Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy Sevgili mi? Aşkları Gerçek mi?

30.07.2020
1.335

Son aylarda dizi setlerinde ki aşklar magazin dünyasına damga vuruyor. Son olarak savaşçı dizisinin başrolünde oynayan Berk Oktay ile şampiyon dizisinde oynayan Yıldız Çağrı Atiksoy birlikte el ele görüntülendi. Bizde bu konumuzda Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy Sevgili mi? Aşkları Gerçek mi? Yoksa reklam mı gibi merak edilen sorulara yanıt vermeye çalışacağız.

Berk Oktay ve Yildiz Cagri Atiksoy ask mi yasiyorBerk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy Sevgili mi?

Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy Hürriyetin haberine göre Merve Özbey’in doğum gününde yakınlaşmaları kısa sürede aşka dönüştü. Daha önce aynı dizide rol alan Berk Oktay ile Yıldız Çağrı Atiksoy’un yıllar sonra ortak arkadaşları olan Merve Özbey’in doğum günü kutlamasında bir araya gelmesi ve yakınlaşmaları sonrasında aralarında yeni bir aşkın başladığı duyuruldu. Savaşçı dizisi ile yıllardır zirveden inmeyen Berk Oktay geçtiğimiz yıl eşinden ayrılmış, Yıldız Çağrı Atiksoy ise kendisini şampiyon dizisinin setinde bulmuştu. Sevilen iki oyuncunun bir araya gelmesi ve el ele poz vermesi sevenlerinin çok hoşuna gitti.

Merve Özbey’in yeni yaş kutlamasında evde düzenledikleri partiye katılan Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy oldukça mutlu bir şekilde partiden ayrıldı. Daha sonra el ele görüntülenen Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy sevgili olduklarını, daha doğrusu birbirini tanıma aşamasında olduklarına ifade ettiler. Önümüzdeki günlerde dizisi final yapacak olan Yıldız Çağrı Atiksoy yeni sezonda yeni bir dizide rol alır mı bilinmez ama Berk Oktay ile yakınlaştıkları kesin.Berk Oktay ve Yildiz Cagri Atiksoy Sevgili mi

Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy Aşkı Gerçek mi reklam mı?

Son dönemde gerçek aşklar kadar reklam aşkları da ön plana çıkmaya başladı. Gerçi bu ikilinin reklama ihtiyacı yok ama yine de Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy gerçekten birbirini tanıyacak ve ileriye yönelik bir aşk mı yaşayacak yoksa gündelik bir ilişki mi herkesin merak ettiği sorulardan birisi. Elbette bu sorunun cevabını zaman gösterecek. Birbirine çok yakışan Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy umarız geleceğe yönelik bir birliktelik yaşar.Berk Oktay ve Yildiz Cagri Atiksoy ayrildi mi

Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy Ayrıldı mı?

Magazin dünyasında ünlülerin sevgili olması kadar ayrılmaları da çok kolay oluyor. İki gün birlikte geçiren ünlüler sonra birden bire ayrılabiliyor. Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy şimdilik birbirini tanıma aşamasındalar. Ancak ilerleyen günlerde bir ayrılık söz konusu olacak olursa yada nişan nikah gibi durumlar gelişirse burada sizlere duyuracağız.

Berk Oktay ve Yildiz Cagri Atiksoy Savasci dizisinden arkadasSizce Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy Sevgili mi? Aşkları Gerçek mi? Bu konuda yorum ve görüşlerinizi merak ediyoruz lütfen aşağıdaki yorum kısmına yazınız.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.