Benim Tatlı Yalanım Var mı Yok mu Neden Yayınlanmıyor Bitti Final mi oldu?

Yorum Yap 2.050 kez izlendi

Sevilerek izlenen star tv dizisi Benim Tatlı Yalanım 15 Ağustos perşembe günü olacak mı olmayacak mı merak ediliyor. Bizlere gelen sorularda 15 Ağustos Benim Tatlı Yalanım Var mı Yok mu, 15 Ağustos Benim Tatlı Yalanım yeni bölüm Neden Yayınlanmıyor, Benim Tatlı Yalanım dizisi Bitti mi Final mi oldu? gibi merak edilen sorulara bu sayfada yanıt vermek istiyoruz.

Benim Tatlı Yalanım dizisi bitti mi final mi oldu15 Ağustos Benim Tatlı Yalanım Dizisi Var mı Yok mu?

Kurban bayramı haftası olduğu için 15 Ağustos 2019 perşembe günü Benim Tatlı Yalanım dizisi ekrana gelmeyecek. Yeni bölümü bekleyenler boş yere beklemesinler. 15 Ağustos Benim Tatlı Yalanım dizisi neden yok niçin yayınlanmadı diye merak edenler için yeniden yazalım. 15 Ağustos perşembe günü Kurban bayramı haftası olması nedeniyle Benim Tatlı Yalanım dizisi yeni bölüm yayınlamayacak. 15 Ağustos günü yayınlanmayan Benim Tatlı Yalanım dizisinin yeni bölümü ne zaman diye merak edenlere hemen yazalım.

Benim Tatlı Yalanım dizisi Yeni Bölüm Ne Zaman yayınlanacak?

Sevilerek izlenen ve baş rollerinde Furkan Palalı, Aslı Bekiroğlu ve Lavinya Ünlüer gibi oyuncuların yer aldığı Star TV de perşembe akşamları yayınlanan Benim Tatlı Yalanım dizisi kurban bayramı nedeni ile 15 Ağustos perşembe günü yeni bölüm yayınlamadı. Benim Tatlı Yalanım dizisinin yeni bölümü bir sonraki hafta ekrana gelecek. Kurban bayramı haftasında reyting kaybı olmasın diye bir çok dizi ekrana gelmedi. Benim Tatlı Yalanım dizisinin yeni bölümü 22 Ağustos perşembe günü yayınlanacak.

Benim Tatlı Yalanım yeni bölüm ne zaman yayınlanacakBenim Tatlı Yalanım Dizisi Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor?

Sevilen dizinin bir haftalık ara vermesine üzülen fanları gerçekten de bir hafta daha bekleyecek olmanın hüznünü yaşasalar da sevilen dizinin enerjik kadro ile oldukça eğlenceli bölümler izlemeye devam ediyorlar. Benim Tatlı Yalanım dizisi 15 Ağustos 2019 perşembe günü Var mı Yok mu Neden Yayınlanmıyor sorusuna Kurban bayramı nedeni ile dizilerin bu hafta ekrana gelmediğini ve verilen bir haftalık aranın sonrasında dizinin yeni bölümünün 22 Ağustos perşembe günü kaldığı yerden devam edeceğini bir kez daha vurgulamış olalım.

Benim Tatlı Yalanım dizisi Bitti mi Final mi oldu Neden Yayınlanmadı? 15 Ağustos15 Ağustos Benim Tatlı Yalanım neden yok niçin yayınlanmadı

Hayır dizimiz elbette bitmedi final de yapmadı. Benim Tatlı Yalanım dizisi yaz dizisi olarak başlasa da oldukça sevildi ve beğenildi. Almış olduğu yüksek reyting oranları ile hem yapım şirketinin hem de Star tv’nin yıldızı oldu bu yaz. Hatta dizinin yaz aylarından sonra da devam etme ihtimali bulunuyor. Zaten bir çok dizisi final yapan star tv oldukça iyi reytingli bu dizisinin yeni sezon başlayınca da devam ettirmek isteyecektir.

Benim Tatlı Yalanım Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Bitecek Final Olacak?

Benim Tatlı Yalanım dizisinin kaç bölüm olacağını ne zaman final yapacağını kestirmek oldukça güç. Geçtiğimiz yıllara göre Star TV daha yüksek reytingli olan bu yaz dizisinin sezon başlayınca da devam ettirecektir. Benim Tatlı Yalanım dizisinin kaç bölüm olacağını kesin bilemesek de tahmin yürütebiliriz. 9 bölümü geride kalan Benim Tatlı Yalanım dizisi yeni sezon başlayıncaya kadar yaklaşık 12-13 bölüme ulaşacaktır. Yeni sezonda devam etme kararı kesinleşirse Benim Tatlı Yalanım dizisinin en az 30 bölüme kadar devam edeceğini söyleyebiliriz. Ocak 2020 de yarıyıla girince diziler reytingleri çok düştüyse genelde final yaparak ekrana veda ediyor, Benim Tatlı Yalanım dizisinin reytinglerine bakılarak sezon sonuna kadar devam edip etmeyeceğine karar verilebilir.

Benim Tatlı Yalanım 15 Ağustos var mı yok muBenim Tatlı Yalanım dizisi 15 Ağustos 2019 perşembe günü yayınlanmayacak. Kurban bayramı haftası bitse de tatilcilerin evlerine dönmemesi nedeni ile reyting endişesi sebebiyle Benim Tatlı Yalanım dizisi bu hafta yayınlanmayacak. Benim Tatlı Yalanım var mı yok mu 15 Ağustos günü yeni bölüm niçin yok gibi sorulara detaylıca cevap vermeye çalıştık. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen.

12-13-14 Ağustos 2019 Kurban Bayramında Yayınlanmayacak Diziler Hangileri?

Benim Tatlı Yalanım dizisiyle ilgili aşağıdaki videoya mutlaka göz atmanızı istiyoruz..

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba