Bergüzar Korel Kaç Aylık Hamile Bebeğin Cinsiyeti Adı Ne?

31.12.2019
584

Bergüzar Korel Kaç Aylık Hamile Bebeğin Cinsiyeti Adı Ne? Bergüzar Korel O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programına katıldı. Büyüyen karnıyla dikkatleri üzerine çeken Bergüzar Korel herkesin beğenisini kazandı. Bergüzar Korel’in bebeği kaç aylık cinsiyeti belli oldu mu? Bilgileri merak konusu oldu. Bergüzar Korel şarkısını seslendirdi. Ardından Seda Sayan Bergüzar Korel’e sorular sordu ve bebekle ilgili detayları almaya çalıştı.

Bergüzar Korel hamileliğinin 6 buçuk ayında şuan.  2020 Mart ayında bebeğini kucağına alacak olan Bergüzar Korel’in bebeğinin cinsiyeti de erkek bebek olduğu kesinleşti. 2010 yılında ilk çocukları olan Ali dünyaya gelmişti. Şimdi Ali 9 yaşında. Bergüzar Koral kız bebek istese de 2. erkek bebeğini kucağına almak için gün sayıyor. Bergüzar Korel hamileliğinin en güzel döneminde O Ses Türkiye 2020 Yılbaşı Özel programında şarkı seslendirerek herkesi kendisine hayran bıraktı.

Bergüzar Korel ve Halit Ergenç 2009 yılında evlendiler. İkili Binbir Gece ve Vatanım Senin dizilerinde birlikte rol aldı. Bergüzar Korel’in O Ses Türkiye 2020 Yılbaşı Özel performansını ve Seda Sayan ile olan hamile diyaloglarını sizlerle paylaşalım. Seda Sayan kaç aylık hamile, cinsiyeti ne gibi sorular sorarak detayları alıyor.

Bergüzar Korel Kimdir?

1982 yılında İstanbul’da doğdu. Tanju Korel’in kızıdır. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünü tamamladı. Üniversiteden önce profesyonel kulüplerde voleybol oynadı. Bergüzar Korel birçok oyun ve kısa filmde yer aldı. Devlet Tiyatrosu Kuva-yi Milliye oyununda yardımcı oyuncu olarak yer aldı. Nicole Kidman ve Tom Hanks’in oyuncu koçluğunu yapan Susan Baston ile çalıştı. İlk kez 1998 yapımı olan Kırık Hayatlar dizisinde rol aldı. Ardından 2005 yapımı Kurtlar Vadisi:Irak filminde Leyla karakterini canlandırdı. Bergüzar Korel’in oynadığı diziler; Kırık Hayatlar, Zeytin Dalı, Kurtlar Vadisi Pusu, Binbir Gece, Adak, Muhteşem Yüzyıl ve Vatanım Sensin dizilerinde rol aldı.

Bergüzar Korel 2020 Mart ayında 2. çocuğuna sahip olacak. Bu konu hakkın da merak ettiklerinizi yorum olarak aşağı yazınız. Bergüzar Korel Kaç Aylık Hamile Bebeğin Cinsiyeti Adı Ne? konularında sizlere detaylı bilgiler yazmaya çalıştık, merak ettiklerinizi bizlere sorabilirsiniz.. Bergüzar Korel’i beğeniyor musunuz? Yeni bebeğinin adının ne olacağını düşünüyorsunuz?

YORUMLAR

  1. Günel 🇹🇷💌🇦🇿 dedi ki:

    🔆Bebekler🔆Aneler Üçün Melekdiler Onların Varlığı Aneler Üçün Bir Işığ Bu Işığ Bütün Ailelere Nesip Olsun Bergüzer Hanım İyi Oyunçu Güzel Aneye Çoçukları İle Mutluluk Arzu Ediriz