Benimle Söyle Fox TV de Ne Zaman Başlayacak?

Benimle Söyle Fox TV de Ne Zaman Başlayacak? Benimle Söyle şarkı yarışması ile ilgili yeni gelişmeler var. Yarışma programı Kanal D ekranlarında yayınlanmıştı. 13 bölüm olarak hazırlanan ilk sezonunun bitmesinin ardından tekrar yayınlanacak mı? Ne zaman başlayacak soruları geliyordu. Sizler için yeni bilgileri konumuza ekleyelim. Benimle Söyle yarışma programı Kanal D ekranlarında yayınlanırken çok beğenilmişti. Yarışmacılar kıyasıya mücadele ederken  jürilerde beğendikleri şarkıları onaylayarak onlarla birlikte seslendirmeye başlıyordu. Formatı gereği diğer yarışmalardan farklı olduğu içinde ilgi gördü beğenildi.

Benimle Söyle yarışma programı yeni sezonda Fox TV de yayınlanacak. Başlama tarihi net olarak belli olmasa da jüri kadrosunda Ayta Sözeri, Gülçin Ergül, Ferman Akgül, Metin Arolat, Nuri Harun Ateş, Çağatay Akman, Melihat Gülses, Orçun Sünear, Gür Akad, Ahmet Güvenç yer alıyor. Ayrıca bu sezon bir farklılık olacak ve 100 kişilik bir ekibin yer aldığı ve jüri kaptanlığı koltuğuna ise her bölüm başka bir ünlü isim oturacak. 

benimle söyle yeni sezon ne zaman başlayacak

Benimle Söyle Ne Zaman Başlayacak?

İlk sezonu 13 bölüm süren Benimle Söyle yarışmasının ikinci sezonu ne zaman başlayacak? Ikinci sezonunda neler olacak? Jüri ve sunucularda değişim olacak mı? Yeni sezonu merakla bekleyen Benimle Söyle yarışması izleyenleri  ve yarışmaya katılmak isteyen yarışmacılar konumuzu takip etsin.

Yapımcılığını Medyapım’ın üstlendiği Benimle Söyle yarışması sunuculuğunu Enis Arıkan üstlenirken 13 bölümlük ilk sezonu geçtiğimiz aylarda sona erdi. Benimle Söyle yarışması yapımcıları programın yeni sezonlarının Kanal D ekranlarinda yayınlanacağını duyurmuştu. Ancak jüri üyeleri arasında bulunan Nikki Wild’ın Twitter paylaşımı ile yarışmanın FOX’a transfer olduğunu ortaya çıkmış oldu. Yeni sezonu Fox Tv de yayınlanacak olan Benimle Söyle yarışması detayları netleşiyor.benimle söyle yarışması

Benimle Söyle yarışması çekimleri gelecek ay başlıyor. Benimle Söyle yarışması başlayacağı tarihte çekimlere göre netleşecektir. Muhtemelen yeni yıldan itibaren yayınlanacak olan Benimle Söyle yarışması yeni bölümleri Fox TV de yayınlanacak. Benimle Söyle yarışması çekimleri aralık ayında başlayacak ve yeni yılın Fox tv ekranında izleyeceğiz.

Benimle Söyle Yarışması Sunucu ve Jürileri Değişti Mi?

28 Temmuzda sezon finali yaparak ara veren Benimle Söyle yarışması yeni sezonu da merakla bekleniyor. Benim Söyle yarışması 1. sezon birincisi kazananı Uğur Öz oldu. Benimle Söyle ilk sezonu sunuculuğunu Enis Arıkan yapıyordu. Benimle Söyle yarışmasında 100 kişilik dev jüri var. Bu dev jürinin kaptanlığını da Birce Akalay yapıyor. Benimle Söyle yarışmasında Birce Akalay ve Enis Arıkan değişecek mi? Yeni isimler yarışmaya jürilik sunuculuk ve kaptanlık yapacak mı? Yarışmadaki değişiklikleri sizlerle bu konumuzda paylaşmaya devam edeceğiz.benimle söyle jürileri

Benimle Söyle yarışması 2. sezon çekimleri gelecek ay başlıyor. Benimle Söyle yarışması Ocak ayından itibaren de Fox TV ekranlarında yayınlanacak. Yeni sezonda sizlerle Benimle Söyle yarışmasına katılmak ister misiniz? Benimle Söyle de jüri üyesi olarak mı yoksa yarışmacı olarak mı bulunmak istersiniz? Henüz yarışmanın resmi sayfası açılmadı. Fox tv de yayınlanacak olan Benimle Söyle yarışması için kanalda resmi sayfası açılınca sizlerle başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurular ve mülakatlar nerede yapılıyor? Hangi illerde yapılacak tüm bilgileri konumuza ekleyeceğiz.Benimle Söyle yarışması birincisi uğur öz oldu

Benimle Söyle yarışmasına katılmak ister misiniz? Benimle Söyle yarışmasını yeni sezonda izlemek ister misiniz? Benimle Söyle yarışması yeni sunucusu jürileri kimler olacak? Değişecek mi? Bilgilerini sizlerle paylaşacağız.

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler