oyuncu olarak Devanshi karakterini canlandırdı. Helly Shah instagram hesabı; https://www.instagram.com/hellyshahofficial/

Swara Rolü Karakteri;

Swara Sanskaar Maheshwari, Bengalli bir aileden gelen modern, açık fikirli, neşeli ve duygusal bir kızdır. Swara’nın annesi ve Ragini’nin babası geçmişte gizli bir ilişki yaşar. Swara ve Ragini’nin aileleri birbirlerine komşu olmalarına rağmen iki aile arasında sürekli kavga yaşanmaktadır. İki aile iyi geçinememesine rağmen Swara ve Ragini sorunları birlikte çözmeye çalışır. Ailelerinin yanı sıra iki arkadaşın bir ortak noktası daha vardır. Swara ve Ragini, yakışıklı Lakshya’dan hoşlanır. Lakshya ise iki kız arasında kafa karışıklığı yaşar. Bıçak Sırtı dizisinde Swara karakterini canlandıran oyuncunun bilgilerine yukarı da yer verdik.

Bıçak Sırtı Dizisi Konusu;

Bıçak Sırtı dizisinde aslında kardeş olan ama bunun kimse tarafından bilinmediği bir kız kardeşin ve ailelerinin hikayesi anlatılacak. Bıçak Sırtı dizisinde Swara ve Ragini’nin sıcak dostluğu belki de kardeş oldukça içindi. Ama bunu kimse bilmiyordu. Bıçak Sırtı dizisinde birbirleri ile sürekli tartışma halinde olan iki aile var. Kalküta’da yaşayan iki aile Marwarlı, diğeri ise Bengalli aileleri. Bu iki arkadaş Swara ve Ragini zıt karakterde olsalar bile ailelerinin kavgalarına rağmen sıcak bir dostluk içindedirler.

Swara Sanskaar Maheshwari, Bengalli bir aileden gelen modern, açık fikirli, neşeli ve duygusal bir kızdır. Ragini ise Marwarlı ailenin utangaç, içine kapanık ve geleneklerine oldukça bağlı kızıdır. Swara’nın annesi ve Ragini’nin babası geçmişte gizli bir ilişki yaşar. Swara ve Ragini’nin aileleri birbirlerine komşu olmalarına rağmen iki aile arasında sürekli kavga yaşanmaktadır. İki aile iyi geçinememesine rağmen Swara ve Ragini sorunları birlikte çözmeye çalışır. Ailelerinin yanı sıra iki arkadaşın bir ortak noktası daha vardır. Swara ve Ragini, yakışıklı Lakshya’dan hoşlanır. Lakshya ise iki kız arasında kafa karışıklığı yaşar.

Bıçak Sırtı dizisini siz nasıl buldunuz? Yorumlarınızı aşağı yazınız. Güzel oyuncu Swara karakterini canlandıracak olan Helly Shah bilgilerine yukarı da yer verdik. Siz diziyi izliyor musunuz? Oyuncuyu nasıl buldunuz? 

Yorum yaz

1 Yorum