Berk Oktay Savaşçı’dan Neden Ayrıldı, Yasak Elma Dizisi Çağatay Kimdir?

Savaşçı dizisinde rol alan Berk Oktay sosyal medya hesabından diziden ayrıldığını duyurdu. Berk Oktay Savaşçı dizisinden neden ayrıldı, gerçek sebebi nedir? Berk Oktay’ın Savaşçı’dan ayrılması ile yeni dizisi Yasak Elma’ya dahil olması aniden oldu. Yasak elma dizisinde canlandıracağı Çağatay karakteri kimdir bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Berk Oktay Yasak Elma dizisi kadrosuna katıldı. Yasak elma dizisi kadrosuna Çağatay olarak katılan Berk Oktay kimdir, Daha önce hangi dizi filmlerde rol aldı sizlerle paylaşalım. Yasak elma dizisi Çağatay rolü karakteri bilgileri konumuzun devamında.

yasak elma cagatay kimdir berk oktay

Berk Oktay Savaşçı Dizisinden Neden Ayrıldı? Gerçek Sebebi Nedir?

Limon Film imzalı olarak yayınlanan Savaşçı dizisi 2017 yılından beri yayın hayatını sürdürüyordu ancak sosyal medyada sürekli Limon film ile ilgili iddialar yer alıyordu. Oyuncuların ve set çalışanlarının ücretlerini ödemediklerine dair Limon Film yine anlaşmazlık yaşadığı iddia edilen Berk Oktay’ın da Savaşçı dizisinden ayrıldığı kesinleşti. Berk Oktay sosyal medya hesabından Savaşçı dizisi ile ilgili ayrılma sebebini açıklarken hakkımda spekülatif bir açıklama olmadığı müddetçe iş ahlakım gereği kol kırılır yen içinde kalır prensibiyle ayrılma sebebini açıklamayacağını söyledi. Berk Oktay bu davranışı ile işine verdiği değeri göstermiş olduğu kendisini bu saygılı açıklamasından dolayı tebrik ediyoruz.

berk oktay savascidan ayrildi aciklamasi

Berk Oktay Savaşçı dizisinden ayrılması hakkında kesin sebepler sunmasa da Limon film ve Savaşçı dizisinin muallakta kalışı ,yeni bölümlerinin yayınlanıp yayınlanmayacağı sorusunun bir türlü cevap bulamaması, Savaşçı dizisinin akıbetinin tam olarak belli olmaması ve oyuncu ücretlerinde anlaşılamaması sebep olarak gösterilebilir. Sizce Berk Oktay’ın Savaşçı dizisinden ayrılması doğru bir karar mı yoksa Savaşçı dizisinde devam etmeli miydi? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

Berk Oktay Yasak Elma Dizisine Katıldı

Oyuncu Berk Oktay bu zamana kadar rol aldığı dizilerde her zaman başarılı oldu. Berk Oktay Savaşçı dizisinden ayrılmasının ardından yasak elma dizisi kadrosuna katıldı. Umarız Yasak Elma dizisinde huzurlu bir set ortamında çalışır ve Savaşçı dizisini bıraktığına pişman olmaz. Berk Oktay Yasak Elma dizisinde Çağatay karakterini canlandıracak. Başrol erkek oyuncularının ayrılmasının ardından yeni erkek başrol oyuncusu olarak katıldı.

savasci dizisi berk oktay ayrildi yasak elmaya gecti

Yasak Elma Dizisi Çağatay Kimdir, Rolü Karakteri

Berk Oktay Yasak Elma dizisinde Çağatay karakterini canlandıracak. Yasak Elma dizisi 2018 yılından beri yayınlanıyor. Yasak Elma dizisi son zamanlarda diziden ayrılan oyuncuları ile gündemde iken kadrosuna yeni katılan isimlerle de konuşulmaya devam ediyor yasak elma dizisine son olarak Erdal Özyağcılar katılmıştı yasak elma dizisi yeni bölümünde diziye Çağatay karakteri ile Berk Oktay dahil oluyor.

Yasak elma dizisi Çağatay rolü karakteri kimdir Çağatay nasıl biri

Yasak elma dizisi yeni bölümde dahil olacak olan Çağatay nasıl biridir? Yasak elma dizisi son bölümlerinde Halit ve Kerim karakterleri diziden ayrılmıştı. Başrol erkek oyuncularının diziden böyle ayrılması seyirci de soru işareti bıraktı. Yeni başrol oyuncuları kim olacak diye düşünürken Berk Oktay’ın diziye katılımı ile akıllardaki soru işareti cevaplandı. Çağatay kimdir, nasıl bir karakter bunu ilerleyen bölümlerde göreceğiz.

Savasci dizisi berk oktay ayrildi

Berk Oktay Kimdir?

1982 doğumlu olan Berk Oktay 100’den fazla defilede mankenlik yaptı. Birçok markanın yüzü olan Berk Oktay Türker İnanoğlu’ndan oyunculuk dersleri aldı. İlk olarak Tatlı Bela Fadime dizisinde rol alan Berk Oktay sonrasında Akasya Durağı, Arka Sokaklar, Alev Alev, Benim hala umudum var, Aşktan kaçılmaz, İlişki durumu karışık, İlişki durumu evli dizilerinde oynadı. Son olarak Savaşçı dizisinde Yüzbaşı Kağan Bozok karakterini canlandıran oyuncu geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından Savaşçı dizisinden ayrıldığını açıkladı. Berk Oktay’ın Savaşçı dizisinden ayrılması Yasak elma dizisinde Çağatay karakterine hayat vermesi sizce doğru bir karar mı yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz.

Yorum yaz

4 Yorum

  1. Berk Oktay, lütfen dizilere para konusunu kesinleştirerek başlayın veya hiç başlamayın, seyirci sizin oyuncağınız değil, size birşey söyliyeyim mi şu anda savaşçı’yı izliyorum kadro o kadar güzel ki yokluğunuz hiç belli değil, Yörük yokluğunuzu çok güzel kapatmış

  2. Avatar Kamil Muhsin

    Keşke bırakmasaydın savaşçı dizisini seni çok seviyoruz ama yasak elma dizisini izlemiyorum

Etiketler