Benim Tatlı Yalanım Tolga Kimdir? Suna’nın Çocukluk Aşkı Üsteğmen Tolga Bilgileri

Benim Tatlı Yalanım Tolga Suna aşkı

Star tv de ekrana gelen Benim Tatlı Yalanım Tolga Kimdir? Suna’nın Çocukluk Aşkı Üsteğmen Tolga Bilgilerini ve resimlerini daha önce hangi dizi ve filmlerde oynadığını burada sizlere yazmaya çalışacağız. Suna için diziye dahil olan ve Nejat’ın kıskanmasını sağlayan Tolga karakterinin bilgilerini, Benim Tatlı Yalanım dizisi Üsteğmen Tolga hakkındaki detayları sizlere sunacağız.

Benim Tatlı Yalanım dizisi Tolga karakteriBenim Tatlı Yalanım Dizisi Tolga rolü Kimdir?

Benim Tatlı Yalanım dizisine son bölümde katılan Tolga karakteri dizinin 10. bölümünde adeta Suna ve Nejat’ın arasına kara kedi gibi girecek. Benim Tatlı Yalanım dizisinde kıskançlık ortaya çıkarması için giriş yapan üsteğmen Tolga rolü Sunanın çocukluk yıllarında aşık olduğu çocuktur. Suna ile Tolga birbirine aşıktır ama sonra yolları ayrılmış ve uzun süre birbirini görmemişlerdir. Diziye yeni gelen ve Tolga rolünde izleyeceğimiz oyuncunun gerçek adı Aksel Bonfil‘dir.

Benim Tatlı Yalanım Tolga KimdirBenim Tatlı Yalanım dizisine Üsteğmen Tolga 10. bölümde dahil oluyor ve dizide Sunanın ilk aşkı yani çocukluk aşkı olarak damga vuracak. Benim Tatlı Yalanım dizisinde Üsteğmen Tolga kimdir gerçek adı soyadı nedir hakkında detaylı bilgileri buraya yazmak ve Nejat ile Suna arasında bir krize neden olacak olan Tolga karakterini canlandıran oyuncu hakkında detaylı bilgiler vermek istiyoruz. Aksel Bonfil’in canlandıracağı Tolga karakteri oldukça başarılı bir oyuncu. Daha önce de Canım Ailem dizisinde karşımıza çıkmıştı Aksel Bonfil.

Benim Tatlı Yalanım üsteğmen Tolga rolü karakteriBenim Tatlı Yalanım dizisi Üsteğmen Tolga Kimdir Gerçek Adı Soyadı:

Benim Tatlı Yalanım dizisinde üsteğmen Tolga karakterini oynayan Aksel Bonfil Suna ile Nejat arasındaki aşkı daha da alevlendirecek oyuncudur. Yakışıklı bir oyuncu olarak diziye giren Tolga karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı: Aksel Bonfil; Aksel Bonfil Benim Tatlı Yalanım dizisinde Tolga karakterinde rol alacak.

Aksel Bonfil Benim Tatlı Yalanım dizisinde Tolga karakterinde

Benim Tatlı Yalanım 10. bölümde Tolga diye bir karakter diziye geliyor, Suna’nın çocukluk aşkı olan Tolga üsteğmen olmuş ve çok havalı. Nejat da Suna’yı Tolga’dan kıskanıyor haliyle. Aralarındaki aşkı ortaya çıkarması için Tolga diziye dahil oldu esasen. Tolga ile Nejat arasında neler olacak neler yaşanacak izleyip göreceğiz. Tolga, Kayra’nın Suna’ya ‘anne’ demesine çok şaşırıyor, çocukluk aşkı Sunanın anne olmasının imkansız olduğunu düşünen Tolga olayı anlayamıyor elbette. Diğer yandan Hande ise Suna’nın ailesi ile iletişim kuruyor ve onun gerçek kimliğini öğrenmeye başlıyor.

Benim Tatlı Yalanım Dizisi Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta?

Benim Tatlı Yalanım Sunanın çocukluk aşkı Tolga kim

Aksel Bonfil Kimdir? Benim Tatlı Yalanım dizisinde Tolga karakteri:

Aksel Bonfil 1989 yılında İzmir’de doğmuş olanb başarılı sinema ve dizi oyuncusudur. Aksel Bonfil daha önce Adı Mutluluk, Seviyor Sevmiyor, Kiraz Mevsimi, Çok Güzel Hareketler Bunlar, Bir Kurabiye Masalı, Güneşi Beklerken, Aşk Laftan Anlamaz ve Söz gibi projelerde senarist olarak görev almıştır. Yakışıklı oyuncu Aksel Bonfil senaryo yazarlığı dışında 2017 yılında Gupse Özay ile birlikte Deliha 2 sinema filminde başrolde oynamıştır.

Aksel Bonfil Deliha 2 filmindenKısa bir süre Çok Güzel Hareketler Bunlar ve Kelebeğin Rüyası isimli sinema filminde de rol almış olan Aksel Bonfil 2018 yılında ise Atv de ekrana gelen ve kısa süren Kocaman Ailem dizisinde Demir rolünde oynamıştır. Aksel Bonfil son olarak yaz dizisi olarak başlayan Benim Tatlı yalanım dizisine Tolga karakteri olarak dahil olmuştur. Aksel Bonfil hakkında yazacaklarımız şimdilik bu kadar..

Benim Tatlı Yalanım dizisi 18. bölüm 2. fragmanı:

Benim Tatlı yalanım dizisine Tolga karakterini canlandıran Aksel Bonfil dizide amacına yani Sunaya ulaşamasa da dizinin en güzel kızlarından birisi olan Hande karakterini oynayan Gonca Sarıyıldız ile sevgili oldular. 18. bölümü ile 19 ekim cumartesi ekrana gelecek olan Benim Tatlı yalanım dizisine Tolga rolünü başarıyla oynayan ve dizide hem Suna hem de Hande ile bir çok sahnede yer alan Aksel Bonfil bundan sonra da bir çok dizide rol alabileceğini göstermiş oldu. Kendisini tebrik ediyoruz.

Etiketler