Benim Tatlı Yalanım Berrin Kim? Şevket’in Eski Eşi Suna’nın Annesi Goncagül Sunar

Benim Tatlı Yalanım Berrin Şevket’in Eski Eşi ve Suna’nın Annesi rolünü Goncagül Sunar canlandıracak. Perşembe akşamları Star TV ekranlarında yayınlanan benim tatlı yalanım dizisinde Şevket karakterini canlandıran Ahmet Saraçoğlu’nun eski eşini canlandıran yeni bir oyuncu diziye dahil oldu. Benim tatlı Yalanım dizisinde Suna’nın annesi rolünde giren oyuncu Berrin kimdir gerçek adı bilgileri hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz.

Benim Tatlı Yalanım Şevket'in Eski Eşi Suna'nın Annesi Goncagül SunarBenim Tatlı Yalanım Berrin kimdir Şevket’in Eski Eşi Suna’nın Annesi Goncagül Sunar

Benim tatlı Yalanım dizisinde Şevket’in ayrılmış olduğu eski eşi olan ve Suna’nın annesi olan oyuncu Berrin bu hafta diziye dahil oluyor. Benim tatlı Yalanım dizisi çok sevilip perşembe akşamları en çok izlenen dizi program olma özelliğini devam ettiriyor. Tahminimize göre yaz aylarından sonra da devam edecek olan benim tatlı Yalanım dizisinde Suna ve Nejat baş rollerde oynuyor. Nejat kızı Kayra için bir bakıcı ararken yolu Suna ile kesişmiş ancak Şevket Bey gözü gibi koruduğu kızı Suna’nın öyle bir yalanın içinde bulunmasına göz yummasa bile Nejat ile Suna birbirine çoktan aşık oldu bile.

Benim Tatlı Yalanım Berrin Kim?Benim Tatlı Yalanım Berrin Kim?

Peki dizide Suna karakterini canlandıran oyuncunun gerçek annesi Berrin kimdir, Şevket Bey neden Suna’nın annesinden ayrıldı, Suna annesine kavuşacak mı işe devam edecek mi Kayra annesini ararken SUNA ANNESİNE KAVUŞACAK ÇOK HAREKETLİ BİR BÖLÜM BİZLERİ BEKLİYOR. Goncagül Sunar Benim Tatlı Yalanım dizisinin kadrosuna katıldı. Goncagül Sunar dizide Şevket’in eski eşini yani Suna’nın annesini canlandırıyor.

Benim Tatlı Yalanım Suna’nın Annesi KimdirBenim Tatlı Yalanım Şevket’in Eski Eşi Suna’nın Annesi Berrin 

Şevket’in eski eşini yani Suna’nın annesini canlandıran oyuncu şimdiye kadar neden dizide yoktu neden geç geldi diye merak edenler olabilir. Hemen söyleyelim. Benim Tatlı Yalanım dizisinde Şevket’in Eski Eşi ile olan hikayesi oldukça güzel işlendi ve merak edildi. Bu nedenle senaryoda daha çok yer verdi ve Suna’nın Annesi Berrin Goncagül Sunar tarafından dizide canlandırılacak.

Berrin karakteri Goncagül Sunar kimdir? Benim Tatlı Yalanım Şevket’in eşi çocukların annesi:

Benim Tatlı Yalanım dizisine bu hafta girmesi beklenen Şevket’in eski eşi ve çocukların da annesi rolünü canlandıracak olan oyuncu Goncagül Sunar kimdir bu konumuzda kısa bilgiler vereceğiz. Goncagül Sunar, 1970 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Goncagül Sunar ilk olarak Mahallenin Muhtarları dizisinde daha sonra da Asmalı Konak, Çemberimde Gül Oya, Tatlı İntikam, Leyla İle Mecnun, Umutsuz Ev Kadınları, Kaderimin Yazıldığı Gün gibi dizilerde roller almıştır. Geçtiğimiz yıllarda da Hayat Şarkısı, Bir Litre Gözyaşı, Gülizar, Müslüm ve Babamın Kemikleri gibi dizi ve filmlerde oynayan Goncagül Sunar oldukça deneyimli bir isim olarak ekrana gelecek.

Benim Tatlı Yalanım Şevketin eski eşi KimdirBenim Tatlı Yalanım Şevket Eski Eşi Berrinden neden ayrıldı?

Benim Tatlı Yalanım dizisinde kahvehaneyi işleten Şevket’in Eski Eşinden neden ayrıldığı dizide işlenmedi ancak büyük ihtimalle eşini terkedip giden ve çocuklarını bir daha görmeyip yıllar sonra gelen annesinin bir aldatma sonrasında yuvadan ayrıldığını söyleyebiliriz. Suna’nın Annesini canlandıracak olan Goncagül Sunar Şevket’in Eski Eşi olarak bakalım onların yakınına gelecek mi nasıl bir görüntü ortaya çıkacak..

Benim Tatlı Yalanımda Şevket'in Eski EşiBenim Tatlı Yalanımda Şevket’in Eski Eşi Berrin çıkıp geliyor

Benim Tatlı Yalanım Berrin rolüyle dahil olan Şevket’in Eski Eşi Suna’nın da Annesi Goncagül Sunar dizide Berrin karakteri ile ayrı bir renk kattı. Sizce oyuncu yeteri kadar başarılı oldu mu diziye gelmesini beğendiniz mi sonraki yıllarda da yeni dizilerde rol alır mı?

Etiketler