Bıçak Sırtı Ragini Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Tejasswi Prakash)

Bıçak Sırtı Ragini Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Tejasswi Prakash).. 17 ekim perşembe akşamı yayına başlayacak olan Bıçak Sırtı dizisi başrol oyuncularından olan Ragini kimdir? Ragini bilgileri resimleri rol aldığı dizilerin hepsi konumuzda sizlerle.

2015 yılında Hindistan’da Swaragini adıyla yayınlanan Bıçak Sırtı dizisi Kanal 7 ekranlarında da 17 ekim perşembe akşamı saat 21:30’da başlıyor. Bıçak Sırtı dizisi yönetmenliğini Ravi Raj yaparken oyuncuları ise Helly Shah, Tejaswi Prakash Wayangankar, Varun Kapoor, Namish Taneja, Nupur Alankar, Manoj Chandila; Pratap Hada; Tasheen Shah, Parineeta Borthakur, Sachin Tyagi, Shalini Kapoor Sagar, Nagesh Salwan, Sonica Handa, Amar Sharma. Orijinal adı Swaragini olan Bıçak Sırtı dizisi romantik ve drama tarzında yayınlanıyor.

Bıçak Sırtı Ragini Kimdir? (Tejaswi Prakash)

Bıçak Sırtı dizisi başrol oyuncusu olan Tejaswi dizi de Ragini karakterini canlandırıyor. 1992 tarihinde Suudi Arabistan’ın Jeddah şehrinde doğdu. Tejaswi Prakash elektronik eğitimi mezunudur ancak oyunculuğa olan ilgisi yüzünden bu konuda da kendini geliştirdi. 2012 yılından beri dizilerde rol aldı. 2015- 2016 yılları arasında yayınlanan Swaragini yani Bıçak Sırtı Hint dizisindeki Ragini rolü en başarılı dizisi oldu. Oyuncunun instagram hesabı; https://www.instagram.com/tejasswiprakash/?hl=tr

Swaragini dizisinde başrol oynayan Tejaswi Prakas Teja ya da Teju adıyla bilinmektedir. İkizler burcu ve Hindu dinine mensuptur. Tejaswi Prakash müzik aleti çalmaktadır, alışverişe çıkmak, yeni yerler görmek, yeni insanlarla tanışmak ve bol bol yüzmek en sevdiği şeylerdir. Tejaswi Prakash rol aldığı diziler; 2012-2013 yılları arasında yayınlanan 2612/2613 dizisinde rol aldı. 2013-2014 yılları arasında yayınlanan Sanskaar – Dharohar Apnon Ki dizisinde, 2015-2016 yılları arasında Swaragini dizisinde, 2017 yılında Pehredaar Piya Ki dizisinde, 2017 yılında ishta Likhenge Hum Naya dizisinde, 2018 yılında Karn Sangini dizisinde rol aldı.

Ragini Karakteri;

Ragini, Marwarlı ailenin utangaç, içine kapanık ve geleneklerine oldukça bağlı kızıdır. Swara’nın annesi ve Ragini’nin babası geçmişte gizli bir ilişki yaşar. Swara ve Ragini’nin aileleri birbirlerine komşu olmalarına rağmen iki aile arasında sürekli kavga yaşanmaktadır. İki aile iyi geçinememesine rağmen Swara ve Ragini sorunları birlikte çözmeye çalışır.Ailelerinin yanı sıra iki arkadaşın bir ortak noktası daha vardır. Swara ve Ragini, yakışıklı Lakshya’dan hoşlanır. Lakshya ise iki kız arasında kafa karışıklığı yaşar.

Bıçak Sırtı Dizisi Konusu;

Birbirlerine zıt karakterde ve birbirlerinden habersiz iki kardeş. İki genç kızın ailelerinin kavgalarına rağmen yürüttükleri sıcacık dostluğunun öyküsü anlatılacak Bıçak Sırtı dizisinde. Kalküta’da yaşayan iki ailenin etrafında geçen Bıçak Sırtı dizisindeki aileler Marwarlı ve Bengalli aileleridir. Swara Sanskaar Maheshwari, Bengalli bir aileden gelen modern, açık fikirli, neşeli ve duygusal bir kızdır. Ragini ise Marwarlı ailenin utangaç, içine kapanık ve geleneklerine oldukça bağlı kızıdır. Swara’nın annesi ve Ragini’nin babası geçmişte gizli bir ilişki yaşar. Swara ve Ragini’nin aileleri birbirlerine komşu olmalarına rağmen iki aile arasında sürekli kavga yaşanmaktadır. İki aile iyi geçinememesine rağmen Swara ve Ragini sorunları birlikte çözmeye çalışır.

Ailelerinin yanı sıra iki arkadaş çok sıcak bir dostluk yaparken onların arasına da bir aşk girer. Swara ve Ragini, yakışıklı Lakshya’dan hoşlanır. Lakshya ise iki kız arasında kafa karışıklığı yaşar. Bundan sonra da iki kız kardeşin arası açılır. Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı Bıçak Sırtı dizisi 17 Ekim Perşembe Kanal 7 ekranlarında yayına başladı. Siz yeni Hint dizisini nasıl buldunuz? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

Yorum yaz

33 Yorum

 1. gerçek hayatada çok yakışırsınız swara lakya

 2. ragini ve laksiya sizi cok cok seviyoru binu bilmenizi isterdim ve svarayada sanskarada burdan selamlarm yoluyorum

 3. Avatar Gulzada ben Turkmenistanyym

  Swarani cok sewyorum keske odo musurman olsadi ben swarani cok sewdigimi bilsedi ol cok guzel we cok tatli hemde cok gucli bir kiza menziyor

 4. Swarani cok sewyorum keske odo musurman olsadi ben swarani cok sewdigimi bilsedi ol cok guzel we cok tatli hemde cok gucli bir kiza menziyor benim adim Gulzada

 5. Avatar çok guzel işalah sıvara muslumandir onu çok seviyorum

  çok guzel işalah sıvara muslumandır onu çok seviyorum keşke oda bilse

 6. Avatar Günel 🔅Bıçak Sırtı🔅

  🔅Bıçak Sırtı🔅Raqini Obrazı İyi Deyil Obraz İnsanlara Kötü Örnek Hayatda Nifretle Kötülükle🏠Yapmağ Olmaz Raqini Ablasına Dost Sirdaş Olmağdan Düşmen Olur Evlendiyi Erkek Ona Yad İlk Günden Onu Sevmeye Biri Raqinin Gözleri Kor Olmuş Ablasına Ne Kader Tuzak Kuraçak Tuzak Kurmak İnsanı Hebse Salar Raqini Hebse Düşmesin Sanmıram Sıvara Gibi Ablası Onu Koruyur Sıvara Onu Af Edeçek Umarım Kardaşlar Evlendiyi İnsanlarla Mutlu Olar

Etiketler