Beyrutlu Gelin Dizisi Oyuncuları Kimler? (Detaylı Bilgiler)

17.03.2020
1.408

O3 Medya tarafından hazırlıklarına başlanan Beyrutlu Gelin Dizisi çok yakında ekrandaki yerini alacak. 2020 yılında yeni sezonda ekrana hazırlanan Beyrutlu Gelin Dizisinin çekimleri başladı. Son günlerde Korona virüs nedeniyle çekimleri duran Beyrutlu Gelin dizisinin cast aşamalarında sona gelindi. Bu konuda Beyrutlu Gelin oyuncu kadrosunu sizlere tanıtmak istiyoruz.

Beyrutlu Gelin Dizisi hakkında bilgilerBeyrutlu Gelin Dizisi Oyuncuları

Beyrutlu Gelin dizisinin oyuncu kadrosu hakkında detaylı bilgileri sizlere vermek ve tüm kadro ve yapımcı yönetmen senarist bilgilerini paylaşmak istiyoruz. Star TV’nin geçtiğimiz sezon final yapan sevilen dizisi İstanbullu Gelin’den uyarlanan ve özellikle Arap dünyasına hitap eden Beyrutlu Gelin dizisi ekranlara gelmek için gün sayıyor. Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda ise Emre Kabakuşak’ın yer aldığı Beyrutlu Gelin çekimleri hem İstanbul’da hemde Lübnan’da devam ediyor. Beyrutlu Gelin oyuncu bilgileri gelecek..

Beyrutlu Gelin Oyuncuları:

Beyrut Lübnan’ın başkenti. Bir Arap ülkesi olmasına karşın Avrupa kültürü ile doğu kültürünün tüm varyasyonları var bu başkentte. Beyrutlu Gelin dizisinin oyuncu kadrosu da hep Arap güzellerden seçilmiş, bu nedenle tanıdık bir oyuncu yok içlerinde. Ancak yine de kadrosunda yer alan isimleri buraya yazacağız. Beyrutlu Gelin dizisi oyuncu kadrosu Lübnanlı güzellerden ve mankenlerden oluşuyor.

Beyrutlu Gelin Dizisi Oyuncu kadrosuBeyrutlu Gelin Dizisi Haberleri Bilgileri

Beyrutlu Gelin Dizisinin çekimlerine Koronavirüs nedeniyle cumartesi günü 8 gün ara verildi. Koronavirüs ile ilgili gelişmelere göre bu sürenin uzatılıp uzatılmayacağına karar verilecek.Beyrutlu Gelin Dizisi Oyuncuları

Beyrutlu Gelin Dizisinin oyuncu kadrosundaki oyuncular çekimlere koronavirüs nedeniyle bir süre ara verdikten sonra devam edecekler. Beyrutlu Gelin Dizisi kadrosunda yer alan oyunculara dair bilgiler vermeye devam edeceğiz. Yeni haberleri ve gelişmeleri sizlere duyuracağız burada..

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Mert dedi ki:

    Canım istanbullu gelin artık beyrutlu gelin diğer oyuncuların ismi yok

    1. Yönetici dedi ki:

      Mert Beyrutlu Gelin dizi oyuncuları Lübnanlı olduğu için yazmadık. Sen biliyorsan ekleyebilirsin.